• Замовляємо чаї для всієї родини тільки тут. Це кохання з першого “ковтка”.
  Перепробували багато різних, і всі були дуже смачні і якісні. Доречі, під час вагітності проконсультувавшись з Оленою відкрила для себе білий чай. Смачний і мега-корисний. Одним словом, я задоволена і якістю продукту і обслуговуванням. Процвітання вам, а нам ще більше смачних чаїв!

  Ольга, Ворзель

 • Щиро дякую працівникам інтернет магазину teaonline за неймовірно смачнющий, корисний, а саме головне – дуууууже якісний чай! Радію з того приводу, що знайшла Вас! Замовляю у Вас не вперше, і впевнено можу сказати, що звернусь до Вас із новими замовленнями ще не один десяток раз! Бо співпрацювати із такою чудовою, компетентною, відповідальною, щирою та мега-оперативною командою магазину teaonline – одне задоволення! Бажаю Вам усім міцного здоров´я, надійних постачальників та побільше хороших і приємних покупців! Удачі Вам! Так тримати!
  Рекомендую інтернет магазин teaonline, як один із найкращих інтернет магазинів найсмачнішого у світі чаю! Дякую Вам!

  Оксана, Рівне

 • Вкусные чаи, грамотный выбор ассортимента. Все порадовало, от цены до стильной упаковки! Разворачивать посылку было одно удовольствие!

  Кирилл, Киев

 • Щиро дякую за смачний, якісний та корисний чайок! Щиро дякую Олені! Замовляти у такого відповідального, мега-оперативного, компетентного та приємного продавця — одне задоволення! Рекомендую до співпраці! Звернусь до Вас із задоволенням ще!

 • Как всегда, все на высшем уровне!!! Спасибо большое ,за оооочень вкусные чаи! От них реально сбрасываешь вес( зелёный чай) Лишняя жидкость уходит с организма! Я В восторге!РЕКОМЕНДУЮ!!!!

Оставить свой отзыв

Ваш e-mail не будет опубликован.