Кращий вибір чаю Матча

РОЗПРОДАЖ

SALE —25%
HIT!
150 грн 112 грн

Мірна ложечка Чашаку з чорного обпаленого бамбуку для швидкого і акуратного відмірювання 1 г порошкового чаю Матча. Чайна ложка з бамбука з плоскою основою, що працює за принципом ковша.

SALE —35%
97 грн460 грн

Економний сорт зеленого чаю Матча (Китай). Має однорідну порошкову структуру. Колір порошку - приглушено-зелений, смак виражений, гірко-трав'янистий, з терпким присмаком.

SALE —17%
HIT!
590 грн 490 грн

Бамбуковий вінчик Часен (Тясен) з обпаленого чорного бамбука на 80 зубців. Аксесуар для автентичного заварювання пудрового чаю матча традиційним методом Усутя для щоденного вживання.

SALE —15%
350 грн 298 грн

Керамічна стійка для зберігання вінчика Часен. Якщо зберігати вінчик після миття без стійки, то його зубці висохнуть в хаотичному стані, а форма деформується. Через це якість збитого чаю матча буде ставати все гірше.

SALE —8%
590 грн 540 грн

Авторська чаша тяван Burning Night об'ємом 400 мл для заварювання пудрового чаю матча традиційним способом за допомогою бамбукового вінчика Тясен. Виготовлена в єдиному екземплярі!

SALE —10%
HIT!
117 грн536 грн

Елітний уїшаньскій улун. Густий, повний і пряний аромат обсмажених злаків. Терпкий смак і невелика шоколадна гірчинка післясмаку. Має розслаблюючий ефект Ча Ци (чайне сп'яніння).

SALE —7%
590 грн 550 грн

Набір "Чайна Енергія" припаде до смаку всім любителям якісного чаю. Складається з шести сортів знаменитого чаю, наповнених енергією Ча Ци. Розрахований на 40 чаювань.

SALE —15%
HIT!
77 грн335 грн

Крупнолистовий цейлонський чорний чай. Глибокий пряний аромат з квітковими нотами, міцним насиченим смаком і делікатною терпкістю післясмаку. Надає сил і бадьорості, наповнює енергією і прочищає свідомість.

SALE —10%
440 грн 395 грн

Якщо можна було створити найкращий набір для новачків - ми це зробили. Три хітових сорти Матча чаю і електровінчик - це 15 порцій чаю і Матча-Латте, приготованих в домашніх умовах за 5 хвилин!

SALE —15%
490 грн 417 грн

Часен (Тясен) - бамбуковий вінчик для чаю Матча на 80 зубців з білого необробленого бамбука. Аксесуар для автентичного заварювання пудрового чаю матча традиційним методом Усутя для щоденного вживання.

SALE —8%
590 грн 540 грн

Авторська чаша тяван Summer Effect об'ємом 390 мл для заварювання пудрового чаю матча традиційним способом за допомогою бамбукового вінчика Тясен. Виготовлена в єдиному екземплярі!

SALE —25%
100 грн 75 грн

Мірна ложечка Чашаку з білого необпаленого бамбуку для швидкого і акуратного відмірювання 1 г порошкового чаю Матча. Чайна ложка з бамбука з плоскою основою, що працює за принципом ковша.

SALE —11%
550 грн 490 грн

Авторська чаша тяван Lava Loved об'ємом 420 мл для заварювання пудрового чаю матча традиційним способом за допомогою бамбукового вінчика Тясен. Виготовлена в єдиному екземплярі!

SALE —18%
HIT!
320 грн1.537 грн

Хітовий блакитний чай Матча (Таїланд). Яскраво блакитний колір настою, солодкий смак квітів і прянощів. Підходить для заварювання чаю, синього матча-латте, приготування смузі, випічки, морозива, десертів.

SALE —13%
HIT!
115 грн520 грн

Елітний зелений обсмажений чай з верхівок чайних пагонів. Яскравий і гармонійний аромат квітів і гарбузового насіння і какао. Зміцнює судини, насичує вітаміном С, уповільнює старіння.

SALE —15%
HIT!
89 грн399 грн

Елітний зелений улун з міцних чайних листочків, які проходять процедуру тривалого томління і скручування. М'який смак і тонкий медово-орхідеевий аромат. Очищає кров і лімфу, освіжає і тонізує.

Прості і смачні рецепти Матча-Латте для приготування вдома

НОВИНКИ

NEW!
390 грн

Взірець чаю кольорова матча складається з трьох сортів: японський зелений чай матча Церемоніал, блакитна матча і рожева матча по 10 г кожен. Разом це 30 г пудрового чаю, яких вистачить на 15 порцій чаю або матча латте.

490 грн

Авторська чаша тяван Milk Chocolate об'ємом 300 мл для заварювання пудрового чаю матча традиційним способом за допомогою бамбукового вінчика Тясен. Виготовлена в єдиному екземплярі!

590 грн

Авторська чаша тяван Petrified Water об'ємом 430 мл для заварювання пудрового чаю матча традиційним способом за допомогою бамбукового вінчика Тясен. Виготовлена в єдиному екземплярі!

540 грн

Авторська чаша тяван Evening Sky об'ємом 330 мл для заварювання пудрового чаю матча традиційним способом за допомогою бамбукового вінчика Тясен. Виготовлена в єдиному екземплярі!

590 грн

Авторська чаша тяван Sea Sphere об'ємом 440 мл для заварювання пудрового чаю матча традиційним способом за допомогою бамбукового вінчика Тясен. Виготовлена в єдиному екземплярі!

540 грн

Авторська чаша тяван Shell Miracle об'ємом 390 мл для заварювання пудрового чаю матча традиційним способом за допомогою бамбукового вінчика Тясен. Виготовлена в єдиному екземплярі!

540 грн

Авторська чаша тяван Soothing Line об'ємом 390 мл для заварювання пудрового чаю матча традиційним способом за допомогою бамбукового вінчика Тясен. Виготовлена в єдиному екземплярі!

540 грн

Авторська чаша тяван Hare Fur об'ємом 350 мл для заварювання пудрового чаю матча традиційним способом за допомогою бамбукового вінчика Тясен. Виготовлена в єдиному екземплярі!

690 грн

Авторська чаша тяван Camomile Wreath об'ємом 350 мл для заварювання пудрового чаю матча традиційним способом за допомогою бамбукового вінчика Тясен. Виготовлена в єдиному екземплярі!

490 грн

Авторська чаша тяван Lime Olive об'ємом 380 мл для заварювання пудрового чаю матча традиційним способом за допомогою бамбукового вінчика Тясен. Виготовлена в єдиному екземплярі!

НАЙНОВІШЕ У БЛОЗІ

Усі рецепти з додаванням зеленого та блакитного чаю Матча: морозиво, чізкейк, смузі, макаруни

Ми в instagram

НІЖНІСТЬ ЧАЮ МАТЧА
•
Зараз поділюсь з вами секретами, які допоможуть зробити матча 🍵 не лише надзвичайно корисним, а й дуже ніжним, з легкою шовковистою текстурою, м’яким пряно-солодким смаком, без грудочок.
•
Занотовуйте:
🔽🔽🔽
1⃣ Створіть вдома запас очищеної води 💧 без домішок – чим м’якшою буде вода, тим менше деформацій зазнає матча, тим глибше він розкриється.
•
2⃣ Не лінуйтесь просіювати порцію матча перед кожним заварюванням – це вбереже напій від грудочок.
•
3⃣ Користуйтесь бамбуковим 🎍 вінчиком – попри мою щиру любов до електровінчика, тільки бамбуковий вінчик дозволяє отримати однорідну, дещо кремову текстуру чаю.
•
Спробуйте й відразу відчуєте, як зміниться смак улюбленого напою 😉
•
💰 Повний ПРАЙС у закріплених сторіз
•
🚚 Доставка Новою Поштою.
💌 Для замовлення пишіть в Директ або коментарі.
•
🎌 Оригінальний японський чай Матча від @matcha.ua
•
#матча #матчаукраина #чайкиев #пользаматча #купитьчайвкиеве #кориснаїжа #ппнапиток #teainkiev
НІЖНІСТЬ ЧАЮ МАТЧА • Зараз поділюсь з вами секретами, які допоможуть зробити матча 🍵 не лише надзвичайно корисним, а й дуже ніжним, з легкою шовковистою текстурою, м’яким пряно-солодким смаком, без грудочок. • Занотовуйте: 🔽🔽🔽 1⃣ Створіть вдома запас очищеної води 💧 без домішок – чим м’якшою буде вода, тим менше деформацій зазнає матча, тим глибше він розкриється. • 2⃣ Не лінуйтесь просіювати порцію матча перед кожним заварюванням – це вбереже напій від грудочок. • 3⃣ Користуйтесь бамбуковим 🎍 вінчиком – попри мою щиру любов до електровінчика, тільки бамбуковий вінчик дозволяє отримати однорідну, дещо кремову текстуру чаю. • Спробуйте й відразу відчуєте, як зміниться смак улюбленого напою 😉 • 💰 Повний ПРАЙС у закріплених сторіз • 🚚 Доставка Новою Поштою. 💌 Для замовлення пишіть в Директ або коментарі. • 🎌 Оригінальний японський чай Матча від @matcha.ua • #матча #матчаукраина #чайкиев #пользаматча #купитьчайвкиеве #кориснаїжа #ппнапиток #teainkiev
КОМУ ПОТРІБЕН ТЯВАН
•
Тяван – не просто посуд 🙏 Це відразу відчуваєш, варто лиш взяти його до рук. Кому він може знадобитись?
•
По-перше, вам особисто. Придбати свій власний тяван – значить зробити наступний крок у пізнанні світу матча 🍵 Перейти на вищий щабель. Від товариських відносин до дружніх. Відкрити нові грані чаювання.
•
По-друге, на подарунок 🎁 Презентувати тяван можна не лише прихильнику чи прихильниці чаю, а просто людині, що цінує оригінальні речі, полюбляє посуд ручної роботи, захоплюється азіатською культурою.
•
По-третє, для проведення чайної церемонії 🎎 Автентична чайна церемонія – надзвичайно цікава й атмосферна розвага. Ви можете проводити такі церемонії для своїх рідних та близьких на свята чи просто так. Але ж яка автентичність без тявану?
•
У більшості японців є окремий тяван для матча, яким можуть користуватися протягом усього життя, а потім ще й передати у спадок. Уявляєте, яка якість? 🤔 Саме таку якість мають тявани, які пропоную я – з безпечної якісної глини, зроблені та розписані вручну, вони існують лише в одному екземплярі й стануть справжньою окрасою вашого дому 🌿
•
💰 Повний ПРАЙС у закріплених сторіз
•
🚚 Доставка Новою Поштою.
💌 Для замовлення пишіть в Директ або коментарі.
•
🎌 Оригінальний японський чай Матча від @matcha.ua
•
#Matchaua_aksessuary #матча #матчакиев #чайукраина #матчаоптом #купитьчайукраина #ппукраина #напої #маттялатте
КОМУ ПОТРІБЕН ТЯВАН • Тяван – не просто посуд 🙏 Це відразу відчуваєш, варто лиш взяти його до рук. Кому він може знадобитись? • По-перше, вам особисто. Придбати свій власний тяван – значить зробити наступний крок у пізнанні світу матча 🍵 Перейти на вищий щабель. Від товариських відносин до дружніх. Відкрити нові грані чаювання. • По-друге, на подарунок 🎁 Презентувати тяван можна не лише прихильнику чи прихильниці чаю, а просто людині, що цінує оригінальні речі, полюбляє посуд ручної роботи, захоплюється азіатською культурою. • По-третє, для проведення чайної церемонії 🎎 Автентична чайна церемонія – надзвичайно цікава й атмосферна розвага. Ви можете проводити такі церемонії для своїх рідних та близьких на свята чи просто так. Але ж яка автентичність без тявану? • У більшості японців є окремий тяван для матча, яким можуть користуватися протягом усього життя, а потім ще й передати у спадок. Уявляєте, яка якість? 🤔 Саме таку якість мають тявани, які пропоную я – з безпечної якісної глини, зроблені та розписані вручну, вони існують лише в одному екземплярі й стануть справжньою окрасою вашого дому 🌿 • 💰 Повний ПРАЙС у закріплених сторіз • 🚚 Доставка Новою Поштою. 💌 Для замовлення пишіть в Директ або коментарі. • 🎌 Оригінальний японський чай Матча від @matcha.ua • #Matchaua_aksessuary #матча #матчакиев #чайукраина #матчаоптом #купитьчайукраина #ппукраина #напої #маттялатте
РЕЦЕПТ СМУЗІ БОУЛ З РОЖЕВОЮ МАТЧА 💚 Всі рецепти за тегом #matchaua_recipes
•
Ось й перший яскравий рецепт з новинкою. Дуже простий, швидкий, корисний та незвичайний.
🔽🔽🔽
•
Для основи смузі вам знадобиться: - 1 банан 🍌
- ¼ склянки рослинного молока – краще взяти мигдалеве чи кокосове;
- 1 чайна ложка подрібненого лляного насіння;
- пів чайної ложки рожевої ❤ матча.
•
Для топінгу:
- пригоршня горішків;
- 5 великих полуниць 🍓
- 3 столові ложки граноли.
•
Всі інгредієнти збити в блендері до однорідності, перелити до підходящої посудини, прикрасити топінгом та насолоджуватись смаком, зажмурюючись від задоволення 🤗
•
Вартість рожевої матча: 390 грн за 50 г
•
💰 Повний ПРАЙС у закріплених сторіз
•
🚚 Доставка Новою Поштою.
💌 Для замовлення пишіть в Директ або коментарі.
•
🎌 Оригінальний японський чай Матча від @matcha.ua
•
#розовыйсмузи #матча #матчакиев #чайукраина #зеленыйчайматча #чайльвов #сніданок #детокссмузи #здороваїжа
РЕЦЕПТ СМУЗІ БОУЛ З РОЖЕВОЮ МАТЧА 💚 Всі рецепти за тегом #matchaua_recipes • Ось й перший яскравий рецепт з новинкою. Дуже простий, швидкий, корисний та незвичайний. 🔽🔽🔽 • Для основи смузі вам знадобиться: - 1 банан 🍌 - ¼ склянки рослинного молока – краще взяти мигдалеве чи кокосове; - 1 чайна ложка подрібненого лляного насіння; - пів чайної ложки рожевої ❤ матча. • Для топінгу: - пригоршня горішків; - 5 великих полуниць 🍓 - 3 столові ложки граноли. • Всі інгредієнти збити в блендері до однорідності, перелити до підходящої посудини, прикрасити топінгом та насолоджуватись смаком, зажмурюючись від задоволення 🤗 • Вартість рожевої матча: 390 грн за 50 г • 💰 Повний ПРАЙС у закріплених сторіз • 🚚 Доставка Новою Поштою. 💌 Для замовлення пишіть в Директ або коментарі. • 🎌 Оригінальний японський чай Матча від @matcha.ua • #розовыйсмузи #матча #матчакиев #чайукраина #зеленыйчайматча #чайльвов #сніданок #детокссмузи #здороваїжа
КОРИСТЬ РОЖЕВОЇ МАТЧА
•
Рожеву ❤ матчу не просто бажано, а й необхідно вживати щодня, адже вона ну дууууже позитивно впливає на стан людського здоров’я:
🔽🔽🔽
1⃣ містить багато магнію, заліза, вітамінів С та Е й допомагає легко задовольнити потребу в них;
•
2⃣ є джерелом антиоксидантів 🌿 різного походження – поліфенолів, каротиноїдів, бетацианинів, тому стимулює роботу імунітету, захищає від раннього старіння, запалень;
•
3⃣ нормалізує роботу травної системи завдяки великій кількості клітковини;
•
4⃣ пришвидшує мозковий кровообіг, покращує пам'ять 🤔 сприяє відновлення нервових клітин мозку, захищає від дегенеративних розладів;
•
5⃣ оздоровлює судини, підтримує здоров’я серця 💓
•
6⃣ підтримує здоров'я кісток 🚴 захищає від остеопорозу;
•
7⃣ позитивно впливає на ендокринну систему.
•
Особливо корисним 👌 є насіння пітахайї, в якому сконцентровано більшу частину антиоксидантів. Рожева матча містить це насіння в подрібненому вигляді (маленькі чорні цятки – це воно), тому засвоюється воно навіть краще, ніж зі свіжого фрукту, адже його тверда оболонка подрібнена 🤓
•
Вартість рожевої матча: 390 грн за 50 г
•
💰 Повний ПРАЙС у закріплених сторіз
•
🚚 Доставка Новою Поштою.
💌 Для замовлення пишіть в Директ або коментарі.
•
🎌 Оригінальний японський чай Матча від @matcha.ua
•
#Matchaua_pink_matcha #розоваяматча #матча #матчаукраина #чайкиев #матча_чай #чайвинница #заменакофе #детоксчай #матчазапорожье #чайвукраине
КОРИСТЬ РОЖЕВОЇ МАТЧА • Рожеву ❤ матчу не просто бажано, а й необхідно вживати щодня, адже вона ну дууууже позитивно впливає на стан людського здоров’я: 🔽🔽🔽 1⃣ містить багато магнію, заліза, вітамінів С та Е й допомагає легко задовольнити потребу в них; • 2⃣ є джерелом антиоксидантів 🌿 різного походження – поліфенолів, каротиноїдів, бетацианинів, тому стимулює роботу імунітету, захищає від раннього старіння, запалень; • 3⃣ нормалізує роботу травної системи завдяки великій кількості клітковини; • 4⃣ пришвидшує мозковий кровообіг, покращує пам'ять 🤔 сприяє відновлення нервових клітин мозку, захищає від дегенеративних розладів; • 5⃣ оздоровлює судини, підтримує здоров’я серця 💓 • 6⃣ підтримує здоров'я кісток 🚴 захищає від остеопорозу; • 7⃣ позитивно впливає на ендокринну систему. • Особливо корисним 👌 є насіння пітахайї, в якому сконцентровано більшу частину антиоксидантів. Рожева матча містить це насіння в подрібненому вигляді (маленькі чорні цятки – це воно), тому засвоюється воно навіть краще, ніж зі свіжого фрукту, адже його тверда оболонка подрібнена 🤓 • Вартість рожевої матча: 390 грн за 50 г • 💰 Повний ПРАЙС у закріплених сторіз • 🚚 Доставка Новою Поштою. 💌 Для замовлення пишіть в Директ або коментарі. • 🎌 Оригінальний японський чай Матча від @matcha.ua • #Matchaua_pink_matcha #розоваяматча #матча #матчаукраина #чайкиев #матча_чай #чайвинница #заменакофе #детоксчай #матчазапорожье #чайвукраине
РІЗНИЦЯ МІЖ РОЖЕВОЮ ТА ЗЕЛЕНОЮ МАТЧА
•
Рожева ❤ та зелена 💚 матча – абсолютно різні напої. Спільна у них лише назва, в усьому іншому – вони абсолютні антагоністи, які при цьому відмінно доповнюють один одного. Зелена матча складається із зеленого чаю 🌿 й відмінно тонізує. Зранку – те, що треба, а от ввечері скляночка зеленої матчі вкраде у вас сон на декілька годин. А рожева матча на 100% складається із пудри тропічного фрукта пітахайа і є відмінним джерелом вітаміну С та антиоксидантів.
•
Якщо не плануєте зустрічати світанок 🌤 ввечері замініть зелену матчу рожевою, – тонізуючих властивостей вона не має, але за корисністю зеленій не поступається. Від такої заміни ви зовсім нічого не втрачаєте: рожевий матча-латте 🍵 на рослинному молоці є джерелом великої кількості вітамінів та мінералів, зокрема заліза. Чудово живить, пасує до корисних десертів 🍘 й містить мало калорій!
•
Вартість рожевої матча: 390 грн за 50 г
Вартість зеленої матча від 250 грн за 50 г
•
💰 Повний ПРАЙС у закріплених сторіз
•
🚚 Доставка Новою Поштою.
💌 Для замовлення пишіть в Директ або коментарі.
•
🎌 Оригінальний японський чай Матча від @matcha.ua
•
#Matchaua_pink_matcha #розовыйчай #матча #матчакиев #чайукраина #купитьматча #чайниколаев #вместокофе #смузі #матчальвов #японскийматча
РІЗНИЦЯ МІЖ РОЖЕВОЮ ТА ЗЕЛЕНОЮ МАТЧА • Рожева ❤ та зелена 💚 матча – абсолютно різні напої. Спільна у них лише назва, в усьому іншому – вони абсолютні антагоністи, які при цьому відмінно доповнюють один одного. Зелена матча складається із зеленого чаю 🌿 й відмінно тонізує. Зранку – те, що треба, а от ввечері скляночка зеленої матчі вкраде у вас сон на декілька годин. А рожева матча на 100% складається із пудри тропічного фрукта пітахайа і є відмінним джерелом вітаміну С та антиоксидантів. • Якщо не плануєте зустрічати світанок 🌤 ввечері замініть зелену матчу рожевою, – тонізуючих властивостей вона не має, але за корисністю зеленій не поступається. Від такої заміни ви зовсім нічого не втрачаєте: рожевий матча-латте 🍵 на рослинному молоці є джерелом великої кількості вітамінів та мінералів, зокрема заліза. Чудово живить, пасує до корисних десертів 🍘 й містить мало калорій! • Вартість рожевої матча: 390 грн за 50 г Вартість зеленої матча від 250 грн за 50 г • 💰 Повний ПРАЙС у закріплених сторіз • 🚚 Доставка Новою Поштою. 💌 Для замовлення пишіть в Директ або коментарі. • 🎌 Оригінальний японський чай Матча від @matcha.ua • #Matchaua_pink_matcha #розовыйчай #матча #матчакиев #чайукраина #купитьматча #чайниколаев #вместокофе #смузі #матчальвов #японскийматча
ЯК ЗАВАРЮВАТИ РОЖЕВУ МАТЧА
•
На відміну від зеленої 💚 та блакитної 💙 матча, рожева матча не призначена для заварювання на воді, як самостійний напій. Ви, звісно, можете спробувати заварити її класичним способом, та результат вас навряд чи потішить – смак напою виходить невтішним (на мій смак)
•
Зате рожева ❤ матча ідеально підходить для приготування матча-латте. Для цього вам необхідно лише 200 мл будь-якого молока (найсмачніше виходить з кокосовим чи мигдалевим) та 1 г рожевої матча (еквівалент ½ чайної ложки). Матчу треба розчинити у невеликій кількості гарячої 🔥 води за допомогою вінчика, а потім додати до попередньо збитого молока й трохи змішати. Напій виходить фантастичним 😍 А колір і смак напою буде різним в залежності від температури води і виду молока 🤩 Переконайтесь самі!
•
P.S. Обов’язково спробуйте додати рожеву матча до своїх ранкових каш, смузі-боулів, детокс-смузі чи просто улюблених десертів 🍡 Результат перевершить всі ваші сподівання!
•
Ціна:
Пакет 50 г - 390 грн
Пакет 100 г - 690 грн
•
💰 Повний ПРАЙС у закріплених сторіз
•
🚚 Доставка Новою Поштою.
💌 Для замовлення пишіть в Директ або коментарі.
•
🎌 Оригінальний японський чай Матча від @matcha.ua
•
#Matchaua_pink_matcha #розовыйлатте #матча #матчакиев #чайукраина #матчачай #чайднепр #веганкиев #сироїдіння #чайматчахарьков #матчахарьков
ЯК ЗАВАРЮВАТИ РОЖЕВУ МАТЧА • На відміну від зеленої 💚 та блакитної 💙 матча, рожева матча не призначена для заварювання на воді, як самостійний напій. Ви, звісно, можете спробувати заварити її класичним способом, та результат вас навряд чи потішить – смак напою виходить невтішним (на мій смак) • Зате рожева ❤ матча ідеально підходить для приготування матча-латте. Для цього вам необхідно лише 200 мл будь-якого молока (найсмачніше виходить з кокосовим чи мигдалевим) та 1 г рожевої матча (еквівалент ½ чайної ложки). Матчу треба розчинити у невеликій кількості гарячої 🔥 води за допомогою вінчика, а потім додати до попередньо збитого молока й трохи змішати. Напій виходить фантастичним 😍 А колір і смак напою буде різним в залежності від температури води і виду молока 🤩 Переконайтесь самі! • P.S. Обов’язково спробуйте додати рожеву матча до своїх ранкових каш, смузі-боулів, детокс-смузі чи просто улюблених десертів 🍡 Результат перевершить всі ваші сподівання! • Ціна: Пакет 50 г - 390 грн Пакет 100 г - 690 грн • 💰 Повний ПРАЙС у закріплених сторіз • 🚚 Доставка Новою Поштою. 💌 Для замовлення пишіть в Директ або коментарі. • 🎌 Оригінальний японський чай Матча від @matcha.ua • #Matchaua_pink_matcha #розовыйлатте #матча #матчакиев #чайукраина #матчачай #чайднепр #веганкиев #сироїдіння #чайматчахарьков #матчахарьков
7 КОРИСНИХ ВЛАСТИВОСТЕЙ DRAGON FRUIT
•
Dragon Fruit – саме той фрукт, з якого готують рожеву ❤ матча. Він справді дуже смачний, тому й напій з нього має відмінні смакові властивості. А ще неймовірно корисний.
•
Аби перелічити всі до одної корисні властивості драконячого фрукту, треба написати чималий трактат. Тому обмежусь лише сімома найголовнішими пунктами ➡
•
1⃣ Є відмінним джерелом антиоксидантів 🌿 має певний протираковий потенціал.
•
2⃣ Містить велику кількість заліза й допомагає покрити добову потребу в ньому.
•
3⃣ Зміцнює 💪 імунну систему, захищає білі кров’яні тільця від пошкоджень.
•
4⃣ Насичує тіло великою кількістю магнію, необхідного для здоров’я мозку, нервової системи, судин та кісток 👍
•
5⃣ Здатен захищати сердечно-судинну та ендокринну систему від передчасного старіння та ряду хронічних захворювань 💔
•
6⃣ Допомагає швидко 🏇 подолати збої в роботі травної системи, адже містить велику кількість клітковини. •
7⃣ Покращує загальний стан людей, хворих на цукровий діабет другого типу.
•
Все, що ви зараз прочитали про плід дракона, можете спокійно застосувати до рожевої ❤ матча – вона не менш корисна, а в деяких моментах навіть корисніша за свіжий фрукт, адже наше тіло охочіше споживає корисні елементи з ферментованих продуктів 🤓
•
💰 Повний ПРАЙС у закріплених сторіз
•
🚚 Доставка Новою Поштою.
💌 Для замовлення пишіть в Директ або коментарі.
•
🎌 Оригінальний японський чай Матча від @matcha.ua
•
#Matchaua_pink_matcha #питахайя #матча #матчаукраина #чайкиев #чайматча #чайхарьков #vegankiev #зожкиев #матчаднепр #veganukraine #зожукраина
7 КОРИСНИХ ВЛАСТИВОСТЕЙ DRAGON FRUIT • Dragon Fruit – саме той фрукт, з якого готують рожеву ❤ матча. Він справді дуже смачний, тому й напій з нього має відмінні смакові властивості. А ще неймовірно корисний. • Аби перелічити всі до одної корисні властивості драконячого фрукту, треба написати чималий трактат. Тому обмежусь лише сімома найголовнішими пунктами ➡ • 1⃣ Є відмінним джерелом антиоксидантів 🌿 має певний протираковий потенціал. • 2⃣ Містить велику кількість заліза й допомагає покрити добову потребу в ньому. • 3⃣ Зміцнює 💪 імунну систему, захищає білі кров’яні тільця від пошкоджень. • 4⃣ Насичує тіло великою кількістю магнію, необхідного для здоров’я мозку, нервової системи, судин та кісток 👍 • 5⃣ Здатен захищати сердечно-судинну та ендокринну систему від передчасного старіння та ряду хронічних захворювань 💔 • 6⃣ Допомагає швидко 🏇 подолати збої в роботі травної системи, адже містить велику кількість клітковини. • 7⃣ Покращує загальний стан людей, хворих на цукровий діабет другого типу. • Все, що ви зараз прочитали про плід дракона, можете спокійно застосувати до рожевої ❤ матча – вона не менш корисна, а в деяких моментах навіть корисніша за свіжий фрукт, адже наше тіло охочіше споживає корисні елементи з ферментованих продуктів 🤓 • 💰 Повний ПРАЙС у закріплених сторіз • 🚚 Доставка Новою Поштою. 💌 Для замовлення пишіть в Директ або коментарі. • 🎌 Оригінальний японський чай Матча від @matcha.ua • #Matchaua_pink_matcha #питахайя #матча #матчаукраина #чайкиев #чайматча #чайхарьков #vegankiev #зожкиев #матчаднепр #veganukraine #зожукраина
РОЖЕВА МАТЧА
•
Рожева ❤ Матча – певно, один з найсмачніших суперфудів. Попри назву, готують її не з чайного листя, а з фантазійного тропічного 🌴 фрукту – пітахайї, яку також називають драконячим фруктом або полуничною грушею.
•
Матча складається із сублімованого фрукту – його спочатку заморожують ❄ за дуже низької температури, потім перемелюють до однорідного стану, а після висушують. Це дозволяє зберегти максимум корисних властивостей й на 100% передати їх напою.
•
Рожева Матча є джерелом великої кількості антиоксидантів 🌿 вітамінів, мінералів та кальцію. Допомагає підтримувати здоров’я кісток, сердечно-судинної, ендокринної системи. Чудово підходить для щоденного використання – з нею можна готувати смачнючий матча-латте, додавати до будь-яких страв чи десертів. А ще вона не схожа на жоден з напоїв, тому її обов’язково потрібно спробувати 😋
•
Ціна:
Пакет 50 г - 399 грн
Пакет 100 г - 690 грн
•
💰 Повний ПРАЙС у закріплених сторіз
•
🚚 Доставка Новою Поштою.
💌 Для замовлення пишіть в Директ або коментарі.
•
🎌 Оригінальний японський чай Матча від @matcha.ua
•
#Matchaua_pink_matcha #розоваяматча #матча #матчакиев #чайукраина #матчалатте #чайодесса #веганукраина #здоровийспосібжиття #матчаодесса #матчакупить #чайполтава
РОЖЕВА МАТЧА • Рожева ❤ Матча – певно, один з найсмачніших суперфудів. Попри назву, готують її не з чайного листя, а з фантазійного тропічного 🌴 фрукту – пітахайї, яку також називають драконячим фруктом або полуничною грушею. • Матча складається із сублімованого фрукту – його спочатку заморожують ❄ за дуже низької температури, потім перемелюють до однорідного стану, а після висушують. Це дозволяє зберегти максимум корисних властивостей й на 100% передати їх напою. • Рожева Матча є джерелом великої кількості антиоксидантів 🌿 вітамінів, мінералів та кальцію. Допомагає підтримувати здоров’я кісток, сердечно-судинної, ендокринної системи. Чудово підходить для щоденного використання – з нею можна готувати смачнючий матча-латте, додавати до будь-яких страв чи десертів. А ще вона не схожа на жоден з напоїв, тому її обов’язково потрібно спробувати 😋 • Ціна: Пакет 50 г - 399 грн Пакет 100 г - 690 грн • 💰 Повний ПРАЙС у закріплених сторіз • 🚚 Доставка Новою Поштою. 💌 Для замовлення пишіть в Директ або коментарі. • 🎌 Оригінальний японський чай Матча від @matcha.ua • #Matchaua_pink_matcha #розоваяматча #матча #матчакиев #чайукраина #матчалатте #чайодесса #веганукраина #здоровийспосібжиття #матчаодесса #матчакупить #чайполтава
НОВИНКА: МАТЧА DAILY У БАНЦІ
•
Нещодавно презентувала вам блакитну 💙 матча у металевій банці. А зараз хочу потішити ще однією новинкою – Матча Daily в банці. Нагадаю, що Матча Daily – оригінальний зелений 💚 матча з Японії, що ідеально пасує до ранку. Ніжний, легкий, тонізуючий, відмінно підходить для приготування чаю на воді чи матча-латте. А відтепер – ще й у ідеальному пакуванні.
•
Металева банка:
🔽🔽🔽
➡ щільно зачиняється й перешкоджає всотування вологи 💧 – відтепер жодних грудочок у вашому чаї;
•
➡ міцна, не розіб’ється, її зручно брати з собою на роботу чи в подорож 🌍
•
➡ ясна річ, світлонепроникна 🌞 – чай довше зберігає колір та смак;
•
➡ багаторазова – коли Матча Daily 🍵 закінчиться, можете зберігати у ній інший чай, спеції чи будь-що інше.
•
Впевнена, спробувавши хоч раз Матча Daily у банці ви полюбите 😍 його так само сильно, як і я – й сам чай, й дуже зручний та екологічний спосіб зберігання!
•
Ціна:
Баночка 30 г - 310 грн
Пакет 50 г - 410 грн
•
💰 Повний ПРАЙС у закріплених сторіз
•
🚚 Доставка Новою Поштою.
💌 Для замовлення пишіть в Директ або коментарі.
•
🎌 Оригінальний японський чай Матча від @matcha.ua
•
#Matchaua_daily_matcha #матча #матчакиев #чайукраина #матчальвів #vegankyiv #схудненнянапп #чайдляпохудения #зниженняваги
НОВИНКА: МАТЧА DAILY У БАНЦІ • Нещодавно презентувала вам блакитну 💙 матча у металевій банці. А зараз хочу потішити ще однією новинкою – Матча Daily в банці. Нагадаю, що Матча Daily – оригінальний зелений 💚 матча з Японії, що ідеально пасує до ранку. Ніжний, легкий, тонізуючий, відмінно підходить для приготування чаю на воді чи матча-латте. А відтепер – ще й у ідеальному пакуванні. • Металева банка: 🔽🔽🔽 ➡ щільно зачиняється й перешкоджає всотування вологи 💧 – відтепер жодних грудочок у вашому чаї; • ➡ міцна, не розіб’ється, її зручно брати з собою на роботу чи в подорож 🌍 • ➡ ясна річ, світлонепроникна 🌞 – чай довше зберігає колір та смак; • ➡ багаторазова – коли Матча Daily 🍵 закінчиться, можете зберігати у ній інший чай, спеції чи будь-що інше. • Впевнена, спробувавши хоч раз Матча Daily у банці ви полюбите 😍 його так само сильно, як і я – й сам чай, й дуже зручний та екологічний спосіб зберігання! • Ціна: Баночка 30 г - 310 грн Пакет 50 г - 410 грн • 💰 Повний ПРАЙС у закріплених сторіз • 🚚 Доставка Новою Поштою. 💌 Для замовлення пишіть в Директ або коментарі. • 🎌 Оригінальний японський чай Матча від @matcha.ua • #Matchaua_daily_matcha #матча #матчакиев #чайукраина #матчальвів #vegankyiv #схудненнянапп #чайдляпохудения #зниженняваги
ЧОМУ МАТЧА ГІРЧИТЬ
•
Оскільки матча – це такий собі концентрований зелений 🌿 чай, у її смаку може відчуватися легка гіркота. Ключове слово – ЛЕГКА, ледь відчутна. В нормі матча не повинна гірчити, але так інколи стається, якщо:
🔽🔽🔽
⏺ви готували чай із занадто гарячою 🔥 водою. Рішення: наступного разу дайте воді трохи охолонути й все буде добре;
•
⏺ви поклали надто багато заварки 🍵 Рішення: якщо маєте маленькі кухонні ваги, ретельно відважуйте заварку чи придбайте ложку чашаку – вона вміщує рівно стільки порошку, скільки потрібно для приготування півпорції напою, тому помилитись майже неможливо;
•
⏺ви забули 😲 про чай й він настоювався більш ніж 20 хвилин. Рішення: намагайтесь пити матча відразу після приготування;
•
⏺ви зберігали чай у скляній посудині, відкритим чи на сонці 🌞 Рішення: можете класти чай до холодильника чи просто до темної шафи, або ж відразу купувати матча в металевій банці, що не пропускає світла й повітря.
•
Врешті, ще однією причиною неприродної гіркоти може стати низька якість чаю 👎 В цьому випадку рішення дуже просте – просто купуйте свіжий, оригінальний матча і буде вам матча-щастя 😋
•
💰 Повний ПРАЙС у закріплених сторіз
•
🚚 Доставка Новою Поштою.
💌 Для замовлення пишіть в Директ або коментарі.
•
🎌 Оригінальний японський чай Матча від @matcha.ua
•
#матча #матчаукраина #чайкиев #матчакиїв #веганкиїв #зсж #маттячай #веганукраїна
ЧОМУ МАТЧА ГІРЧИТЬ • Оскільки матча – це такий собі концентрований зелений 🌿 чай, у її смаку може відчуватися легка гіркота. Ключове слово – ЛЕГКА, ледь відчутна. В нормі матча не повинна гірчити, але так інколи стається, якщо: 🔽🔽🔽 ⏺ви готували чай із занадто гарячою 🔥 водою. Рішення: наступного разу дайте воді трохи охолонути й все буде добре; • ⏺ви поклали надто багато заварки 🍵 Рішення: якщо маєте маленькі кухонні ваги, ретельно відважуйте заварку чи придбайте ложку чашаку – вона вміщує рівно стільки порошку, скільки потрібно для приготування півпорції напою, тому помилитись майже неможливо; • ⏺ви забули 😲 про чай й він настоювався більш ніж 20 хвилин. Рішення: намагайтесь пити матча відразу після приготування; • ⏺ви зберігали чай у скляній посудині, відкритим чи на сонці 🌞 Рішення: можете класти чай до холодильника чи просто до темної шафи, або ж відразу купувати матча в металевій банці, що не пропускає світла й повітря. • Врешті, ще однією причиною неприродної гіркоти може стати низька якість чаю 👎 В цьому випадку рішення дуже просте – просто купуйте свіжий, оригінальний матча і буде вам матча-щастя 😋 • 💰 Повний ПРАЙС у закріплених сторіз • 🚚 Доставка Новою Поштою. 💌 Для замовлення пишіть в Директ або коментарі. • 🎌 Оригінальний японський чай Матча від @matcha.ua • #матча #матчаукраина #чайкиев #матчакиїв #веганкиїв #зсж #маттячай #веганукраїна