Кращий вибір чаю Матча

РОЗПРОДАЖ

SALE -15%
HIT!
332 грн1.594 грн

Хітовий блакитний чай Матча (Таїланд). Яскраво блакитний колір настою, солодкий смак квітів і прянощів. Підходить для заварювання чаю, синього матча-латте, приготування смузі, випічки, морозива, десертів.

SALE -10%
440 грн 395 грн

Якщо можна було створити найкращий набір для новачків - ми це зробили. Три хітових сорти Матча чаю і електровінчик - це 15 порцій чаю і Матча-Латте, приготованих в домашніх умовах за 5 хвилин!

SALE -10%
HIT!
315 грн1.305 грн

Зелений чай Матча Преміум (Японія) з добірного листя з верхівок чайного куща. Чистий зелений колір і ніжна пудрова консистенція помелу. М'який, фруктово трав'янистий обволікуючий смак.

SALE -15%
HIT!
89 грн399 грн

Елітний зелений улун з міцних чайних листочків, які проходять процедуру тривалого томління і скручування. М'який смак і тонкий медово-орхідеевий аромат. Очищає кров і лімфу, освіжає і тонізує.

SALE -35%
97 грн460 грн

Економний сорт зеленого чаю Матча (Китай). Має однорідну порошкову структуру. Колір порошку - приглушено-зелений, смак виражений, гірко-трав'янистий, з терпким присмаком.

SALE -10%
HIT!
500 грн 450 грн

Набір "Чайна Енергія" припаде до смаку всім любителям чаювань. Складається з чотирьох знаменитих китайських чаїв (2 елітних і 2 традиційних) по 50 г кожен. Розраховано на 30 чаювань.

SALE -15%
HIT!
77 грн335 грн

Крупнолистовий цейлонський чорний чай. Глибокий пряний аромат з квітковими нотами, міцним насиченим смаком і делікатною терпкістю післясмаку. Надає сил і бадьорості, наповнює енергією і прочищає свідомість.

Прості і смачні рецепти Матча-Латте для приготування вдома

НОВИНКИ

550 грн

Авторська чаша тяван Astral об'ємом 430 мл для заварювання пудрового чаю матча традиційним способом за допомогою бамбукового вінчика Тясен. Виготовлена в єдиному екземплярі!

490 грн

Авторська чаша тяван Pink Cavern об'ємом 390 мл для заварювання пудрового чаю матча традиційним способом за допомогою бамбукового вінчика Тясен. Виготовлена в єдиному екземплярі!

490 грн

Авторська чаша тяван Seagull об'ємом 370 мл для заварювання пудрового чаю матча традиційним способом за допомогою бамбукового вінчика Тясен. Виготовлена в єдиному екземплярі!

490 грн

Авторська чаша тяван Bermuda об'ємом 440 мл для заварювання пудрового чаю матча традиційним способом за допомогою бамбукового вінчика Тясен. Виготовлена в єдиному екземплярі!

450 грн

Авторська чаша тяван Storm об'ємом 390 мл для заварювання пудрового чаю матча традиційним способом за допомогою бамбукового вінчика Тясен. Виготовлена в єдиному екземплярі!

550 грн

Авторська чаша тяван Thyme Time об'ємом 310 мл для заварювання пудрового чаю матча традиційним способом за допомогою бамбукового вінчика Тясен. Виготовлена в єдиному екземплярі!

600 грн

Авторська чаша тяван May Fragrance об'ємом 410 мл для заварювання пудрового чаю матча традиційним способом за допомогою бамбукового вінчика Тясен. Виготовлена в єдиному екземплярі!

450 грн

Авторська чаша тяван Cosmic Bowl об'ємом 350 мл для заварювання пудрового чаю матча традиційним способом за допомогою бамбукового вінчика Тясен. Виготовлена в єдиному екземплярі!

550 грн

Авторська чаша тяван Lava Loved об'ємом 420 мл для заварювання пудрового чаю матча традиційним способом за допомогою бамбукового вінчика Тясен. Виготовлена в єдиному екземплярі!

НОВИНКА!
410 грн

Зелений чай Matcha Daily (Японія, Сідзуока). Церемоніальний сорт для щоденного вживання. Салатовий колір, найтонший помел, м'який і глибокий смак. Енергія і бадьорість до 5 годин.

Ми в instagram

ЧОМУ МАТЧА - ЦЕ ДЗЕН?
•
В найширшому розумінні Дзен – це один із напрямків буддизму. У більш вужчому, в якому ми всі найчастіше й вживаємо це слово, Дзен (англійскькою Zen) – це шлях до осягнення істинної природи речей через медитацію та пробудження.
•
Насправді слово «медитація» також полізмістовне. Сидіти в позі лотоса й читати мантри – медитація. Відточувати навички бойового мистецтва – теж медитація. Навіть усвідомлене миття посуду теж можна назвати медитацією. Головне, аби дія допомогла очистити розум від будь-яких думок у певний момент.
•
Саме з цією метою вживали й зараз вживають чай матча ченці дзен-буддистських монастирів. Саме вони започаткували технологію вирощування та приготування матча. Спочатку як частину чернечого послуху, «монастирського» дзену, надалі – як частину щоденного раціону. Оскільки виявили, що цей чай допомагає заспокоїтись, зосередитись й по-справжньому заглибитися у медитацію.
•
Допомагає очистити свідомість від зайвого, пройти всі ступені стану розуму й досягти саторі – осяяння (частково саторі – це аналог катарсису). Тому якщо ви знаходитесь на шляху очищення, не забудьте про наш Матча Дзен!
•
🔥 АКТУАЛЬНІ ЦІНИ:
NEW! Блакитна Матча 50 г - 390 грн
NEW! Зелена Матча Daily - 310 грн
Матча Преміум 50 г – 350 грн
Матча Церемоніал 50 г - 590 грн
Електровінчик IKEA – 150 грн
Повний прайс у закріпленому сторіз
•
🚚 Доставка Новою Поштою.
💌 Для замовлення пишіть в Директ або коментарі.
•
🎌 Оригінальний японський чай Матча від @matcha.ua
•
#матча #матчакиев #чайукраина #зеленыйчайматча #чайльвов #сніданок #детокссмузи #здороваїжа
ЧОМУ МАТЧА - ЦЕ ДЗЕН? • В найширшому розумінні Дзен – це один із напрямків буддизму. У більш вужчому, в якому ми всі найчастіше й вживаємо це слово, Дзен (англійскькою Zen) – це шлях до осягнення істинної природи речей через медитацію та пробудження. • Насправді слово «медитація» також полізмістовне. Сидіти в позі лотоса й читати мантри – медитація. Відточувати навички бойового мистецтва – теж медитація. Навіть усвідомлене миття посуду теж можна назвати медитацією. Головне, аби дія допомогла очистити розум від будь-яких думок у певний момент. • Саме з цією метою вживали й зараз вживають чай матча ченці дзен-буддистських монастирів. Саме вони започаткували технологію вирощування та приготування матча. Спочатку як частину чернечого послуху, «монастирського» дзену, надалі – як частину щоденного раціону. Оскільки виявили, що цей чай допомагає заспокоїтись, зосередитись й по-справжньому заглибитися у медитацію. • Допомагає очистити свідомість від зайвого, пройти всі ступені стану розуму й досягти саторі – осяяння (частково саторі – це аналог катарсису). Тому якщо ви знаходитесь на шляху очищення, не забудьте про наш Матча Дзен! • 🔥 АКТУАЛЬНІ ЦІНИ: NEW! Блакитна Матча 50 г - 390 грн NEW! Зелена Матча Daily - 310 грн Матча Преміум 50 г – 350 грн Матча Церемоніал 50 г - 590 грн Електровінчик IKEA – 150 грн Повний прайс у закріпленому сторіз • 🚚 Доставка Новою Поштою. 💌 Для замовлення пишіть в Директ або коментарі. • 🎌 Оригінальний японський чай Матча від @matcha.ua • #матча #матчакиев #чайукраина #зеленыйчайматча #чайльвов #сніданок #детокссмузи #здороваїжа
БЛАКИТНА МАТЧА У БАНЦІ
•
Якщо ви бачили сторіс на минулому тижні, то вже знаєте про новинку асортименту – блакитна матча у металевій банці. Хочу розповісти про неї трохи докладніше.
•
Що всередині?
Той самий фірмовий, найсвіжіший та найяскравіший блакитний матча із Таїланду, який можна придбати у взірцях чи окремо, у пакунку певної ваги.
•
Чому металева банка?
По-перше, тому що світлонепроникна – сонячне світло згубно діє на будь-який чай.
•
По-друге, тому що міцна – поліетиленовий пакет врешті можна проткнути гострим предметом або ненароком розірвати, тоді як на цю бляшанку ви можете навіть сісти без будь-яких наслідків.
•
По-третє, я особисто тяжію до концепції Zero Waste й навіть власну справу намагаюсь вести так, аби зменшити використання пластику й створювати якомога менше сміття. Такій металевій банці легко знайти застосування у побуті: зберігати інший чай чи спеції, скласти якісь дрібні речі.
•
Погодьтесь, така банка виглядає набагато краще за металізований пакуночок. Це на випадок, якщо ви купуєте чай на подарунок!
•
Вартість: 350 грн за баночку 30 г (15 порцій)
•
🔥 АКТУАЛЬНІ ЦІНИ:
NEW! Блакитна Матча 50 г - 390 грн
NEW! Зелена Матча Daily - 310 грн
Матча Преміум 50 г – 350 грн
Матча Церемоніал 50 г - 590 грн
Електровінчик IKEA – 150 грн
Повний прайс у закріпленому сторіз
•
🚚 Доставка Новою Поштою.
💌 Для замовлення пишіть в Директ або коментарі.
•
🎌 Оригінальний японський чай Матча від @matcha.ua
•
#матча #матчаукраина #чайкиев #матча_чай #чайвинница #заменакофе #детоксчай #матчазапорожье #чайвукраине
БЛАКИТНА МАТЧА У БАНЦІ • Якщо ви бачили сторіс на минулому тижні, то вже знаєте про новинку асортименту – блакитна матча у металевій банці. Хочу розповісти про неї трохи докладніше. • Що всередині? Той самий фірмовий, найсвіжіший та найяскравіший блакитний матча із Таїланду, який можна придбати у взірцях чи окремо, у пакунку певної ваги. • Чому металева банка? По-перше, тому що світлонепроникна – сонячне світло згубно діє на будь-який чай. • По-друге, тому що міцна – поліетиленовий пакет врешті можна проткнути гострим предметом або ненароком розірвати, тоді як на цю бляшанку ви можете навіть сісти без будь-яких наслідків. • По-третє, я особисто тяжію до концепції Zero Waste й навіть власну справу намагаюсь вести так, аби зменшити використання пластику й створювати якомога менше сміття. Такій металевій банці легко знайти застосування у побуті: зберігати інший чай чи спеції, скласти якісь дрібні речі. • Погодьтесь, така банка виглядає набагато краще за металізований пакуночок. Це на випадок, якщо ви купуєте чай на подарунок! • Вартість: 350 грн за баночку 30 г (15 порцій) • 🔥 АКТУАЛЬНІ ЦІНИ: NEW! Блакитна Матча 50 г - 390 грн NEW! Зелена Матча Daily - 310 грн Матча Преміум 50 г – 350 грн Матча Церемоніал 50 г - 590 грн Електровінчик IKEA – 150 грн Повний прайс у закріпленому сторіз • 🚚 Доставка Новою Поштою. 💌 Для замовлення пишіть в Директ або коментарі. • 🎌 Оригінальний японський чай Матча від @matcha.ua • #матча #матчаукраина #чайкиев #матча_чай #чайвинница #заменакофе #детоксчай #матчазапорожье #чайвукраине
ЩО ТАКЕ КАРМА
•
Ні, я зараз не відбираю хліб у філософів та сходознавців. Просто якось помітила, що слово “карма” часто використовують друзі та знайомі. Вирішила дізнатись про нього трохи більше й найцікавішими знахідками хочу поділитися з вами:
⠀
1.  Попри те, що з санскриту слово «карма» перекладається як «дія», шкодити своїй кармі можна і бездіяльністю – наприклад, виношуючи якусь позитивну ідею, але не втілюючи її у життя.
•
2.  Поняття карми нерозривно пов’язане з іншим ключовим поняттям східної філософії – дхарма. Дхарма – це вищий вселенський закон, втілення справедливості та гармонії. Все що не є дхармою, це – карма.
•
3.  Здається, що у нашій культурі є відповідник карми – доля. Виявляється, це не зовсім так, тому що доля – це наслідок карми. Індуїсти вірять, що наші вчинки в минулому житті впливають на те, у якій сім'ї ми народимося в наступному житті.
•
Як це не дивно, але головне правило карми можна найкраще виразити біблійною тезою про те, що ставитися до інших потрібно так, якби ти хотів, щоб чинили з тобою. З тою лиш різницею, що під «іншими» слід розуміти не лише людей, а й живу та неживу природу.
•
🔥 АКТУАЛЬНІ ЦІНИ:
NEW! Блакитна Матча 50 г - 390 грн
NEW! Зелена Матча Daily - 310 грн
Матча Преміум 50 г – 350 грн
Матча Церемоніал 50 г - 590 грн
Електровінчик IKEA – 150 грн
Повний прайс у закріпленому сторіз
•
🚚 Доставка Новою Поштою.
💌 Для замовлення пишіть в Директ або коментарі.
•
🎌 Оригінальний японський чай Матча від @matcha.ua
•
#матча #матчакиев #чайукраина #купитьматча #чайниколаев #вместокофе #смузі #матчальвов #японскийматча
ЩО ТАКЕ КАРМА • Ні, я зараз не відбираю хліб у філософів та сходознавців. Просто якось помітила, що слово “карма” часто використовують друзі та знайомі. Вирішила дізнатись про нього трохи більше й найцікавішими знахідками хочу поділитися з вами: ⠀ 1. Попри те, що з санскриту слово «карма» перекладається як «дія», шкодити своїй кармі можна і бездіяльністю – наприклад, виношуючи якусь позитивну ідею, але не втілюючи її у життя. • 2. Поняття карми нерозривно пов’язане з іншим ключовим поняттям східної філософії – дхарма. Дхарма – це вищий вселенський закон, втілення справедливості та гармонії. Все що не є дхармою, це – карма. • 3. Здається, що у нашій культурі є відповідник карми – доля. Виявляється, це не зовсім так, тому що доля – це наслідок карми. Індуїсти вірять, що наші вчинки в минулому житті впливають на те, у якій сім'ї ми народимося в наступному житті. • Як це не дивно, але головне правило карми можна найкраще виразити біблійною тезою про те, що ставитися до інших потрібно так, якби ти хотів, щоб чинили з тобою. З тою лиш різницею, що під «іншими» слід розуміти не лише людей, а й живу та неживу природу. • 🔥 АКТУАЛЬНІ ЦІНИ: NEW! Блакитна Матча 50 г - 390 грн NEW! Зелена Матча Daily - 310 грн Матча Преміум 50 г – 350 грн Матча Церемоніал 50 г - 590 грн Електровінчик IKEA – 150 грн Повний прайс у закріпленому сторіз • 🚚 Доставка Новою Поштою. 💌 Для замовлення пишіть в Директ або коментарі. • 🎌 Оригінальний японський чай Матча від @matcha.ua • #матча #матчакиев #чайукраина #купитьматча #чайниколаев #вместокофе #смузі #матчальвов #японскийматча
БЛАКИТНА МАТЧА НА КОЖЕН ДЕНЬ
•
Не лише зелена, а й блакитна матча може стати відмінним рішенням на щодень. Ну, або на щоніч 🌜 тому що пити її бажано за 2-4 години до сну – чай аж так добре заспокоює та розслаблює, що є ризик заснути на робочому місці, якщо пити матча зранку 😋
•
Якщо ви:
🔽🔽🔽
⏺працюєте з людьми 🗣️ блакитна матча після роботи допоможе зняти напруженість, випустити «пару» без агресії;
•
⏺маєте відповідальну посаду будь-якого рівня, блакитна матча допоможе позбавитися від надмірної напруженості 😠 Коли нервова система напружена настільки, що навіть за очевидної втоми не вдається заснути;
•
⏺маєте хронічні проблеми зі сном 😴 блакитна матча в поєднанні з препаратом мелатоніну може стати ефективним засобом для стабілізації циркадних ритмів й позбавлення проблем із засинанням;
•
⏺надто чутливі до конфліктів та стресових ситуацій, скляночка блакитної матчі після роботи «змиє» всі негативні ознаки стресу.
•
Візьміть до уваги, що блакитна матча – абсолютно безпечна 🌿 підходить будь-кому та не викликає звикання. Тож можете без остраху пити її щодня!
•
🔥 АКТУАЛЬНІ ЦІНИ:
NEW! Блакитна Матча 50 г - 390 грн
Матча Преміум 50 г – 350 грн
Матча Церемоніал 50 г - 590 грн
Електровінчик – 150 грн
Повний прайс у закріпленому сторіз
•
🚚 Доставка Новою Поштою.
💌 Для замовлення пишіть в Директ або коментарі.
•
🎌 Оригінальний японський чай Матча від @matcha.ua
•
#Matchaua_blue_matcha #матча #матчакиев #чайукраина #матчачай #чайднепр #веганкиев #сироїдіння #чайматчахарьков #матчахарьков
БЛАКИТНА МАТЧА НА КОЖЕН ДЕНЬ • Не лише зелена, а й блакитна матча може стати відмінним рішенням на щодень. Ну, або на щоніч 🌜 тому що пити її бажано за 2-4 години до сну – чай аж так добре заспокоює та розслаблює, що є ризик заснути на робочому місці, якщо пити матча зранку 😋 • Якщо ви: 🔽🔽🔽 ⏺працюєте з людьми 🗣️ блакитна матча після роботи допоможе зняти напруженість, випустити «пару» без агресії; • ⏺маєте відповідальну посаду будь-якого рівня, блакитна матча допоможе позбавитися від надмірної напруженості 😠 Коли нервова система напружена настільки, що навіть за очевидної втоми не вдається заснути; • ⏺маєте хронічні проблеми зі сном 😴 блакитна матча в поєднанні з препаратом мелатоніну може стати ефективним засобом для стабілізації циркадних ритмів й позбавлення проблем із засинанням; • ⏺надто чутливі до конфліктів та стресових ситуацій, скляночка блакитної матчі після роботи «змиє» всі негативні ознаки стресу. • Візьміть до уваги, що блакитна матча – абсолютно безпечна 🌿 підходить будь-кому та не викликає звикання. Тож можете без остраху пити її щодня! • 🔥 АКТУАЛЬНІ ЦІНИ: NEW! Блакитна Матча 50 г - 390 грн Матча Преміум 50 г – 350 грн Матча Церемоніал 50 г - 590 грн Електровінчик – 150 грн Повний прайс у закріпленому сторіз • 🚚 Доставка Новою Поштою. 💌 Для замовлення пишіть в Директ або коментарі. • 🎌 Оригінальний японський чай Матча від @matcha.ua • #Matchaua_blue_matcha #матча #матчакиев #чайукраина #матчачай #чайднепр #веганкиев #сироїдіння #чайматчахарьков #матчахарьков
5 ПРИЧИН ПОСМІХАТИСЯ
•
Чули 👂 коли-небудь про те, що людині для здоров’я психіки потрібно не менше 8 обіймів на день? Нещодавно вчені знайшли наукове обґрунтування цього явища (справа в особливих рецепторах). Так от – з посмішкою 😁 та сама історія. Виявляється, що посміхатися – це корисно для здоров’я, емоційного інтелекту, соціалізації:
🔽🔽🔽
1⃣ Коли ви посміхаєтесь, ви почуваєтеся щасливішим ☺ Не лише мозок впливає на посмішку, а й навпаки: навіть коли ви крізь силу починаєте посміхатися, мозок сприймає це, як сигнал веселитися 🎉 й починає активно синтезувати допамін й серотонін.
•
2⃣ Усмішка робить нас привабливішими. Коли ви встановлюєте зоровий 👁 контакт з людиною, у 20% випадків ця людина до вас підійде. А якщо ви при цьому будете посміхатися, вірогідність особистого контакту зростає до 60%.
•
3⃣ Посмішка допомагає заробляти гроші 💰 Коли ви пропонуєте послугу чи товар з усмішкою, з більшою вірогідністю отримаєте згоду, а потім ще й бонуси.
•
4⃣ Мову посмішки розуміють в усьому світі 🗺 Тож найпростіший спосіб знайти спільну мову з незнайомою людиною – посміхнутися їй.
•
5⃣ Люди, які посміхаються, довше живуть. Щоправда, це доведено лише на прикладі однієї бейсбольної команди, але вселяє надію, правда ж ❤
•
Отож, мої любі прихильники матча 🍵 не втрачайте нагоди посміхнутися навіть без вагомих на те причин.
•
🔥 АКТУАЛЬНІ ЦІНИ:
NEW! Блакитна Матча 50 г - 390 грн
Матча Преміум 50 г – 350 грн
Матча Церемоніал 50 г - 590 грн
Електровінчик – 150 грн
Повний прайс у закріпленому сторіз
•
🚚 Доставка Новою Поштою.
💌 Для замовлення пишіть в Директ або коментарі.
•
🎌 Оригінальний японський чай Матча від @matcha.ua
•
#матча #матчаукраина #чайкиев #чайматча #чайхарьков #vegankiev #зожкиев #матчаднепр #veganukraine #зожукраина
5 ПРИЧИН ПОСМІХАТИСЯ • Чули 👂 коли-небудь про те, що людині для здоров’я психіки потрібно не менше 8 обіймів на день? Нещодавно вчені знайшли наукове обґрунтування цього явища (справа в особливих рецепторах). Так от – з посмішкою 😁 та сама історія. Виявляється, що посміхатися – це корисно для здоров’я, емоційного інтелекту, соціалізації: 🔽🔽🔽 1⃣ Коли ви посміхаєтесь, ви почуваєтеся щасливішим ☺ Не лише мозок впливає на посмішку, а й навпаки: навіть коли ви крізь силу починаєте посміхатися, мозок сприймає це, як сигнал веселитися 🎉 й починає активно синтезувати допамін й серотонін. • 2⃣ Усмішка робить нас привабливішими. Коли ви встановлюєте зоровий 👁 контакт з людиною, у 20% випадків ця людина до вас підійде. А якщо ви при цьому будете посміхатися, вірогідність особистого контакту зростає до 60%. • 3⃣ Посмішка допомагає заробляти гроші 💰 Коли ви пропонуєте послугу чи товар з усмішкою, з більшою вірогідністю отримаєте згоду, а потім ще й бонуси. • 4⃣ Мову посмішки розуміють в усьому світі 🗺 Тож найпростіший спосіб знайти спільну мову з незнайомою людиною – посміхнутися їй. • 5⃣ Люди, які посміхаються, довше живуть. Щоправда, це доведено лише на прикладі однієї бейсбольної команди, але вселяє надію, правда ж ❤ • Отож, мої любі прихильники матча 🍵 не втрачайте нагоди посміхнутися навіть без вагомих на те причин. • 🔥 АКТУАЛЬНІ ЦІНИ: NEW! Блакитна Матча 50 г - 390 грн Матча Преміум 50 г – 350 грн Матча Церемоніал 50 г - 590 грн Електровінчик – 150 грн Повний прайс у закріпленому сторіз • 🚚 Доставка Новою Поштою. 💌 Для замовлення пишіть в Директ або коментарі. • 🎌 Оригінальний японський чай Матча від @matcha.ua • #матча #матчаукраина #чайкиев #чайматча #чайхарьков #vegankiev #зожкиев #матчаднепр #veganukraine #зожукраина
ПІДСТАВКА ДЛЯ ЧАСЕН
•
Нещодавно мені вдалося знайти просто досконалі 😍 підставки для бамбукових вінчиків часен. Запропонувавши їх вам, побачила, що не всі розуміють справжню цінність цього аксесуару. Тому розповідаю докладніше про причини використовувати спеціальну підставку для часен:
🔽🔽🔽
1⃣ Це економить ваші гроші 💰 Часен – доволі дорогий інструмент, який легко зіпсувати неправильним поводженням. Якщо не мити його вчасно й зберігати аби як, струни вінчика деформуються. Й ним вже не вдасться так само добре готувати матча 🍵 Однак у часена є всі задатки інструменту без строку придатності – ті ж японці роками користуються одним вінчиком. Ви можете так само, достатньо лише мати стійку для його зберігання 😉
•
2⃣ Це позбавляє від зайвих клопотів 🤔 Зараз поясню, що маю на увазі. Коли користуєшся часеном декілька місяців поспіль, ти звикаєш до нього, а він – до тебе. Він ідеально лягає в руку 🖐 має оптимальну вагу, збиває матча саме так, як ти любиш. Жоден новий інструмент, навіть більш дорогий, так не вміє 🌿
•
3.  Це автентично. В японській 🇯🇵 чайній 🍵 церемонії задіяні більш ніж 10 інструментів, й підставка для часена – в тому числі. Якщо хочете практикувати по-справжньому японське чаювання, маєте придбати часен.
•
4.  Це захищає 👮 від ризиків. Коли після використання бамбукового вінчика ви просто ставите його сушитися догори дригом, все одно існує ймовірність, що він раптово 😧 перекинеться й висохне в неправильному положенні. Підставка для часена дуже стійка, її складно перекинути, тож – більше жодних ризиків 😋
•
Якщо ви користуєтесь 🎍 вінчиком, можете додати до цього переліку власні аргументи, які переконали вас придбати підставку для часен.
Вартість стійки - 350 грн.
•
🔥 АКТУАЛЬНІ ЦІНИ:
NEW! Блакитна Матча 50 г - 390 грн
Матча Преміум 50 г – 350 грн
Матча Церемоніал 50 г - 590 грн
Електровінчик – 150 грн
Повний прайс у закріпленому сторіз
•
🚚 Доставка Новою Поштою.
💌 Для замовлення пишіть в Директ або коментарі.
•
🎌 Оригінальний японський чай Матча від @matcha.ua
•
#Matchaua_aksessuary #матча #матчакиев #чайукраина #матчалатте #чайодесса #веганукраина #здоровийспосібжиття #матчаодесса #матчакупить #чайполтава
ПІДСТАВКА ДЛЯ ЧАСЕН • Нещодавно мені вдалося знайти просто досконалі 😍 підставки для бамбукових вінчиків часен. Запропонувавши їх вам, побачила, що не всі розуміють справжню цінність цього аксесуару. Тому розповідаю докладніше про причини використовувати спеціальну підставку для часен: 🔽🔽🔽 1⃣ Це економить ваші гроші 💰 Часен – доволі дорогий інструмент, який легко зіпсувати неправильним поводженням. Якщо не мити його вчасно й зберігати аби як, струни вінчика деформуються. Й ним вже не вдасться так само добре готувати матча 🍵 Однак у часена є всі задатки інструменту без строку придатності – ті ж японці роками користуються одним вінчиком. Ви можете так само, достатньо лише мати стійку для його зберігання 😉 • 2⃣ Це позбавляє від зайвих клопотів 🤔 Зараз поясню, що маю на увазі. Коли користуєшся часеном декілька місяців поспіль, ти звикаєш до нього, а він – до тебе. Він ідеально лягає в руку 🖐 має оптимальну вагу, збиває матча саме так, як ти любиш. Жоден новий інструмент, навіть більш дорогий, так не вміє 🌿 • 3. Це автентично. В японській 🇯🇵 чайній 🍵 церемонії задіяні більш ніж 10 інструментів, й підставка для часена – в тому числі. Якщо хочете практикувати по-справжньому японське чаювання, маєте придбати часен. • 4. Це захищає 👮 від ризиків. Коли після використання бамбукового вінчика ви просто ставите його сушитися догори дригом, все одно існує ймовірність, що він раптово 😧 перекинеться й висохне в неправильному положенні. Підставка для часена дуже стійка, її складно перекинути, тож – більше жодних ризиків 😋 • Якщо ви користуєтесь 🎍 вінчиком, можете додати до цього переліку власні аргументи, які переконали вас придбати підставку для часен. Вартість стійки - 350 грн. • 🔥 АКТУАЛЬНІ ЦІНИ: NEW! Блакитна Матча 50 г - 390 грн Матча Преміум 50 г – 350 грн Матча Церемоніал 50 г - 590 грн Електровінчик – 150 грн Повний прайс у закріпленому сторіз • 🚚 Доставка Новою Поштою. 💌 Для замовлення пишіть в Директ або коментарі. • 🎌 Оригінальний японський чай Матча від @matcha.ua • #Matchaua_aksessuary #матча #матчакиев #чайукраина #матчалатте #чайодесса #веганукраина #здоровийспосібжиття #матчаодесса #матчакупить #чайполтава
5 ПРАВИЛ ZERO WASTE
•
Концепція Zero Waste або «нуль відходів» - це історія про те, як зменшити кількість сміття 🚯 яке ти продукуєш. Історія про усвідомлене споживання та відповідальне ставлення до місця 🗺 (в локальному та глобальному плані), в якому живеш. Автором цієї концепції є активістка Беа Джонсон, яка створила правила 5R:
🔽🔽🔽
1.  Скажи «Ні» 🙅 (Refuse). Це стосується придбання всього зайвого чи надлишкового: продуктів, які не вдасться з’їсти, чи п’ятої пари однотипних кросівок. Відмовляйтесь від очевидно зайвого.
•
2.  Споживай менше 🌿 (Reduce). Менше одноразових речей: поліетиленових пакетів, паперових стаканчиків, серветок тощо. Їх варто замінити більш якісними аналогами: текстильними торбами 🎒 міцними герметичними ємностями для напоїв.
•
3.  Скористайся повторно та ремонтуй 🛠 (Reuse + Repair). Якщо якусь річ вже не можна використовувати за призначенням, їй можна дати друге життя. Склянку ☕ без ручки перетворити на горщик, а старий пластиковий контейнер – на ємність для гвіздків.
•
4.  Переробляй, сортуй та утилізуй (Recycle). Те, чому не можна дати друге життя, варто утилізувати 🗑
•
5.  Компостуй (Rot). Органічні 🍌🥑 відходи легко перетворити на добриво, скажімо, для домашніх квітів чи городу. У власному будинку можна створити окрему компостну яму, а жителям міста 🏙 – завести невеликий вермікомпостер.
•
Почати жити за принципами Zero Waste насправді не так складно, як здається 😋 А якщо вам досі не вистачає інформації та практичних порад, може стати в нагоді новий курс від @prometheus_ua «Побутові відходи – дій зараз!» 👍
•
🔥 АКТУАЛЬНІ ЦІНИ:
NEW! Блакитна Матча 50 г - 390 грн
Матча Преміум 50 г – 350 грн
Матча Церемоніал 50 г - 590 грн
Електровінчик – 150 грн
Повний прайс у закріпленому сторіз
•
🚚 Доставка Новою Поштою.
💌 Для замовлення пишіть в Директ або коментарі.
•
🎌 Оригінальний японський чай Матча від @matcha.ua
•
#матча #матчакиев #чайукраина #матчальвів #vegankyiv #схудненнянапп #чайдляпохудения #зниженняваги
5 ПРАВИЛ ZERO WASTE • Концепція Zero Waste або «нуль відходів» - це історія про те, як зменшити кількість сміття 🚯 яке ти продукуєш. Історія про усвідомлене споживання та відповідальне ставлення до місця 🗺 (в локальному та глобальному плані), в якому живеш. Автором цієї концепції є активістка Беа Джонсон, яка створила правила 5R: 🔽🔽🔽 1. Скажи «Ні» 🙅 (Refuse). Це стосується придбання всього зайвого чи надлишкового: продуктів, які не вдасться з’їсти, чи п’ятої пари однотипних кросівок. Відмовляйтесь від очевидно зайвого. • 2. Споживай менше 🌿 (Reduce). Менше одноразових речей: поліетиленових пакетів, паперових стаканчиків, серветок тощо. Їх варто замінити більш якісними аналогами: текстильними торбами 🎒 міцними герметичними ємностями для напоїв. • 3. Скористайся повторно та ремонтуй 🛠 (Reuse + Repair). Якщо якусь річ вже не можна використовувати за призначенням, їй можна дати друге життя. Склянку ☕ без ручки перетворити на горщик, а старий пластиковий контейнер – на ємність для гвіздків. • 4. Переробляй, сортуй та утилізуй (Recycle). Те, чому не можна дати друге життя, варто утилізувати 🗑 • 5. Компостуй (Rot). Органічні 🍌🥑 відходи легко перетворити на добриво, скажімо, для домашніх квітів чи городу. У власному будинку можна створити окрему компостну яму, а жителям міста 🏙 – завести невеликий вермікомпостер. • Почати жити за принципами Zero Waste насправді не так складно, як здається 😋 А якщо вам досі не вистачає інформації та практичних порад, може стати в нагоді новий курс від @prometheus_ua «Побутові відходи – дій зараз!» 👍 • 🔥 АКТУАЛЬНІ ЦІНИ: NEW! Блакитна Матча 50 г - 390 грн Матча Преміум 50 г – 350 грн Матча Церемоніал 50 г - 590 грн Електровінчик – 150 грн Повний прайс у закріпленому сторіз • 🚚 Доставка Новою Поштою. 💌 Для замовлення пишіть в Директ або коментарі. • 🎌 Оригінальний японський чай Матча від @matcha.ua • #матча #матчакиев #чайукраина #матчальвів #vegankyiv #схудненнянапп #чайдляпохудения #зниженняваги
ДЛЯ ЧОГО ПІДХОДИТЬ КОЖЕН СОРТ МАТЧА
•
Оскільки вас, мої любі шанувальники 😋 матча, стає все більше, а я маю декілька сортів матча, вирішила ще раз нагадати, для чого підходить кожен з них:
🔽🔽🔽
1⃣ Матча 🍵 Преміум: 350 ₴ за 25 порцій. Оптимальне поєднання вартості та якості. Ідеально на щодень для приготування матча за методом усутя. Також можна використовувати для приготування смузі, коктейлів 🍸 випічки 🍰 та інших страв, які можна знайти на цій сторінці за тегом #matchaua_recipes
•
2⃣ Матча 🍵 Церемоніальний: 590 ₴ за 25 порцій. Серйозний 😎 чай для поціновувачів матча та японської культури. Сильний, емоційний, насичений та дуже медитативний. Створений для щоденної чайної церемонії. Максимально насичує антиоксидантами 🌿 та омолоджує організм.
•
3⃣ Блакитна матча: 390 ₴ за 25 порцій. Ніжний та легкий 🌷 чай, що відмінно розслаблює та знімає стрес. Його теж можна готувати на воді, але матча-латте з ним виходить особливо смачним 🤗
•
4⃣ Matcha Daily - новинка 🛒 яку ми очікуємо у липні 2019 року. Яскравий та тонізуючий 🔋чай на кожен день. Ідеальний варіант для приготування матча-латте.
А який сорт ви обрали для себе?
•
🔥 АКТУАЛЬНІ ЦІНИ:
NEW! Блакитна Матча 50 г - 390 грн
Матча Преміум 50 г – 350 грн
Матча Церемоніал 50 г - 590 грн
Електровінчик – 150 грн
Повний прайс у закріпленому сторіз
•
🚚 Доставка Новою Поштою.
💌 Для замовлення пишіть в Директ або коментарі.
•
🎌 Оригінальний японський чай Матча від @matcha.ua
•
#матча #матчаукраина #чайкиев #матчакиїв #веганкиїв #зсж #маттячай #веганукраїна
ДЛЯ ЧОГО ПІДХОДИТЬ КОЖЕН СОРТ МАТЧА • Оскільки вас, мої любі шанувальники 😋 матча, стає все більше, а я маю декілька сортів матча, вирішила ще раз нагадати, для чого підходить кожен з них: 🔽🔽🔽 1⃣ Матча 🍵 Преміум: 350 ₴ за 25 порцій. Оптимальне поєднання вартості та якості. Ідеально на щодень для приготування матча за методом усутя. Також можна використовувати для приготування смузі, коктейлів 🍸 випічки 🍰 та інших страв, які можна знайти на цій сторінці за тегом #matchaua_recipes • 2⃣ Матча 🍵 Церемоніальний: 590 ₴ за 25 порцій. Серйозний 😎 чай для поціновувачів матча та японської культури. Сильний, емоційний, насичений та дуже медитативний. Створений для щоденної чайної церемонії. Максимально насичує антиоксидантами 🌿 та омолоджує організм. • 3⃣ Блакитна матча: 390 ₴ за 25 порцій. Ніжний та легкий 🌷 чай, що відмінно розслаблює та знімає стрес. Його теж можна готувати на воді, але матча-латте з ним виходить особливо смачним 🤗 • 4⃣ Matcha Daily - новинка 🛒 яку ми очікуємо у липні 2019 року. Яскравий та тонізуючий 🔋чай на кожен день. Ідеальний варіант для приготування матча-латте. А який сорт ви обрали для себе? • 🔥 АКТУАЛЬНІ ЦІНИ: NEW! Блакитна Матча 50 г - 390 грн Матча Преміум 50 г – 350 грн Матча Церемоніал 50 г - 590 грн Електровінчик – 150 грн Повний прайс у закріпленому сторіз • 🚚 Доставка Новою Поштою. 💌 Для замовлення пишіть в Директ або коментарі. • 🎌 Оригінальний японський чай Матча від @matcha.ua • #матча #матчаукраина #чайкиев #матчакиїв #веганкиїв #зсж #маттячай #веганукраїна
🔻🔻🔻
ЦІНИ НА ЧАЙ МАТЧА
🔺🔺🔺 💙 NEW! Блакитна Матча (Таїланд)
Банка 30 г - 350 грн
50 г - 390 грн
100 г - 750 грн
🔹
Матча Церемоніальний Sagano (Японія, Удзі, Кіото)
50 г - 590 грн
100 г - 1090 грн
🔹
Матча Преміум (Японія, Сідзуока)
50 г - 350 грн
100 г - 590 грн 🔻🔻🔻
ЦІНИ НА АКСЕСУАРИ:
🔺🔺🔺 🔥 HIT! Електровінчик для збивання чаю
та молока - 150 грн
🔹
Вінчики Часен (Тясен):
- білий бамбук - 490 грн
- чорний бамбук - 590 грн
🔹
Підставка для зберігання вінчика - 350 грн
🔹
Ложечки Чашаку (Тясаку):
- білий бамбук – 100 грн
- чорний бамбук – 150 грн
🔹
Чаші Чаван (Тяван) від 650 грн
Сито для просіювання Матча - 75 грн 🔻🔻🔻
ЦІНИ НА ДЕГУСТАЦІЙНІ СЕТИ
🔺🔺🔺 1⃣ Набір три сорти (2 зелених + 1 блакитний) по 10 г у фольгованих пакетах:
290 грн
•
2⃣ Набір три сорти (2 зелених + 1 блакитний) по 12 г у скляних колбах у подарунковій коробці:
350 грн
•
3⃣ Набір три сорти (2 зелених + 1 блакитний) по 12 г у скляних колбах з електровінчиком у подарунковій коробці:
500 грн 🔻🔻🔻
ЦІНИ НА ПОДАРУНКОВІ БОКСИ
🔺🔺🔺 1⃣ Набір 3 GRADE BOX
2 зелених сорти по 50 г + блакитний Матча 12 г:
890 грн
•
2⃣ Набір BAMBUK BOX
Зелений Матча преміум 50 г з бамбуковим вінчиком і ложечкою:
Білий бамбук - 790 грн
Чорний бамбук - 890 грн
•
3⃣ Набір MAXI BOX
Зелений Матча преміум 100 г;
Блакитний Матча 12 г
Бамбуковий вінчик і ложечка
Електровінчик
Чаша Тяван і підставка
Дерев'яна подарункова коробка
Білий бамбук - 2150 грн
Чорний бамбук - 2250 грн
•
🚚 Доставка Новою Поштою.
💌 Для замовлення пишіть в Директ або коментарі.
•
🎌 Оригінальний японський чай Матча від @matcha.ua
•
#matchaua_price
🔻🔻🔻 ЦІНИ НА ЧАЙ МАТЧА 🔺🔺🔺 💙 NEW! Блакитна Матча (Таїланд) Банка 30 г - 350 грн 50 г - 390 грн 100 г - 750 грн 🔹 Матча Церемоніальний Sagano (Японія, Удзі, Кіото) 50 г - 590 грн 100 г - 1090 грн 🔹 Матча Преміум (Японія, Сідзуока) 50 г - 350 грн 100 г - 590 грн 🔻🔻🔻 ЦІНИ НА АКСЕСУАРИ: 🔺🔺🔺 🔥 HIT! Електровінчик для збивання чаю та молока - 150 грн 🔹 Вінчики Часен (Тясен): - білий бамбук - 490 грн - чорний бамбук - 590 грн 🔹 Підставка для зберігання вінчика - 350 грн 🔹 Ложечки Чашаку (Тясаку): - білий бамбук – 100 грн - чорний бамбук – 150 грн 🔹 Чаші Чаван (Тяван) від 650 грн Сито для просіювання Матча - 75 грн 🔻🔻🔻 ЦІНИ НА ДЕГУСТАЦІЙНІ СЕТИ 🔺🔺🔺 1⃣ Набір три сорти (2 зелених + 1 блакитний) по 10 г у фольгованих пакетах: 290 грн • 2⃣ Набір три сорти (2 зелених + 1 блакитний) по 12 г у скляних колбах у подарунковій коробці: 350 грн • 3⃣ Набір три сорти (2 зелених + 1 блакитний) по 12 г у скляних колбах з електровінчиком у подарунковій коробці: 500 грн 🔻🔻🔻 ЦІНИ НА ПОДАРУНКОВІ БОКСИ 🔺🔺🔺 1⃣ Набір 3 GRADE BOX 2 зелених сорти по 50 г + блакитний Матча 12 г: 890 грн • 2⃣ Набір BAMBUK BOX Зелений Матча преміум 50 г з бамбуковим вінчиком і ложечкою: Білий бамбук - 790 грн Чорний бамбук - 890 грн • 3⃣ Набір MAXI BOX Зелений Матча преміум 100 г; Блакитний Матча 12 г Бамбуковий вінчик і ложечка Електровінчик Чаша Тяван і підставка Дерев'яна подарункова коробка Білий бамбук - 2150 грн Чорний бамбук - 2250 грн • 🚚 Доставка Новою Поштою. 💌 Для замовлення пишіть в Директ або коментарі. • 🎌 Оригінальний японський чай Матча від @matcha.ua • #matchaua_price
ЧИ ПОТРІБНА ЛОЖКА ЧАШАКУ?
•
Чашаку – спеціальна бамбукова 🎍 ложечка для відмірювання одного граму пудрового чаю. Ні для чого більше вона не використовується, тому комусь видасться непотрібним аксесуаром. Але не мені, і точно – не 126 мільйонам японців 🇯🇵 які використовують її під час щоденного матча чаювання. Адже вона:
🔽🔽🔽
1⃣ Конче необхідна для проведення традиційної чайної 🍵 церемонії, тому що разом з іншими спеціальними інструментами та автентичним посудом допомагає створити певну атмосферу й поринути до медитативного стану 🙏
•
2⃣ Допомагає уникнути помилок ❌ з дозуванням чаю. Коли ви готуєте чай за методом койтя чи усутя, в рецепті вам пропонують використовувати 2 чи 4 чашаку матча. Але чашаку не дорівнює чайній ложці 🥄 тому результат приготування може трохи відрізнятися від ваших очікувань. А якщо у вас проблеми з тиском, то збільшення кількості матча порошку на порцію тим паче не піде вам на користь.
•
3⃣ Просто круто виглядає 👍😋
•
Якщо ви п’єте матча 🍵 щодня, з чашаку процес його заварювання стане комфортнішим, швидшим та ефектнішим 🌿
Ціна:
Чашаку білий бамбук - 100 грн
Чашаку чорний бамбук - 150 грн
•
🔥 АКТУАЛЬНІ ЦІНИ:
NEW! Блакитна Матча 50 г - 390 грн
Матча Преміум 50 г – 350 грн
Матча Церемоніал 50 г - 590 грн
Електровінчик – 150 грн
Повний прайс у закріпленому сторіз
•
🚚 Доставка Новою Поштою.
💌 Для замовлення пишіть в Директ або коментарі.
•
🎌 Оригінальний японський чай Матча від @matcha.ua
•
#Matchaua_aksessuary #матча #матчакиев #чайукраина #матчаукраїна #kievtea #схуднення #худеемправильно #чайкупитьукраина
ЧИ ПОТРІБНА ЛОЖКА ЧАШАКУ? • Чашаку – спеціальна бамбукова 🎍 ложечка для відмірювання одного граму пудрового чаю. Ні для чого більше вона не використовується, тому комусь видасться непотрібним аксесуаром. Але не мені, і точно – не 126 мільйонам японців 🇯🇵 які використовують її під час щоденного матча чаювання. Адже вона: 🔽🔽🔽 1⃣ Конче необхідна для проведення традиційної чайної 🍵 церемонії, тому що разом з іншими спеціальними інструментами та автентичним посудом допомагає створити певну атмосферу й поринути до медитативного стану 🙏 • 2⃣ Допомагає уникнути помилок ❌ з дозуванням чаю. Коли ви готуєте чай за методом койтя чи усутя, в рецепті вам пропонують використовувати 2 чи 4 чашаку матча. Але чашаку не дорівнює чайній ложці 🥄 тому результат приготування може трохи відрізнятися від ваших очікувань. А якщо у вас проблеми з тиском, то збільшення кількості матча порошку на порцію тим паче не піде вам на користь. • 3⃣ Просто круто виглядає 👍😋 • Якщо ви п’єте матча 🍵 щодня, з чашаку процес його заварювання стане комфортнішим, швидшим та ефектнішим 🌿 Ціна: Чашаку білий бамбук - 100 грн Чашаку чорний бамбук - 150 грн • 🔥 АКТУАЛЬНІ ЦІНИ: NEW! Блакитна Матча 50 г - 390 грн Матча Преміум 50 г – 350 грн Матча Церемоніал 50 г - 590 грн Електровінчик – 150 грн Повний прайс у закріпленому сторіз • 🚚 Доставка Новою Поштою. 💌 Для замовлення пишіть в Директ або коментарі. • 🎌 Оригінальний японський чай Матча від @matcha.ua • #Matchaua_aksessuary #матча #матчакиев #чайукраина #матчаукраїна #kievtea #схуднення #худеемправильно #чайкупитьукраина

Усі рецепти з додаванням зеленого та блакитного чаю Матча: морозиво, чізкейк, смузі, макаруни

НАЙНОВІШЕ У БЛОЗІ