5 правил покупки чая

5 правил покупки чаю

Купити якісний чай – справа непроста. Ми вирішили полегшити вам цей процес і зібрали найважливіші рекомендації, на які обов’язково потрібно звертати увагу.

1. Де купувати справжній чай

В першу чергу хочеться сказати про те, що продаж якісного чаю в неспеціалізованих магазинах і супермаркетах майже неможливе. Найчастіше на полицях магазинів можна зустріти товар масового виробництва, де є свої вимоги і величезні націнки. В супермаркетах ви не побачите чаю останнього врожаю. І це стосується всіх великих маркетів, навіть у Європі.

Висновок: якщо хочете купити дійсно якісний чай, то робіть це в спеціалізованому магазині.

2. Дотримання термінів зберігання чаю

Чай відноситься до продуктів, які з часом втрачають свої корисні властивості. Тому термін зберігання дуже важливий. Білий чай, матча і улун бажано зберігати в холодильнику, інші сорти чаю повинні зберігатися в непрозорих пакетах. Чайне листя не любить яскравого світла, контакту з повітрям і інших запахів. Якщо покласти чай в прозору баночку, то через 1-2 місяці заварка втратить колір, аромат і смак.

Висновок: в магазині чай повинен зберігатися в герметично закритих банках темного кольору, а улун – бажано в холодильнику.

3. Широкий асортимент

Часто можна почути від людей, що чай, які вони купували в Китаї був значно смачніше, ніж той, що куплений в нашій країні. І навіть якщо назви повністю збігаються, то не факт, що це один і той же чай. Він може бути абсолютно різним за якістю.

У магазині має бути кілька видів одного сорту чаю. Наприклад, пару різновидів чаю Матча, чорного, зеленого, улунів і т.д. І продавець повинен пояснити покупцеві, чому між ними є різниця в ціні і якості. У Китаї, в чайних магазинах, де є величезна кількість різновидів чаю, вам запропонують спробувати заварений напій низької, середньої і високої якості. І ви самі зможете переконатися в чому різниця.

Висновок: Перед покупкою, порівняйте один вид чаю з різною ціною і переконайтеся, де вища якість.

4. Дізнайтеся у продавця все про чай

Хороший продавець чаю повинен знати всю інформацію про нього: приблизну дату виробництва, термін придатності і властивості цього сорту. Задавайте всі питання, які вас цікавлять, і ви побачите компетенцію цього продавця. Людина, яка дійсно любить те, що робить зможе вам надати повну інформацію про свій товар.

Висновок: якщо магазин продає якісний чай, то вам про нього розкажуть все.

5. Можливість дегустації

Не купуйте кота в мішку. Це стосується чаю, який упакований в магазині. У Китаї є лічені сорти чаю, які пакуються на виробництві і заглянути в пакетик неможливо. Решту сортів можна понюхати і розглянути чайний лист з усіма подробицями. А ще краще, якщо магазин надає невеликі зразки чаю, які можна придбати, щоб заварити чай вдома. У Китаї в магазин, де продають виключно упакований чай навіть на заходять клієнти.

Висновок: купуйте чай там, де вам його покажуть у всій красі.

Ці 5 простих рекомендацій допоможуть вам визначитися з вибором чаю і не припуститися помилки при покупці. Ми вважаємо, що в продажі якісного чаю на перше місце виходить любов до своєї справи. Ми від щирого серця любимо наші чаї і тому дотримуємося необхідних умов зберігання, постійно поповнюємо асортимент і поважаємо кожного нашого покупця.

Вгору^

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.