7 причин пить матча с утра

7 причин пити матча з ранку

Звичка формується 21 день. В мене є здорова звичка, яку я постійно підтримую вже 2 роки. Кожного ранку я п’ю зелений чай матча. Так, це 720 днів чаювання матча без зупинки. Коли мене запитують чому я споживаю матча щодня, через смак чи корисні властивості, то я відповідаю, що люблю матча так сильно, що не можу собі уявити вдалий початок дня без нього.

Пудровий зелений чай матча найкраще пити зранку. І ось чому це так.

7 причин пити матча з ранку

 1. Для бадьорості
  Забудьте про каву. Матча містить більш здоровий кофеїн і підтримує бадьорий стан цілих п’ять годин. Чашка кави містить у два рази більше кофеїну ніж чашка чаю матча такого ж об’єму. Завдяки поєднанню L-теаніну з кофеїном, останній довго розщеплюється і повільно випускається в кровоток. Тому все тіло поступово наповнюється чистою стійкою енергією.
 2. Для підвищення обміну речовин
  При регулярному вживанні матча зранку базовий рівень метаболізму підіймається на 30-40%. А чашка матча за 30 хвилин до тренування суттєво прискорить швидкість спалювання жиру! Матча підтримує обмін речовин завдяки високому рівню катехінів, зокрема EGCgs (Галлат епігаллокатехіна). В даний час також досліджується дія EGCgs при онкологічних захворюваннях і розсіяному склерозі на діяльність головного мозку, стан шкіри і т. д.
 3. Для ранкової медитації
  Чаювання матча – на кшталт медитації. Цей щоденний ритуал допомагає мені очистити розум і спланувати день. Існує наукова причина, чому матча дозволяє почувати себе настільки спокійно і цілеспрямовано. L-теанін, що міститься в ньому, здатний підсилювати мозкові альфа-хвилі. Вони подібні до тих хвиль, які виробляються під час сну, але не мають сонних властивостей. Просто уявіть, що ви перебуваєте в стані свідомої релаксації. L-теанін також допомагає боротися зі стресом, знижує тривожність і підвищує настрій.
 4. Для концентрації і фокусуванню
  Я не можу зосередитися на роботі поки не вип’ю чашку матчі. Незалежно від того, що мене сьогодні чекає – робота, нарада або велика подія, я завжди насолоджуюсь матча чаюванням перед цим. Я фізично відчуваю як моє тіло зосереджується, концентрується і входить у робочий стан.
 5. Для ранкового детоксу
  Високоякісний порошковий чай матча багатий на хлорофіл. Це свідчить про правильну технологію вирощування: затінення та швидкість помелу листя у порошок. Хлорофіл не тільки надає матчі яскраво зеленого кольору але й чудово працює як детокс для всього організму. Освіжаюча чашку матча щоранку допомагає позбавити тіло від будь-яких шкідливих токсинів і змушує відчувати себе чудово!
 6. Для насичення антиоксидантами
  Матча містить колосальну кількість антиоксидантів у порівнянні з іншими суперфудами – 1384 ORAC на грам продукту. Індекс ORAC (Oxygen Radical Absorbance Capacity) – це міра вимірювання антиоксидантної активності продуктів. За даними досліджень, щоденна норма вживання антиоксидантів від 3000 до 5000 одиниць ORAC. У чашці матча чаю 2-3 грами порошку, тобто 2700 – 4152 ORAC. Одна чашка чаю матча покриває добову норму вживання антиоксидантів! Антиоксиданти пригнічують дію вільних радикалів, запобігають старінню, знижують запалення, омолоджують шкіру, і навіть захищають та відновлюють пошкоджені клітини.
 7. Для щастя
  Нарешті, я насолоджуюся матча щоранку просто тому, що це приносить мені щастя.

Хочете насолодитися усіма цими речами? Наш якісний церемоніальний чай матча в наявності! Замовляйте просто зараз.

Вгору^

990 грн

Подарунковий Матча набір TIN BOX - це зелений чай Матча Daily і блакитний тайський чай Матча вагою по 30 грам, чорний вінчик Часен і чорна ложечка Чашаку. У наборі 30 порцій чаю та аксесуари для заварювання. Є відеоогляд.

80 грн370 грн

Шу Пуер 2007 р. з сильним і глибоким смаком обсмажених горіхів і в'яленого чорносливу. Відмінно допомагає схудненню, прискорює процеси перетравлення їжі і розщеплює жири.

HIT!
350 грн1625 грн

Хітовий блакитний чай Матча (Таїланд). Яскраво блакитний колір настою, солодкий смак квітів і прянощів. Підходить для заварювання чаю, синього матча-латте, приготування смузі, випічки, морозива, десертів.

SALE —25%
HIT!
188 грн919 грн

Зелений чай Матча Преміум сорт АА (Японія) із листя з середини чайного куща. Чистий зелений колір і ніжна пудрова консистенція помелу. Глибокий смак зелені і трав.

HIT!
105 грн470 грн

Чайна брунька в поєднанні з двома молодими листочками. Пряний аромат з нотами кураги і меду. М'яко-терпкий смак з невеликою кислинкою післясмаку. Для будь-якого час доби.

590 грн1090 грн

Зелений чай Матча Церемоніал (Японія, Удзі, Кіото). Сорт 5А, яскравий зелений колір, найтонший помел. Збивається в густу стійку піну. Смак повний і глибокий, з м'яким фруктовим присмаком.

790 грн

Набір для чаю Матча BAMBUK BOX - це чай Матча Преміум Еліт 50 г, чорний вінчик Часен і чорна ложечка Чашаку в подарунковій коробці. Це готовий набір для справжнього японського чаювання. Відеоогляд у описі товару.

HIT!
550 грн

Ідеальний набір для того, хто хоче почати знайомство з матча з найкращого варіанта. Складається з трьох сортів чаю по 16 г (8 порцій) у скляних колбах: Матча Преміум, Матча Церемоніал, Блакитний Матча і електровінчик. Є відеоогляд.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.