Что дают антиоксиданты в чае

Антиоксиданти в чаї

Антиоксиданти в чаї – це найголовніші корисні речовини цього напою. Але мало хто розуміє, як вони взаємодіють з організмом людини і яку неймовірну користь несуть. Розберемося з цим детальніше

Користь антиоксидантів в чаї

  • захищають організм від старіння;
  • стимулюють роботу головного мозку;
  • допомагають впоратися з артритом;
  • уповільнюють розвиток ракових клітин;
  • допомагають при розсіяному склерозі;
  • знижують рівень глюкози в крові;
  • допомагають людям з гіпертонією і серцево-судинними захворюваннями;
  • підвищують захисні функції організму в боротьбі зі хворобами;
  • покращують зовнішній вигляд шкіри;
  • допомагають позбутися зайвої ваги.

Всі ці корисні властивості антиоксидантів давно відомі в Китаї. Якщо придивитися до жителів країни Висхідного Сонця, можна помітити, що вони виглядають молодо і красиво. А все тому що дуже люблять якісний чай.

Який вид чаю містить в собі антиоксиданти

Будь-чай чимось корисний, але вважається, що зелені сорти містять в собі найбільше антиоксидантів. І це дійсно доведено вченими. Так, наприклад, в порошковому чаї Матча в три рази більше антиоксидантів, ніж в класичному зеленому чаї. Він відмінно бадьорить і підтримує організм в тонусі.

Антиоксиданти дуже корисні для збереження молодості і насичення організму мікроелементами і вітамінами. Але безконтрольне вживання напою може завдати шкоди навіть здоровій людині. Тому все добре в міру і 1-2 чашки чаю підуть вам тільки на користь. А якщо пити напій в лікувальних цілях, то обов’язково потрібна консультація лікаря.

Тепер, знаючи про властивості антиоксидантів, чай можна з упевненістю назвати еліксиром молодості. Пийте чорний, зелений і білий напій для свого задоволення і здоров’я!

Вгору^

HIT!
2050 грн

Багатий подарунковий набір для чаю Матча MAXI BOX - це Матча Преміум Еліт, 100 г (Японія), Блакитна Матча, 16 г і Рожева Матча, 16 г п'ять аксесуарів (2 із них із білого бамбука). Кращий варіант подарунка!

390 грн

Взірець чаю кольорова матча складається з трьох сортів: японський зелений чай матча Церемоніал, блакитна матча і рожева матча по 10 г кожен. Разом це 30 г пудрового чаю, яких вистачить на 15 порцій чаю або матча латте.

HIT!
85 грн370 грн

Традиційний зелений китайський чай з чайної бруньки з двома листочками зібраний перед сезоном дощів. М'який смак зеленого чаю з солодкуватим присмаком. Покращує обмін речовин і травлення.

550 грн

Авторська чаша тяван Astonishing Tulip об'ємом 334 мл для заварювання пудрового чаю матча традиційним способом за допомогою бамбукового вінчика Тясен. Виготовлена в єдиному екземплярі!

NEW!
150 грн250 грн

Екстракт плодів манго (Амчур), перетертих в пудру. Назву "матча" отримав завдяки порошковому стану. Яскравий жовтий колір, фруктовий смак з нотами кислинки. Не заварюється як чай або латте. Для додавання у смузі, боули, приготування чатні та каррі.

85 грн370 грн

Класичний китайський зелений чай з бутонами жасмину. Свіжий, жасминовий смак з невагомо легким солодким присмаком. Збадьорливий напій для розпивання протягом дня.

590 грн1090 грн

Зелений чай Матча Церемоніал (Японія, Удзі, Кіото). Сорт 5А, яскравий зелений колір, найтонший помел. Збивається в густу стійку піну. Смак повний і глибокий, з м'яким фруктовим присмаком.

440 грн

Якщо можна було створити найкращий набір для новачків - ми це зробили. Три хітових сорти Матча чаю і електровінчик - це 15 порцій чаю і Матча-Латте, приготованих в домашніх умовах за 5 хвилин!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.