Голубая матча для борьбы со стрессом

Блакитна матча для боротьби зі стресом: як використовувати потенціал напою на користь собі

Корисність блакитної матчі не піддається сумніву: синій чай століттями використовувався аюрведою, а результати ряду сучасних досліджень підтверджують його ефективність в боротьбі із зайвою вагою, втратою волосся, погіршенням зору. Але особливо ефективна блакитна матча для боротьби зі стресом – зараз її називають одним з найбільш дієвих антидепресантів рослинного походження.

Блакитна матча для боротьби зі стресом

Живучи у великому мегаполісі, від стресу нікуди не дітися. На вулиці, в громадському транспорті, на роботі, в магазинах, вдома постійно трапляються ситуації, які змушують серце битися частіше, а мозок – працювати в режимі посиленого захисту. Світ постійно бомбардує вас стресовими ситуаціями, тому тіло просто не встигає як слід розслаблятися, «відпускати віжки» й просто переходить в автоматичний режим захисту. Коли всі ресурси використовуються для того, щоб придушувати та контролювати негативні емоції, а на радість, захоплення, сміх просто не залишається часу. Просто стрес перетворюється в ди-стрес, який в свою чергу непомітно трансформується в глибоку й необоротну депресію.

Якщо ви – не житель однієї із зелених зон й не маєте задоволення щоранку спостерігати за своїм вікном море, то перебуваєте в зоні ризику. А значить, вашому тілу потрібно допомагати «переварювати» всю ту величезну кількість негативної інформації, яку воно отримує ззовні. Звичайні антидепресанти для цього не підходять – занадто сильні та викликають звикання. Тому блакитна матча стає справжнім порятунком.

Чому блакитна матча допомагає при стресі

Тому що вона – справжня скарбниця вітамінів, макроелементів і мікроелементів, необхідних для нормальної роботи нервової системи:

  • фосфор – підвищує активність мозку, бере участь у передачі нервових імпульсів до м’язової тканини;
  • вітамін D – захищає від перевтоми;
  • цинк – необхідний для стабілізації функцій нервової системи;
  • вітамін В12 – головний «антистресовий» вітамін;
  • вітамін В1 – життєво важливий для стабільної роботи нервової системи;
  • вітамін В3 – стимулює роботу клітин мозку.

Наявність всіх перерахованих речовин пояснює властивість блакитної матчі підвищувати рівень ацетилхоліну в крові. Ацетилхолін, як нейромедіатор, необхідний для адекватної передачі нервових імпульсів від мозку до м’язових тканин і підтримки здоров’я нервових тканин.

Не так давно було проведено лабораторне дослідження впливу кореня Кліторії трійчастої на щурів. Протягом 30 днів щури отримували водний екстракт кореня рослини порціями в розмірі 100 мг/кг ваги. Після закінчення 30 днів результати аналізів тварин показали суттєве зростання концентрації ацетилхоліну в гіпокампі. Саме цей відділ головного мозку відповідає за довготривалу пам’ять та емоції, й тільки при дуже високому вмісті рівня ацетилхоліну в ньому можна забезпечити гарну пам’ять і відсутність глибоких негативних переживань.

Також результати ряду сучасних досліджень підтверджують, що блакитна матча захищає клітини мозку від стресу, посилює когнітивні здібності й протидіє можливим неврологічним розладам не гірше за ноотропи. Так, було доведено, що ефективність чаю Анчан з розрахунку 100 мг/кг ваги практично дорівнює за силою дії аптечному препарату піроцетаму в розмірі порції 50 мг/кг ваги. З тією лише різницею, що не викликає звикання й негативних наслідків. Однак, є ряд причин, коли не бажано пити блакитну матча або Анчан, докладніше тут.

Тому Анчан зовсім не випадково входить до складу ряду аюрведических препаратів і продовжує вважатися відмінним засобом для активізації мозкової діяльності й профілактики дегенеративних вікових порушень. Він дійсно надає опосередкований вплив на роботу мозку, сприяє глибокому розслабленню, захищає від надмірних навантажень, нормалізує емоційний фон і служить найкращим профілактичним засобом від депресії. І до всього іншого, блакитна матча для боротьби зі стресом – це найсмачніший, найбезпечніший та найкрасивіший препарат, який тільки можна було вигадати!

Вгору^

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.