Блог о чае Пуэр

Блог про чай Пуер

В даному блозі ми постараємося об’єднати для вас найбільш потрібну і цікаву інформацію про китайський чай пуер. Наша чайна філософія проста: розпивання якісного чаю занурює вас у внутрішній світ, робить кожен день більш приємним і захоплюючим.

Напевно, жоден чай не оповитий такою вуаллю інтриги, як пуер. Він кардинально відрізняється від інших видів цього напою, його екзотичність породжує безліч чуток і вигадок. Чого тільки варта думка, що він володіє галлюциногенним або наркотичним ефектом. Вплив пуеру на організм складно не помітити, однак він не має нічого спільного з наркотичним сп’янінням. Через безглузді домисли багато хто не ризикує починати пити цей чай, втрачаючи нові цікаві емоції і враження, не кажучи вже про корисні якості.

Зацікавилися? Пропонуємо вибрати чай пуер на ваш смак, адже він дійсно вартий уваги. Навіть не він, а вони. Адже є чимала кількість видів пуерів: зрілий (Шу) і зелений (Шен) пуери, традиційної та прискореної ферментації, пресовані і розсипні. Любителям хорошого і якісного чаю вони точно припадуть до душі. Якийсь більше, якийсь менше, але жоден з них не залишить байдужим.

Отже, якщо ви загорілися бажанням купити пуер і спробувати цей дивовижний напій, варто розібратися, що він із себе представляє. Читайте наш блог про чай пуер, якщо вам цікаві такі теми:

 • як проходить збір і виготовлення чаю;
 • в чому полягають основні корисні якості і властивості;
 • чи можна схуднути розпиваючи пуер;
 • як вибрати якісний чай пуер.

Все про чай Пуер:

 1. Що таке Пуер
 2. Користь чаю Пуер
 3. 22 цілющі властивості чаю пуер
 4. Пуер для схуднення
 5. Як саме пуер допоможе худнути
 6. Секрети виробництва пуерів
 7. Відмінності Шен та Шу пуеру
 8. Що таке пуерна смола Ча Гао
 9. Заварювання чаю методом Гунфу Ча
 10. Незвичайні способи заварювання чаю Пуер

Вгору^

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.