Блог о чае Пуэр

Блог про чай Пуер

В даному блозі ми постараємося об’єднати для вас найбільш потрібну і цікаву інформацію про чай пуер. Наша чайна філософія проста: розпивання правильного чаю занурює вас у внутрішній світ, що робить кожен день більш приємним і захоплюючим.

Напевно, жоден чай не оповитий такою вуаллю інтриги, як пуер. Він кардинально відрізняється від інших видів цього напою, його екзотичність породжує безліч чуток і вигадок. Чого тільки варта думка, що він володіє галлюциногенним або наркотичним ефектом. Вплив пуеру на організм складно не помітити, однак він не має нічого спільного з наркотичним сп’янінням. Через безглузді домисли багато хто не ризикує починати пити цей чай, втрачаючи нові цікаві емоції і враження, не кажучи вже про корисні якості.

Зацікавилися? Пропонуємо вибрати чай пуер на ваш смак, адже він дійсно вартий уваги. Навіть не він, а вони. Адже є чимала кількість видів пуерів: зрілий (Шу) і зелений (Шен) пуери, традиційної та прискореної ферментації, пресовані і розсипні. Любителям хорошого і якісного чаю вони точно припадуть до душі. Якийсь більше, якийсь менше, але жоден з них не залишить байдужим.

Отже, якщо ви загорілися бажанням купити пуер і спробувати цей дивовижний напій, варто розібратися, що він із себе представляє. Читайте наш блог про чай пуер, якщо цікаві такі теми:

  • як проходить збір і виготовлення чаю;
  • в чому полягають основні корисні якості і властивості;
  • чи можна схуднути розпиваючи пуер;
  • як вибрати якісний чай пуер.

Блог про чай Пуер:

Как пить чай Пуэр для похудения Секреты производства чая Пуэр
Пуер для схуднення Секрети виробництва пуер
Различия в Пуэр Свойства чая Пуэр
Розбіжності Шен та Шу пуеру Властивості чаю пуер
Гунфу Ча Заваривание Пуэр
Заваювання чаю
методом Гунфу Ча
Незвичні способи
заварювання чаю Пуер

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

X
Заполните форму и отправьте и мы обязательно свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
Мы свяжемся с вами в ближайшее время!
+38 (999) 999-9999