Чай матча против старения

Чай матча проти старіння

Перш ніж перейти до розповіді про чай матча проти старіння вважаємо правильним нагадати, що матча – це традиційний японський зелений чай у вигляді пудри. За кілька тижнів до збору чайні кущі, з яких беруть сировину, закривають від сонця. Це робиться для того, щоб припинити процес розпаду хлорофілу під дією сонячних променів. Хлорофіл – саме та речовина, яка перешкоджає окисленню листя й точно таким же чином впливає на клітини тіла людини. Саме він є попередником всіх антиоксидантних речовин, які містяться в листі. Чим вище його вміст, тим більше антиоксидантів у чаї.

Крім антиоксидантів омолоджуючими властивостями володіє теїн – особливий алкалоїд, що складається з кофеїну і танінів. Він дуже позитивно впливає на роботу головного мозку та нервової системи. Ось чому антивіковий захист матча настільки всеосяжний, що включає і фізичні, і ментальні ознаки старіння. Стосується і внутрішнього стану людини, і його зовнішнього вигляду. Далі докладніше зупинимося на кожному аспекті цього захисту.

1. Захист від старіння на клітинному рівні

В даному випадку мова про непрямий захист від старіння. Антиоксиданти з чаю матча нейтралізують канцерогени, які викликають генетичні збої та розвиток онкологічних захворювань. Захищаючи клітини від дії вільних радикалів, вони разом з тим знижують процеси їхнього окислення, а отже – старіння. При постійному та планомірному вживанні чаю матча темпи загального старіння тіла знижуються, відчуття фізичної слабкості й зношеності настає набагато пізніше, а може й не настати зовсім.

2. Детоксикація, як шлях до молодості

Речовини зі складу матчу ефективно зв’язують токсини і продукти розпаду гормонів, а також стимулюють органели клітин звільнятися від накопичених шкідливих елементів. Тим самим звільняють ресурси, необхідні для прискорення метаболізму та підтримки процесу спалювання жирів. Чим швидше протікають обмінні процеси в тілі, тим більше в організму вільних ресурсів, які він направляє на роботу мозку та органів внутрішньої секреції. Цей вектор впливу також відноситься до непрямих факторів, але аж ніяк не є другорядним.

3. Захист від ментального старіння

Притаманні літнім людям критицизм, зміни настрою, скандальний характер та зниження рівня соціальної активності, перш за все, пов’язані зі зниженням вироблення гормонів допаміну й серотоніну. Саме ці гормони, синтезовані залозами головного мозку, відповідальні за гарний настрій, концентрацію та загальний тонус. У складі матча міститься досить таки велика кількість амінокислоти L-теаніну, що стимулює вироблення зазначених гормонів. Вона настільки ефективна, що існує і у вигляді спеціальних харчових добавок. Але зі складу матча засвоюється набагато краще та дає приголомшливий ефект – допомагає довше відчувати себе молодим, зберігати рухову активність й не втрачати навички дрібної моторики. Адже саме з ними пов’язано більшість когнітивних навичок мозку.

4. Захист від зовнішніх ознак старіння

Те, як рано та швидко людина починає сивіти, залежить більшою мірою від генетики. Тому тут матча малоефективний, зате його вживання відмінно позначається на стані шкірних покривів. Оскільки він очищає організм від токсинів, то також очищає від них шкіру, тонізує, вирівнює структуру й колір. Також володіє відмінними протизапальними властивостями, загоює, прибирає акне. Важливо також знати, що компоненти матча прекрасно захищають шкіру від згубного впливу сонця та допомагають зберегти вологу всередині шкірних покривів навіть в періоди особливо активного сонця.

Хочете останній вбивчий аргумент, який доводить, що чай матча проти старіння дійсно ефективний? Подивіться на японців, які не тільки вважаються нацією довгожителів, але й до глибокої старості залишаються активними, мають хобі і займаються улюбленою справою. Вони п’ють матча майже щодня!

Вгору^

SALE —25%
HIT!
188 грн919 грн

Зелений чай Матча Преміум сорт АА (Китай) із листя з середини чайного куща. Чистий зелений колір і ніжна пудрова консистенція помелу. Глибокий смак зелені і трав.

550 грн

Дегустаційний набір з п'яти сортів кольорового Матча. Складається з 80 г порошку (16 г х 5 видів) в скляних колбах: кольорові Помаранчевий, Рожевий і Блакитний Матча, зелені Матча Церемоніальний і Преміум.

790 грн

Набір для чаю Матча BAMBUK BOX - це чай Матча Преміум Еліт 50 г, чорний вінчик Часен і чорна ложечка Чашаку в подарунковій коробці. Це готовий набір для справжнього японського чаювання. Відеоогляд у описі товару.

NEW!
190 грн900 грн

Гречаний чай із зерен молодої "молочної" гречки. М'який і солодкий смак з ароматом шоколадного печива зі спеціями. Відновлює сили і зміцнює імунітет. Для будь-якого часу доби.

SALE —15%
64 грн293 грн

Крупнолистовий індійський чорний чай. М'який фруктовий аромат і насичений міцний пряний смак. Відмінний чай для сніданку. Підходить для розпивання з молоком і спеціями. Бадьорить, тонізує, прояснює свідомість.

550 грн

Авторська чаша тяван Celestial Leopard об'ємом 370 мл для заварювання пудрового чаю матча традиційним способом за допомогою бамбукового вінчика Тясен. Виготовлена в єдиному екземплярі!

HIT!
350 грн1625 грн

Хітовий блакитний чай Матча (Таїланд). Яскраво блакитний колір настою, солодкий смак квітів і прянощів. Підходить для заварювання чаю, синього матча-латте, приготування смузі, випічки, морозива, десертів.

390 грн

Взірець чаю кольорова матча складається з трьох сортів: японський зелений чай матча Церемоніал, блакитна матча і рожева матча по 10 г кожен. Разом це 30 г пудрового чаю, яких вистачить на 15 порцій чаю або матча латте.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.