Чай по знакам зодиака: воздух

Чай за знаками зодіаку: повітря

Раді представити вам третю статтю з циклу про зодіакальний принцип підбору чаю – чай ​​за знаками зодіаку: повітря. Далі розповідаємо про те, які риси (позитивні й негативні) притаманні представникам цих знаків. І як за допомогою грамотного вибору напоїв можна їх врівноважити, щоб завжди бути в мирі з самим собою.

«Повітряні» знаки: загальна характеристика

Під заступництвом цієї стихії знаходяться Терези, Водолії та Близнюки. Їх не можна назвати ані занадто агресивними, ані надмірно пасивними. Навпаки, представники цих знаків вміють контролювати свої емоції, не піддаватися почуттям і зберігати адекватність думок й поведінки у найскладніших ситуаціях. Практично всі «повітряні» знаки люблять спілкування та вважаються приємними співрозмовниками. Також вони володіють гнучким мисленням, легкі на підйом та готові повністю віддатися новим починанням. Але проблема в тому, що нових починань в їхньому житті буває занадто багато. Так, вони з усією щирістю беруться за нову справу, але в процесі можуть легко захопитися іншою й без докорів сумління кидають розпочате на півдорозі. Так само і в стосунках, дружніх та особистих.

Наведена характеристика занадто загальна, щоб побачити за нею індивідуальні потреби. Тому кожен з них охарактеризуємо окремо й постараємося підібрати рекомендації, виходячи з отриманих даних.

Чай для Терезів

Люди-Терези повністю відповідають своєму зодіакальному символу – вони зосереджені, зважені і в більшості випадків зберігають спокій. Мають справжній дар переконання і можуть пристосуватися практично до будь-яких обставин. Але на дух не переносять конфлікти й сварки. Навіть від мінімальних стресів погано себе почувають та втрачають працездатність. Але оскільки в побутовому житті від стресів нікуди не дітися, Терезам часто доводиться втрачати відчуття гармонії та внутрішнього балансу.

Допомогти впоратися зі своїми слабкостями їм допоможуть наступні сорти:

 1. Зелений матча – навчить справлятися зі стресами.
 2. Пуер – гармонізує і наповнює теплом.
 3. Те Гуань Інь – чай ​​з ідеальним ароматом і смаком наповнює Терезів спокоєм й бадьорістю.
 4. Дянь Хун Мао Фен – благородний напій, що допомагає пробудити внутрішню силу.

Чай для Водоліїв

Водолій – мабуть, найбільш консервативний з усіх знаків, що керуються стихією повітря. Вони впевнені в собі, вміють знаходити спільну мову практично з кожною людиною, завжди зберігають власну індивідуальність і не роблять того, що викликає відторгнення. Це справжні великі мислителі: їх голова завжди зайнята якимись думками, ідеями, планами. Ось тільки в реальність ці плани втілюються рідко. А якщо і втілюються, то наполовину, тому що варто Водолію почати займатися справою, як його мозок миттєво почне вигадувати щось нове або намагатися оптимізувати, поліпшити вже розпочатий процес.

Водоліям абсолютно точно підійдуть такі чаї:

 1. Гречаний чай – надасть енергію, щоб доводити почате до кінця.
 2. Блакитна матча – допоможе розслабитися й трохи приборкати думки.
 3. Гунмей – надихаючий, але не надто складний чай.
 4. Нувара Елія – ​​кращий з цейлонських чаїв із заспокійливим смаком допоможе залишатися в мирі з собою, заспокоїтися та зібратися.

Чай для Близнюків

Близнюки в своїй більшості розумні, чарівні й по-дитячому безтурботні. Вони легко знаходять спільну мову з оточуючими, швидко заводять друзів, відкриті всьому новому й цікавому. На відміну від представників інших знаків, Близнюки – особистості багатозадачні. Їм успішно вдається виконувати кілька справ одночасно. Вони справжні королі планування й вміють оптимізувати майже будь-який процес. Але часом ця працездатність грає з ними злий жарт: люди цього знаку можуть занадто сильно занурюватися в якесь із завдань, втрачаючи зв’язок з реальністю та витрачаючи свій ресурс.

Найбільшу користь їм принесе вживання наступних сортів:

 1. Блакитна матча – не дозволить Близнюкам перетворитися на остаточного трудоголіка.
 2. Тайпін Хоукуй – розкішний сорт для щоденного вживання допоможе зберегти багатозадачність, не втративши запалу.
 3. Молочний Улун – чай, який кожного разу буде викликати посмішку у безпосередніх Близнюків.
 4. Лунцзин – сорт для приготування чаю з величезною кількістю поживних речовин.
 5. Жасминова Перлина – легко піднімає настрій кому завгодно в найтемніші часи.

Пробуйте, знайомтеся, дивуйтеся й обов’язково діліться своїми відчуттями з нами в коментарях!

Вгору^

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.