Чай по знакам зодиака: вода

Чай за знаками зодіаку: вода

Ми продовжуємо цикл статей, присвячених зодіакальним принципам вибору оптимального напою. Тема другої статті – чай ​​за знаками зодіаку: вода. Будемо шукати сорти, з якими представники «водних» знаків зможуть досягти балансу й отримати максимальну користь для здоров’я.

Чай за знаками зодіаку: вода

Під заступництвом цієї стихії знаходяться Скорпіони, Риби та Раки. Вода перебуває в постійному русі, змінюється, нескінченно пластична. І наділяє «водні» знаки відмінним образним мисленням, мрійливістю, хорошою пам’яттю. Ці люди в своїй більшості мають флегматичний темперамент й не схильні поспішати. Вони дуже чутливі й вразливі, сприйнятливі до почуттів інших людей, заглиблені в свої думки та думки інших. Вони рідко бувають егоїстичними, хоча ніколи не забувають про власний добробут та комфорт. Але часом можуть занурюватися в стан апатії, ліні та байдужості. Вміння тверезо мислити, бути діловими і практичними знакам Води дається складно. Зате їхній фантазії і уяві можуть позаздрити інші. Дивовижною здатністю цих знаків можна назвати величезну внутрішню силу, яку вони вміють зберегти в найтемніші періоди.

Попри подібні риси, у різних знаків Води є й відчутні відмінності. Особливо сильно від своїх «родичів» відрізняється Скорпіон. Тому чайні рекомендації будемо давати кожному із знаків окремо.

Чай для Скорпіонів

Скорпіони – вкрай неоднозначні особистості. Вони дуже вразливі, схильні до переживань. У своєму ставленні до людей і ситуацій не здатні дотримуватися золотої середини, раз по раз впадають у крайнощі. Нерідко страждають від маси комплексів, складно вибудовують відносини з оточуючими і бувають дуже примхливими. Скорпіони, навіть очевидно дорослі й сивочолі, глибоко всередині залишаються чутливими дітьми. Щоб врівноважити негативні риси свого характеру, Скорпіонам варто пити:

 1. Блакитну матчу – заспокоює, розслаблює, прибирає внутрішнє напруження.
 2. Зелений матча – жоден інший чай не гармонізує так, як цей сорт.
 3. Гречаний чай – шалено благородний чай, що живить тіло енергією і корисними речовинами.
 4. Да Хун Пао – імператорський чай для насичення і розслаблення.

Чай для Риб

Риби – один з найбільш суперечливих знаків зодіаку. Вони розумні, виверткі, люблять планування, але при цьому також можуть лінуватися, постійно витати в хмарах і фантазіях, так і не переходячи до реалізації намічених планів. Серед представників цих знаків безініціативних та сірих особистостей настільки ж багато, як і яскравих діячів.
Люди, що народилися під цим знаком, дуже терплячі. Терплячі до такої міри, що часом терплять собі в збиток й доходять до точки кипіння, після чого виливають на «винуватця» весь шквал свого обурення. При цьому вони жалісливі і по відношенню до себе, і по відношенню до інших людей. Зовні також можуть здаватися відкритими і товариськими, хоча інших у свої душевні справи присвячують рідко. З урахуванням перерахованих особливостей характеру їм підійдуть такі сорти:

 1. Зелений матча – наситить енергією та допоможе подолати лінь і апатію.
 2. Жасминова перлина – чаювання укупі з ароматерапією допоможе заспокоїти шквал емоцій всередині і виважено підійти до будь-якої ситуації.
 3. Дянь Хун – зігріває і живить, дарує умиротворення.
 4. Улун Алішань – дуже «впевнений» чай, який разом з настоєм передає впевненість тому, хто його п’є.
 5. Сяочжун – чай ​​з незвичайним смаком і талантом робити нас більш мужніми й стійкими.

Чай для Раків

Зворушливі і ранимі Раки найкраще почуваються вдома: кожен похід на роботу, кожна подорож загрожує для них стресом. Вони люблять спілкування, підтримують стосунки з рідними й друзями. Бувають досить багатослівними, нерідко мають відразу кілька захоплень, хоча часом вдаються до ліні і не шкодують про це. Раки можуть здаватися відкритими і товариськими, але рівно до тих пір, доки тема розмови не торкнеться занадто особистого питання. Іноді бувають нестриманими й можуть поранити свого співрозмовника недоречними питаннями або зауваженнями.
Їм можна рекомендувати:

 1. Білочунь – в кожній склянці настою міститься не тільки маса вітамінів, але й порція позитиву.
 2. Мао Фен – допомагає зібратися з думками, привести в порядок почуття.
 3. Те Гуань Інь – найсвіжіший з улунів сприяє розслабленню, допомагає зняти внутрішні блоки і затиски.
 4. Зелений матча – такий собі універсальний чайний солдат, який і гармонізує, і пробуджує внутрішню силу.

До цих рекомендацій ви сміливо можете додавати сорти за своїм смаком, тому що будь-який чай стане цілющим напоєм, якщо перегукується з вашими почуттями і по-справжньому подобається.

Вгору^

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.