Чай по знакам зодиака: огонь

Чай за знаками зодіаку: вогонь

Обирати чай для конкретної людини можна, виходячи з десятка різних параметрів – віку, соціального статусу, ваги, статі, стану здоров’я та ін. Чому б не додати до цього переліку зодіакальний принцип? Адже навіть люди, далекі від гороскопів та іншої езотерики визнають, що у народжених під одним і тим же знаком зодіаку є помітні схожості. А у китайській культурі, «замішаній» на енергіях та духовних практиках, цей підхід взагалі видається цілком природним. Тому обирати чай за знаками зодіаку – далеко не найгірший з методів пошуку свого ідеального чаю.

Чай за знаками зодіаку: вогонь

До «вогненних» знаків зодіаку відносять Левів, Овнів та Стрільців. Стихія вогню наділяє їх невгамовною енергією, упевненістю в собі, запальним темпераментом і незвичайний розумом. Вони завжди й в усьому прагнуть бути першими, намагаються на 100% викладатися в будь-якій справі, а для досягнення важливих цілей часом готові «наступити на горло» своїм бажанням та принципам. Володіючи живим розумом, «вогненні» знаки не можуть стояти на місці й постійно шукають нові способи застосування своїх знань, навичок і досвіду.

Їх дійсно можна назвати гарячими людьми, яких легко виділити в натовпі за виразною мімікою, допитливим поглядом та голосними розмовами. Однак не всім Левам, Овнам та Стрільцям вдається тримати свій внутрішній вогонь під контролем і направляти його в правильне русло. Над деякими він бере гору, змушуючи приймати необдумані рішення та робити небезпечні вчинки. Через надмірну впевненість в собі людям, керованим цією стихією, буває складно просити вибачення і визнавати помилки. Іноді своєю прямолінійністю вони можуть поранити оточуючих або пригнічувати їх.

Тим, хто давно в чайній темі, відмінно відомо про широкий спектр впливу чаю. Точніше, його різних сортів. Він здатний як надати сил і впевненості в собі занадто сором’язливій людині, так й гармонізувати гарячий розум. Важливо лише зрозуміти, що саме ви хочете отримати від чаю. Написане справедливо і в контексті вибору сорту, виходячи із зодіакальної приналежності людини: зрозуміти, які особливості особистості варто скорегувати та підібрати відповідний чай.

Чай для Левів

Леви повні внутрішньої гідності й можуть так презентувати свою позицію, що не потрібно ніяких аргументів – починаєш вірити людині з півслова. Їм серед всіх вогненних знаків зодіаку найменш властива поривчастість в рухах і вчинках. Зовні Лев може виглядати спокійним та навіть повільним, в той час як всередині в нього кипить гнів. Ця звичка придушувати емоції та зберігати спокій всупереч усьому може порушувати енергетику Лева, тому вони особливо схильні до інсультів та інфарктів.

Левам можна рекомендувати:

 1. Блакитну матчу, як абсолютно безпечний та природний релаксант. Вона допомагає позбутися від зайвої напруги, подолати стрес й навчитися відпускати ситуацію.
 2. Тегуань Інь. Цей улун насичує тіло специфічними вітамінами та мінералами, необхідними для здоров’я серця й судин.
 3. Молочний улун. Як і будь-який улун, цей здатний благотворно, розслабляюче впливати на стан людини. А приємний молочний присмак напою прекрасно покращує настрій.

Чай для Стрільців

Стрільці – на диво зібрані та цілеспрямовані натури. Ініціативні, дотепні. Саме їх найчастіше називають душею компанії та кличуть на всі вечірки, тому що з ними цікаво й легко спілкуватися. На відміну від Левів, які можуть здаватися занадто повільними, Стрільці схильні надто поспішати. Через цю квапливість вони часто вигорають, не досягнувши «фінішу», працюють зі змінним успіхом й не вкладаються в обіцяні терміни.

Їм підійде чай, який підніме настрій й додасть бадьорості в моменти спаду активності:

 1. Зелений матча. Чай з кращими тонізуючими властивостями, який добре впливає на нервову систему й допомагає завжди залишатися в доброму гуморі.
 2. Пуер. І чорний, і зелений пуер – це відмінний засіб від моральної й фізичної втоми. Він здатний викликати помітне чайне сп’яніння – особливий стан спокою, гармонії, внутрішнього балансу.
 3. Да Хун Пао. Сильний і врівноважений, такий дуже “чоловічий” чай, що володіє дивовижним ефектом чайного сп’яніння.
 4. Ча Гао. Ще один напій з чудовим стимулюючим впливом – смола Пуеру. Бадьорить, наповнює м’язи енергією, а думки – бажанням творити.

Чай для Овнів

Овни – справжнісінькі оптимісти. Здається, що вони можуть впоратися з будь-якою проблемою. Вміють посміятися над будь-якими життєвими труднощами. Напористі й впевнені, вони здатні перевернути гори заради ідеї, що надихає. Але навіть їхній оптимізм не безмежний й часом змінюється періодами напруги та відчаю. Насичене життя Овнів, повне переживань і стресів, не кращим чином позначається на стані нервової системи. Часом в кінці робочого дня вони мучаться від головного болю й не можуть позбутися від скутості в м’язах, нав’язливих думок. Впоратися з цими наслідками допоможе чай:

 1. Зелений чай. Він забезпечить організм достатньою кількістю вітамінів, але без надмірної тонізації занадто напруженої нервової системи.
 2. Блакитна матча. Ідеально підходить тим, хто не вміє самостійно виводити своє тіло й розум зі стану стресу.
 3. Білий чай. Легкий, природний, практично повітряний напій, який задовольняє потреби організму в ключових вітамінах та мінералах, при цьому не хвилюючи його надмірно.
 4. Синій чай Анчан. Попередник блакитної матчі також добре допомагає впоратися з наслідками стресу та трудоголізму.

Якщо ви належите до тих зодіакальних знаків, що знаходяться під заступництвом стихії вогню, намагайтеся пити «вгамовуючі» чаї, які допоможуть заспокоїтися, зупинити внутрішній діалог й дадуть достатній запас енергії, щоб завжди залишатися на вершині своїх здібностей.

Вгору^

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.