Чай по знакам зодиака: Земля

Чай за знаками зодіаку: Земля

Остання стаття із «зодіакального» циклу присвячена представникам тих знаків, що знаходяться під заступництвом Землі – Дівам, Тельцям та Козерогам. Якщо ви належите до одного з них, приєднуйтесь до наших пошуків оптимального чаю відповідно зі знаками зодіаку.

Чай за знаками зодіаку: Земля

Знаки, яким протегує Земля – ​​Діва, Телець і Козеріг. Цікаво, що саме в цьому тригоні між окремими знакам немає кардинальних відмінностей. Можливо, тому, що їхня загальна характеристика в результаті виходить найбільш правильною і позитивною. Ті, в чиїх гороскопах виражена стихія Землі, спокійні, впевнені в собі люди. Вони мислять практичними категоріями, ставлять реальні, цілком досяжні цілі й рухаються по наміченому шляху.

Люди Землі – цілеспрямовані та наполегливі. Високій результативності в реалізації планів сприяє те, що їх не долають утопічні ідеї (як знаків Вогню) або ефемерні фантазії (як знаків Води). Життєву філософію представників «земляних» знаків зодіаку можна описати фразою «шлях найменшого опору», що в жодному разі не применшує їхньої працьовитості, адже для подолання перешкод за необхідності мобілізуються всі сили і енергія.

Загальна характеристика виходить аж надто позитивною, тому негативні риси слід шукати в індивідуальних описах знаків. А знайшовши, підбирати чай, який допоможе їх врівноважити.

Чай для Дів

Діви консервативні й чуттєві одночасно: вони пристрасно бажають любити і бути коханими, але кидатися у вир з головою не збираються, ретельно відбираючи партнерів. Прагматики до мозку кісток, вони вірять тільки фактам і переконливим доказам, але для братів наших менших готові зробити виняток. Так, Діви вкрай жалісливі і готові прихистити практично кожну бездомну тваринку на своєму шляху.

Попри масу позитивних якостей, представники цього знаку дуже закриті. У них мало уяви, спонтанності та романтики. Готовності піддатися пориву і зробити щось несподіване. Трохи скорегувати цю внутрішню холодність допоможуть наступні чаї:

 • Соснові голки – легендарний і дивовижно наповнений чай, що допомагає навчитися брати своє і розслаблятися.
 • Зелений Матча – ще один легендарний чай, який з одного боку дасть Дівам більше енергії, а з іншого – гармонізує та заспокоїть.
 • Лунцзин – найбільш збалансований із зелених чаїв, який сподобається правильним Дівам.
 • Дімбула – легкий та ніжний чай, прочищає свідомість і допомагає позбутися від комплексів і внутрішніх затиснень.

Чай для Тельців

Під цим знаком народжуються, мабуть, найбільш ґрунтовні люди у світі – якщо Телець щось задумав, втілить задумане в життя будь-яким шляхом, задіє всі можливі ресурси. Реалісти і прагматики, люблять все тримати під контролем. Надійні та непохитні, можуть стати надійною опорою для другої половинки.

Через свою схильність сприймати тільки конкретну інформацію і факти Тельці справляють враження занудних і важких людей. Вони зовсім не вміють швидко адаптуватися до нових умов й часом через сукупність перерахованих факторів ризикують залишитися на самоті, так і не відкривши нікому своєї істинної натури. «Опрацювати» ці особливості характеру можна за допомогою вживання наступних сортів:

 • Пуер – чай, який занурить в особливий чайний стан, а після – перезавантажить і дасть Тельцям дещицю легкості.
 • Габа Улун – у цьому сорті міститься гамма-аміномасляна кислота – нейромедіатор, що регулює процеси гальмування. Чай справді допомагає розслабитися та позбутися від скутості, властивої Тельцям.
 • Золотий Равлик – прекрасно прочищає думки й свідомість, навчить бачити навколишній світ у яскравих фарбах.
 • Дян Хун Мао Фен – благородний китайський чай, що наповнює тіло теплом, зігріваючи зсередини та усуває фірмову холодність Тельців.
 • Блакитна Матча – постійне вживання цього чаю навчить Тельців чути потреби свого тіла й розуму, робити те, що хочеться, а не те, що потрібно.

Чай для Козерогів

Козероги – справжні педанти. Ґрунтовні, практичні, зібрані й дисципліновані, вони міцно стоять на своїх двох, і, здається, вже з дитинства позбавляються від рожевих окулярів. Прямолінійні до непристойності – завжди говорять чесно, не лукавлячи, справедливо очікуючи такого ж ставлення до себе. Чесність – їхня сильна сторона, але часом підносять правду Козероги занадто жорстко.

Ще вони гордовиті, амбітні й, коли домагаються якихось висот у житті, можуть бути зарозумілими. Козероги не люблять демонструвати свою слабкість, від чого навіть з найближчими людьми залишаються закритими та настороженими. Через що часом їх також наздоганяє самотність. Щоб навчитися відпускати свого внутрішнього цензора, їм варто пити один з наступних чаїв:

 • Нувара Елія, Дімбула, Петтіагала та інші цейлонський сорти – сонячні і теплі, своїм багатим смаком вони і Козерогів змусять сяяти зсередини.
 • Блакитна Матча – немає краще чаю, щоб розслабитися і заспокоїтися.
 • Дянь Хун – наповнений і гармонізуючий чай для сильних особистостей.
 • Срібні Брови – ніжний чай, з яким Козерогам стане трохи простіше відкриватися оточуючим.

Загальна характеристика для всіх знаків Землі – практичність і скутість. Тому чай їм варто підбирати від зворотного: м’який, світлий, ніжний, здатний розтопити лід раціональності.

Вгору^

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.