Чай матча для детокса

Чай Матча для детоксу

Детокс – один з найефективніших способів очищення організму від токсинів. Зараз він стає все популярнішим і це здорово! Шкідливі речовини роками накопичуються в нашому організмі і заважають йому повноцінно працювати. Тому очищаюча дієта дуже потрібна для розвантаження травної системи, печінки і нирок. Дієтологи часто рекомендують включити в програму детоксу японський чай матча. Він неймовірно корисний і відмінно допомагає організму очищатися.

У чому користь чаю матча для детоксу?

  • Цей зелений порошок має очисні властивостями завдяки хлорофілу. Чому його так багато саме в японському чаї матча? Тому що за два тижні до збору кущі покривається спеціальним полотном, яке не пропускає сонячні промені. Завдяки цьому синтез хлорофілу збільшується. Якраз він і виводить з організму шкідливі речовини і солі важких металів. За рахунок чого нормалізується робота печінки та нирок.
  • Крім цього матча багатий на катехіни. Вони зменшують апетит і прискорюють метаболізм, тим самим активізуючи процес спалювання жирів. Цих корисних речовин в зеленому порошку в сто разів більше, ніж в звичайному зеленому чаї. За цього його так полюбили люди, що прагнуть схуднути!
  • Ще в матчі містяться антиоксиданти, які допомагають організму уповільнити процеси старіння, позитивно впливають на серцево-судинну систему і вважаються відмінною профілактикою онкологічних захворювань.

Як його вживати?

Пити цілий день тільки матча не рекомендується. Він лише виконує допоміжну функцію в детоксі. 1-2 чашки в день буде достатньо. Ще слід врахувати, що матча бадьорить. Тому за 6 годин до сну краще від нього відмовитися. Дивіться наші рецепти: матча-латте для схуднення і матча смузі для детоксу.

Матча для детоксу допоможе вам поліпшити стан шкіри, зміцнити імунітет і збільшити працездатність! А схуднення – це лише додатковий бонус!

Вгору^

80 грн370 грн

Шу Пуер 2007 р. з сильним і глибоким смаком обсмажених горіхів і в'яленого чорносливу. Відмінно допомагає схудненню, прискорює процеси перетравлення їжі і розщеплює жири.

350 грн590 грн

Зелений чай Матча Преміум Еліт вищого сорту ААА (Японія). Кращі листя, сповнені вітамінами і катехінами. Бережний помел на низьких обертах. Глибокий, м'який смак з ароматом свіжих трав.

HIT!
2050 грн

Багатий подарунковий набір для чаю Матча MAXI BOX - це Матча Преміум Еліт, 100 г (Японія), Блакитна Матча, 16 г і Рожева Матча, 16 г п'ять аксесуарів (2 із них із білого бамбука). Кращий варіант подарунка!

550 грн

Дегустаційний набір з п'яти сортів кольорового Матча. Складається з 80 г порошку (16 г х 5 видів) в скляних колбах: кольорові Помаранчевий, Рожевий і Блакитний Матча, зелені Матча Церемоніальний і Преміум.

440 грн

Якщо можна було створити найкращий набір для новачків - ми це зробили. Три хітових сорти Матча чаю і електровінчик - це 15 порцій чаю і Матча-Латте, приготованих в домашніх умовах за 5 хвилин!

HIT!
79 грн

Містить 5 видів найкращих китайських чаїв по 5 грамів кожен. Всі сорти підписані і розфасовані по окремим порційним пакетам. Один зразок розрахований на чайник об'ємом 250 мл.

SALE —15%
HIT!
89 грн399 грн

Елітний зелений улун з міцних чайних листочків, які проходять процедуру тривалого томління і скручування. М'який смак і тонкий медово-орхідеевий аромат. Очищає кров і лімфу, освіжає і тонізує.

HIT!
130 грн595 грн

Елітний зелений китайський чай із верхніх листочків з брунькою. При обробці чайне листя скручують вздовж волокон, формуючи акуратну перлинку. Заспокоює розум, тонізує і освіжає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.