Чай матча для детокса

Чай Матча для детоксу

Детокс – один з найефективніших способів очищення організму від токсинів. Зараз він стає все популярнішим і це здорово! Шкідливі речовини роками накопичуються в нашому організмі і заважають йому повноцінно працювати. Тому очищаюча дієта дуже потрібна для розвантаження травної системи, печінки і нирок. Дієтологи часто рекомендують включити в програму детоксу японський чай матча. Він неймовірно корисний і відмінно допомагає організму очищатися.

У чому користь чаю матча для детоксу?

  • Цей зелений порошок має очисні властивостями завдяки хлорофілу. Чому його так багато саме в японському чаї матча? Тому що за два тижні до збору кущі покривається спеціальним полотном, яке не пропускає сонячні промені. Завдяки цьому синтез хлорофілу збільшується. Якраз він і виводить з організму шкідливі речовини і солі важких металів. За рахунок чого нормалізується робота печінки та нирок.
  • Крім цього матча багатий на катехіни. Вони зменшують апетит і прискорюють метаболізм, тим самим активізуючи процес спалювання жирів. Цих корисних речовин в зеленому порошку в сто разів більше, ніж в звичайному зеленому чаї. За цього його так полюбили люди, що прагнуть схуднути!
  • Ще в матчі містяться антиоксиданти, які допомагають організму уповільнити процеси старіння, позитивно впливають на серцево-судинну систему і вважаються відмінною профілактикою онкологічних захворювань.

Як його вживати?

Пити цілий день тільки матча не рекомендується. Він лише виконує допоміжну функцію в детоксі. 1-2 чашки в день буде достатньо. Ще слід врахувати, що матча бадьорить. Тому за 6 годин до сну краще від нього відмовитися. Дивіться наші рецепти: матча-латте для схуднення і матча смузі для детоксу.

Матча для детоксу допоможе вам поліпшити стан шкіри, зміцнити імунітет і збільшити працездатність! А схуднення – це лише додатковий бонус!

Вгору^

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.