Чай Матча против рака

Чай Матча проти раку

Матча проти раку працює. Це довели вчені з Університету Селфорда в Великобританії. Вони стверджують, що цей сорт чаю пригнічує окислювальний мітохондріальний метаболізм. Якщо сказати простими словами, він не дає клітинам повторно отримувати “енергію”, тим самим нейтралізує їх і робить неактивними.

За рахунок чого чай матча бореться з онкологічними захворюваннями?

Склад японського напою насправді унікальний! Його антиоксидантні властивості перевершують в рази звичайний зелений чай і позитивно впливають на всі системи організму. Користь зеленого порошку полягає в наступному:

  • Прискорює очищення організму від шлаків і токсинів. Крім того, він виводить важкі метали, які можуть стати причиною ракової пухлини. Все це завдяки тому, що в складі є хлорофіл. Саме він стає детоксикантом.
  • Регулює рівень холестерину і цукру в крові. Зайве виводиться з організму.
  • Допомагає боротися з раком за рахунок найбільш важливого поліфенолу в складі. Ця речовина називається EGCC (галлатепігаллокатехін).
  • Сприяє стану бадьорості і спокою. Такий ефект досягається за рахунок L-теаніна. У людини збільшується енергія і поліпшується настрій.
  • Уповільнює старіння всього організму і окислення вільних радикалів. Все завдяки великій кількості антиоксидантів.

Крім перерахованих вище властивостей матча підвищує імунітет, зміцнює пам’ять, сприятливо впливає на обмін речовин і роботу головного мозку. Чай визнаний одним з найбільш корисних у світі. Це улюблений чай середньовічних ченців-буддистів. Завдяки їм він поширився по всьому світу.

Те, що матча проти раку вважається відмінною профілактикою, в Японії знають давно, тому і користуються ним щодня. Зараз зелений напій набирає популярності і у нас. І це не дивно. Для профілактики і підтримці при онкології ми рекомендуємо сорти Матча Церемоніальний.

Вгору^

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.