Чим відрізняється Матча від зеленого чаю | TEAonline.com.ua
Чем отличается Матча от зеленого чая по количеству полезных веществ

Чим відрізняється Матча від зеленого чаю

Якщо ви задаєтесь питанням, чим відрізняється порошковий чай Matcha від звичного листового зеленого чаю, ви не одинокі. У той час як два цих суперфуди здаються схожими, адже вони обидва виробляються з листя зеленого чаю, їх текстури, колір, аромат готового напою і методи приготування мають принципові відмінності.

Однак найбільша різниця між Matcha і зеленим чаєм полягає в абсолютно різній кількості корисних і поживних речовин на одну чашку напою. Дізнайтеся їх відмінності прямо зараз, щоб вибрати кращий напій для щоденного вживання саме для вас.

Чим відрізняється Матча від зеленого чаю за зовнішнім виглядом

Колір

Порошок чаю Matcha виглядає більш зеленим, ніж листя звичайного зеленого чаю. Яскравий колір порошковому чаю надає підвищений рівень в чайному листі хлорофілу – потужного поліфенолу.

Смак

Більшість людей згідні з тим, що преміальні сорти чаю Matcha п’ються легше і приємніше, ніж зелений чай, який іноді може гірчити. Чай Matcha церемоніальної якості не потребує підсолоджувачів або молочних продуктів, щоб зробити його смачним.

Текстура

Matcha – це оксамитовий порошок, гладенький як пудра або тальк. Завдяки такій текстурі він легко збивається в стійку піну, а при розпиванні не відчувається крупинками на язику. А зелений чай – це просто листя і бруньки, але у всьому різноманітті сортів.

Метод приготування

Порошковий чай Matcha найкраще заварювати гарячою водою 80°С, що зберігає його смак і корисні нутрієнти, а після збивати в піну за допомогою бамбукового вінчика Часен. А зелений листовий чай просто заварюється гарячою водою і випивається. Часто буває, що зелений чай через незнання або нестачу часу заварюють гарячою водою 95-100°С, що просто знищує його поживні властивості.

Як відрізняється Matcha від зеленого чаю за кількістю корисних речовин

Поживні речовини

Кількість вітамінів і нутрієнтів – це той пункт, де зелений чай повністю програє порошковому чаю Matcha. Щоб отримати кількість поживних речовин рівну 1 чашці Matcha потрібно випити від 10 до 15 чашок листового зеленого чаю.

Катехіни ECGCs

Матча – 134 міліграма
Зелений чай – 63 міліграма

Катехіни ECGCs (або епігаллокатехін-3-галлат) – потужні антиоксиданти з численними корисними властивостями, включаючи збільшення метаболізму і фізичної витривалості. Антиоксиданти допомагають організму позбавитися від вільних радикалів і токсинів, що робить вас більш стійкими до збільшення ваги, раку та впливу хронічних захворювань.

Поліфеноли: таніни

Матча – 99 міліграмів
Зелений чай – 7 міліграмів

Таніни – природні мікроелементи, які знаходяться в рослинах і зустрічаються у багатьох чаях і винах. Вони виводять солі важких металів і токсини, а також володіють протизапальними, антибактеріальними і кровоспинними властивостями.

Амінокислоти: L-теанин

Матча – 45 міліграмів
Зелений чай – 3 міліграми

L-теанін – це амінокислота, яка покращує креативність, навчання і пам’ять. По впливу на організм, він схожий на кофеїн, але діє м’якше і триваліше. Сумарно Matcha містить в 137 разів більше антиоксидантів, ніж листовий зелений чай.

КУПИТИ ЧАЙ МАТЧА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

X
Заполните форму и отправьте и мы обязательно свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
Мы свяжемся с вами в ближайшее время!
+38 (999) 999-9999