Гречишный чай для похудения

Гречаний чай для схуднення

Гречаний чай важко сприймати, як дуже корисний чи лікувальний продукт. Він ароматний, солодкий, об’єктивно смачний. А більшість лікарських препаратів гіркі або кислі. Особливої доказової бази для гречаного чаю немає, як у випадку з матча. Вчені ще не встигли провести комплексні незалежні дослідження. Але існують величезні емпіричні дані з країн, де гречаний чай з зерен або листя – традиційний напій. І мета-аналіз, згідно з яким можна пояснити корисність напою, спираючись на його склад або інші характеристики. Саме на цих даних ґрунтуються уявлення про гречаний чай для схуднення. Отже, чим він буде корисний.

Гречаний чай для схуднення

Солодкуватий смак

Традиція пити чай з цукром досі така сильна, що ми кладемо його до всіх видів чаю і непомітно вживаємо його занадто багато. Від чого страждають і судини (глюкоза пошкоджує їхні стінки), і підшлункова залоза, вимушена працювати на грані, постійно синтезуючи інсулін для регуляції рівня глюкози. Страждає також вага – надлишкові калорії з цукру, як і будь-які інші калорії, організм складає на чорний день в клітини жиру. Перемогти цю традицію можна за допомогою гречаного чаю – він настільки смачний і злегка солодкий, що підсолоджувати його не потрібно.

Низька калорійність гречаного чаю

Калорійність 100 грамів сухого чаю – близько 300 калорій, 1 грам = 3 калорії. Якщо врахувати, що порція для заварювання – 5 грамів, отримуємо підсумкову калорійність склянки чаю на рівні 18 калорій (15 калорій з чаю + 2-3 калорії води). Це один з найдієтичніших напоїв в світі, при цьому він залишається дуже поживним і прекрасно насичує. Якщо в раціоні є шкідливі напої, їх можна замінити гречаним чаєм і абсолютно безболісно (навіть смачно) скоротити кількість одержуваних калорій.

Специфічні нутрієнти

Говорячи про здатність гречаного чаю знижувати вагу, проводять паралелі з зеленим чаєм. Давно доведено, що антиоксиданти в складі останнього допомагають «помістити» організм в стан спалювання жиру. Подібні антиоксиданти містяться в чаї з татарської гречки, що дозволило зробити висновки про здатність впливати на зміну ваги тіла. Зокрема, це катехіни різної форми. Одне з останніх азіатських досліджень ожиріння показало, що регулярне вживання достатньої кількості катехінів сприяє зниженню індексу маси тіла, скороченню кількості жиру і зменшенню обсягів тіла, особливо на проблемних ділянках (живіт і стегна).

Відновлення дефіцитів

Сучасна інтегративна й функціональна медицина вважає, що у людського організму вже є всі необхідні інструменти для лікування і зниження маси тіла. Але вони не працюють без відповідного палива і умов. У доброї половини дорослих і дітей сьогодні виявляють дефіцити частини вітамінів, мінералів, кислот – тіло, не отримуючи достатнього «будівельного матеріалу», не здатне працювати на 100%, контролювати всі процеси. Звідси – гормональні проблеми, підвищена вага.

Якщо дати організму достатньо поживних речовин, він сам в природному режимі зможе відрегулювати метаболізм, контролювати гормональний фон. І гречаний чай – один із способів грамотного відновлення дефіцитів.

У ньому зовсім немає глютену, а значить, напій підходить всім без винятку. Глікемічний індекс – низький, напій можна пити будь-якої пори. У складі – маса вітамінів, мінералів, активних речовин. Вітаміни – А, Е, РР, В, С. Мінерали – кальцій, магній (бере участь в 300 біохімічних процесах), марганець, селен, цинк, залізо, фосфор, калій, мідь, алюміній. Ще – рутин, кверцетин та інші рослинні антиоксиданти, фенольну кислоту.

Всі ці речовини в гречаному чаї містяться в значних кількостях і добре засвоюються (краще, ніж з БАДів чи аптечних препаратів), тому гречаний чай – один із способів легко й смачно наповнити організм, налагодити його внутрішні процеси, і метаболізм також.

Вгору^

ХІТ!
145 грн2 100 грн

Гречаний чай із зерен молодої "молочної" гречки. М'який і солодкий смак з ароматом шоколадного печива зі спеціями. Відновлює сили і зміцнює імунітет. Для будь-якого часу доби.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.