Про нас


Що ви робите, коли до вас в гості приходять друзі? Заварюєте гарячий чай, ставите на стіл частування, приправляючи все це душевними розмовами. А коли від шквалу думок не вдається заснути й перелічування овець нічим не допомагає? Йдете на кухню, неспішно випиваєте горнятко чаю й опісля спокійно засинаєте.

Чим рятуються, коли змерзають? Вовняним пледом й пекуче гарячим чаєм. А що виліковує від осіннього спліну? Чай з медом або зі спеціями. А проганяє поганий настрій? Теж чай, але вже зі шматочком улюбленого десерту. У когось з чаю починається ранок. Хтось не здатний працювати без перерви на чай. А комусь не вдається без нього заснути.

Чай став невід’ємною частиною нашого життя й було б несправедливо витрачати цю частину на низькопробну, несвіжу, несмачну продукцію сумнівного походження. Саме так подумали ми й створили інтернет-магазин чаю TEAonline.com.ua – магазин, де продається чай, здатний перевернути ваше уявлення про цей напій й подарувати справжнє задоволення від кожного ковтка.

Хто ми?

Ми – це команда чайних ентузіастів та перфекціоністів, яка в 2014 році створила проект TEAonline. Чай – наша пристрасть, любов на все життя. Напій, без якого ми не уявляємо свій день. Таких же людей ми об’єднали й продовжуємо об’єднувати навколо себе: закоханих в чай, занурених в чайну культуру, які не допускають компромісів з якістю та свіжістю. Їм ми надаємо цілодобовий доступ до кращих сортів чаю з усього світу, гарантуємо оригінальність кожного з них, тішимо автентичними чайними аксесуарами, розширюємо рамки чайної культури день у день.

8 важливих фактів про наш магазин

  1. У нашому магазині ви можете купити чай з Китаю, Японії, Індії, Таїланду, Цейлону. Ми гарантуємо оригінальність продукції, ретельно відбираємо постачальників.
  2. У нас невеликий асортимент. У магазині не більше 50 сортів чаю, зате кожен з них – самобутній, дуже свіжий і яскравий, немов наднова зірка.
  3. Ми дегустуємо кожну партію чаю. По-перше, ми замовляємо невеликі партії чаю, тому він завжди такий свіжий. По-друге, обов’язково дегустуємо кожну партію і, якщо її якість не відповідає нашим та вашим вимогам, відправляємо її назад. Навіть якщо через це певні позиції будуть деякий час відсутні в магазині. Адже якість первинна.
  4. Дбайливо транспортуємо і правильно зберігаємо чай. Дотримуємося температурного режиму, використовуємо герметичні пакети, тримаємо чай подалі від сонця та будь-яких запахів.
  5. Без питань замінимо чай або повернемо гроші. Вам може не сподобатися смак, запах, зовнішній вигляд чаю, його післясмак або вплив на організм. Це абсолютно нормально і може трапитися з кожним, тому ми просто повертаємо гроші, щоб ви могли відшукати «свій» чай.
  6. А щоб вам було легше шукати, у нас є готові набори взірців. Це ідеальне рішення для новачків й чудовий подарунок. У кожному наборі об’єднані кілька кардинально різних сортів, тому шанси відшукати той самий «свій» чай дуже високі. І без критичного навантаження для бюджету.
  7. Швидко доставляємо чай Києвом і в будь-який населений пункт України. Миттєво реагуємо на ваші заявки та, якщо чай замовлений (і оплачений) до 13:00 в будній день, то він буде відправлений, найчастіше, того ж дня. Ми хочемо, щоб улюблений напій опинився у вас якомога швидше.
  8. Консультуємо з будь-якого питання. Допомагаємо обрати чай та аксесуари, розповідаємо про способи заварювання, ділимося власним унікальним досвідом та секретами.

Ще ми віримо в те, що розвиватися в правильному напрямку неможливо без зворотного зв’язку від клієнтів. Тому читаємо кожен коментар, прислухаємося до всіх відгуків, намагаємося врахувати всі побажання. Ставайте частиною сім’ї TEAonline, приєднуйтесь до нас у соціальних мережах (Instagram, Facebook), підписуйтесь на нашу поштову розсилку, щоб раніше за всіх дізнаватися про новинки та корисні публікації.

Ми працюємо, щоб зробити якісний чай доступніше вже сьогодні!

Вгору^