История чая Матча

Історія чаю Матча

Матча – це зелений чай, перемелений на порошок і один із самих незвичайних і найсмачніших чаїв, який вам доведеться скуштувати! «Matcha» з японської перекладається як “розтертий чай”. Його виробництво – це довгий, трудоємний і дорогий процес. Збирають урожай лише один раз на рік. Після збору листя просушують, отримуючи напівфабрикат «тентя», з якого видаляють стебла і прожилки, а потім перетирають кам’яними жорнами у найдрібнішу пудру.

Історія чаю Матча настільки стародавня, що починається ще в Китаї за часів правління династії Тан (618-907 рр.). У той час сировину для чаю придумали розтирати в дрібний порошок і пити, додаючи сіль і м’яту.

Довгий час ідея розтертого зеленого чаю залишалася в рамках Китаю і не виходила за його межі. Поширення чаю почалося лише під час правління китайської династії Сун (960-1279 рр.). Сталося це за допомогою ченця Ейсая, який привіз чай Матча в Японію в 1191 році, прихопивши з собою заодно ідею дзен-буддизму.

Саме тоді японський чай і отримав свій неперевершений романтичний образ. Розпивання пудрового чаю матча стало церемоніальною дією, спрямованою на споглядання краси, роздуми про буття та гармонію з природою людини і навколишнім світом. І в цій церемонії заварювали саме чай матча.

Той факт, що буддистські ченці розпивали чай регулярно, дає нам підказку: він підтримував їх фізичні тіла та робив здоров’я відмінним. Адже вони зобов’язані були підтримувати бадьорість духу і ясність розуму під час довгих днів медитації.

Вгору^

90 грн395 грн

Листочок з середини куща з додаванням чайної бруньки. М'який, насичений і міцний смак з глибоким, оксамитовим післясмаком і пряним ароматом стиглих фруктів. Відмінний чай для обіду і ранньої вечері.

79 грн

Містить 5 видів найпопулярніших елітних китайських чаїв по 5 грамів кожен. Всі сорти підписані і розфасовані по окремим порційним пакетам. Один зразок розрахований на чайник об'ємом 250 мл.

390 грн

Часен (Тясен) - бамбуковий вінчик для чаю Матча на 80 зубців з білого необробленого бамбука. Аксесуар для автентичного заварювання пудрового чаю матча традиційним методом Усутя для щоденного вживання.

115 грн520 грн

Елітний китайський білий чай з квітами жасмину. Нормалізує обмін речовин, піднімає настрій, бадьорить.  М'який освіжаючий чай для будь-якого часу доби.

85 грн370 грн

Класичний китайський зелений чай з бутонами жасмину. Свіжий, жасминовий смак з невагомо легким солодким присмаком. Збадьорливий напій для розпивання протягом дня.

HIT!
79 грн

Включає в себе 3 види елітних улунів і двох квіткових чаїв по 5 грамів кожен. Всі сорти підписані і розфасовані по окремим порційним пакетам. Один зразок розрахований на чайник об'ємом 250 мл.

HIT!
79 грн

Містить 5 видів найкращих китайських чаїв по 5 грамів кожен. Всі сорти підписані і розфасовані по окремим порційним пакетам. Один зразок розрахований на чайник об'ємом 250 мл.

SALE —15%
64 грн293 грн

Крупнолистовий індійський чорний чай. М'який фруктовий аромат і насичений міцний пряний смак. Відмінний чай для сніданку. Підходить для розпивання з молоком і спеціями. Бадьорить, тонізує, прояснює свідомість.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.