Полезные свойства чая Да Хун Пао

Корисні властивості чаю Да Хун Пао

Відомі ще з давніх часів корисні властивості чаю Да Хун Пао – це не вигадка, а науково доведений факт дослідниками з Китаю та інших західних країн. Даний сорт відноситься до категорії Улун й росте на півночі Піднебесної на горі Уї. Знавці часто користуються скороченою назвою Да Хун Пао – ДХП. Цей сорт оповитий безліччю легенд, які свідчать про його чудодійні властивості. Найпоширенішою історією вважається легенда про те, як цей чарівний напій врятував від тяжкої хвороби матір імператора династії Мін, який в знак подяки розпорядився огорнути чайні кущі сорту Да Хун Пао червоним шовком. Звідси й пішла друга назва напою, яка в перекладі означає Великий Червоний Халат.

І ось протягом кількох століть на чайних плантаціях провінції Фуцзянь вирощують цілющі кущі. За рік збирають невелику кількість врожаю, який обробляють за спеціальною технологією. Трудомісткий процес надає Да Хун Пао статусу елітного чаю й обумовлює його високу вартість.

ТОП 7 цілющих властивостей чаю Да Хун Пао

Унікальний склад напою містить величезну кількість таких мікро і макроелементів, як кальцій, фосфор, марганець, йод, цинк, магній, селен. Також він багатий комплексом вітамінів В, С, К, Е, D, таніном, кофеїном, сполуками поліфенолу й безліччю інших корисних компонентів. Багатий склад чаю має на організм людини найсприятливішу дію. Регулярне вживання чаю Да Хун Пао, що володіє чудовим смаком й чарівним ароматом, гарантує:

  1. зниження зайвої ваги;
  2. зміцнення стінок судин;
  3. профілактику утворення тромбів;
  4. очищення організму від токсинів;
  5. зміцнення імунітету;
  6. профілактику онкологічних захворювань;
  7. зміцнення волосся та зубної емалі.

Да Хун Пао проти зайвої ваги

Вміст у чаї більше ніж чотирьохсот хімічних сполук наділяє його цілющими властивостями. Більшість з них зберігається при заварюванні, й позитивно, в комплексі впливає на організм. Так, сполуки поліфенолу, що розщеплюють жирові клітини, сприяють зниженню зайвої ваги, звільняють організм від вільних радикалів й покращують стан крові. А флавоноїди прискорюють процес регенерації нових клітин, завдяки чому шкіра розгладжується, стає еластичною.

Да Хун Пао для серця й судин

Також Да Хун Пао добре впливає на серцево-судинну систему. За рахунок того, що діючі компоненти знижують рівень холестерину й зміцнюють стінки судин, виключається поява багатьох хвороб серцевого м’яза, включаючи атеросклероз. Напій не залишає без уваги й шлунково-кишковий тракт. При вживанні жирної чи важкої їжі чай ДХП сприяє її швидкому засвоєнню й перетравленню.

Да Хун Пао для здоров’я і гарного настрою

Фтор, що входить до складу чаю, позитивно впливає на стан ротової порожнини. Він зміцнює емаль, покращує стан ясен й надає диханню свіжості. Вітамінний комплекс і нутрієнти запобігають випадінню волосся, зміцнюють їх, надаючи природного здорового блиску.

Відмінно Да Хун Пао впливає й на імунну систему. Вживання чаю під час вірусних захворювань полегшує симптоми і сприяє швидкому одужанню. Ще одна чудодійна здатність напою – це негативний вплив на ракові клітини, що провокують розвиток онкологічних захворювань.

Вживаючи чай Да Хун Пао, ви помітите, як змінюється ваш настрій та загальний стан в кращу сторону: підвищується концентрація уваги, гармонійно розподіляються думки, знімається тонус й розум розслабляється. Спробуйте напій вже сьогодні, й корисні властивості чаю Да Хун Пао негайно подбають про ваш організм!

Вгору^

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.