Полезные свойства чая пуэр Золотые почки

Корисні властивості чаю пуер Золоті бруньки

Шу пуер «Золоті бруньки» одночасно схожий і не схожий на інші види шу пуерів. Подібність пояснюється єдиною технологією виробництва (прискорена ферментація) і походженням сировини (листя та бруньки старих пуерних дерев провінції Юннань). Відмінності ж виникають внаслідок того, що цей сорт містить тіпсів значно більше, ніж 98% всіх пуерів, вироблених в Китаї. Зміна купажу позначається і на смаку напою (він багатший, ніжніший, складніший), і на його властивостях. Тому про корисні властивості чаю пуер «Золоті бруньки» розумно розповідати з урахуванням цієї маленької (насправді великої) особливості. А точніше, всі ці властивості поділити на дві великі групи: характерні для всіх пуерів в цілому, і властиві тільки сорту «Золоті бруньки».

Загальні корисні властивості сорту чаю пуер Золоті бруньки

Попри згадану відмінність, «Золоті бруньки» успадкував багато корисних властивостей, притаманним усім пуерам без винятку:

  1. Здатність виліковувати нескладні порушення в роботі травної системи. Наприклад, шу пуер не гірше лікарських препаратів знижує кислотність шлункового соку, допомагає усувати тяжкість після їжі, прискорює процес перетравлення їжі.
  2. Позитивний вплив на стан серцево-судинної системи в цілому. Причому мова йде про вплив комплексний – при постійному вживанні пуерів починається природне очищення і зміцнення стінок судин. Зміцнюється серцевий м’яз, знижується рівень холестерину в крові. Також, якщо для людини існує ризик розвитку ішемічної хвороби, щоденне вживання пуеру будь-якого сорту (шу або шен) дозволяє цей ризик істотно знизити.
  3. Сечогінний вплив і оздоровлення сечостатевої системи. Пуери дійсно стимулюють тіло швидше очищатися, але м’яко, без надмірного навантаження. Також згадаємо, що пуери відрізняються високим вмістом дубильних речовин і поліфенолів – з’єднань з вираженим антибактеріальним впливом. У міру вживання ці сполуки накопичуються і допомагають побороти запалення сечостатевої системи, що мають бактеріальну природу.
  4. Комплексний антибактеріальний вплив. Антибактеріальний вплив поліфенолів й дубильних речовин поширюється на всі системи організму. Міцний настій пуеру допомагає позбутися від стоматиту, придушити хвороботворну флору в кишечнику, полегшити стан при будь-яких запальних процесах в носоглотці.
  5. Бадьорить, насичує, тонізує, навіть покращує самопочуття під час похмільного синдрому. Підтримує роботу мозку, покращує розумові процеси, допомагає концентруватися.
  6. Має здатність очищати організм після тривалого куріння – зв’язувати і виводити специфічні токсини, стимулювати самоочищення легенів, прибирати запалення і очищати судини.

Специфічні корисні властивості чаю Золоті бруньки

Особливості сировини зумовили наступні унікальні якості цього чаю:

  • Завдяки великій кількості тіпсів у складі він має вищу антиоксидантну активність. Чим молодше листя, тим вища в ньому концентрація антиоксидантних сполук, і тим ефективніший напій як онкопротектор.
  • Сильний ефект прогрівання. В цілому, будь-який чай в гарячому вигляді зігріває, прибирає мерзлякуватість. Але «Золоті бруньки» в цьому особливо відзначився – після 2 або 3 чашок можна не тільки зігрітися, але й гарненько пропотіти. Він немов вичавлює тепло тіла назовні, виганяючи холод.
  • Медитативна складова. Знову ж, властивість гармонізувати, властива для всіх пуерів, в цьому чаї виходить на максимальний рівень. Ви відчуваєте гармонію не тільки в процесі чаювання, але ще й кілька годин після її завершення.

І пам’ятайте, що чим частіше шу пуер «Золоті бруньки» з’являється у вашому раціоні, тим більше і об’ємніше він впливає на ваш організм.

Вверх^

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.