Полезные свойства чая Сосновые Иглы

Корисні властивості чаю Соснові Голки

Корисні властивості чаю Соснові голки (він же Сунь Чжень) недостатньо вивчені з декількох причин. По-перше, сучасні китайці сприймають чай, як щось само собою зрозуміле, частину свого повсякденного раціону і рідко зосереджують особливу увагу на аспектах його корисного впливу. По-друге, Сунь Чжень не відноситься до числа найпопулярніших і поширених сортів. Частково – через свою дороговизну, адже містить велику кількість чайних бруньок. Частково через те, що виробляється в провінції Юннань – королівстві пуерів, які витісняють всі інші сорти, залишаючи останнім крихітний простір на чайному ринку.

Певна інформація про користь Соснових Голок все ж є, але її не так багато, як, скажімо, про зелений матча, де емпіричні народні спостереження підкріплюються результатами незалежних наукових досліджень.

Основний вплив

У кожного чаю є свій унікальна вплив – комплекс ефектів, які проявляються по-особливому. Сунь Чжень не став винятком – він одночасно зігріває, дає енергію і плавно тонізує. Такий чай можна вільно пити в будь-який час доби, не побоюючись заробити тахікардію або безсоння.

Також, як і будь-який зелений чай, він живить вас великою кількістю антиоксидантів, вітамінів, мінералів, амінокислот. Саме цей сорт не відрізняється підвищеним вмістом якоїсь певної поживної речовини, але цим він і хороший – збалансованістю, яка не створює обмежень у питанні вживання.

Всі корисні властивості чаю Соснові Голки

Крім ефектів, перерахованих вище, цей чай:

  1. Ефективно справляється з дрібними вогнищами запалення, знищує хвороботворну флору, зв’язує важкі метали, сприяючи їхньому природному виведенню.
  2. Помітно покращує стан ротової порожнини. Загоює запалені ясна, тим самим зміцнюючи зуби і усуваючи неприємний запах з рота. Уповільнює поширення каріозних явищ, пригнічуючи ріст бактерій.
  3. Покращує обмін речовин та допомагає позбавитися від зайвої ваги. Так, він злегка пригнічує апетит, активізує травний процес і пов’язує надлишки поглиненого жиру, не даючи їм засвоїтися.
  4. Стимулює роботу підшлункової залози. Буквально «виліковує» її від ліні, змушуючи виробляти більше травних ферментів. Завдяки чому чай Соснові Голки швидко позбавляє від тяжкості в шлунку, допомагає впоратися з атонією.
  5. Очищає печінку, допомагає їй швидше метаболювати токсичні речовини з кровотоку.
  6. Якщо підсумувати все перераховане, виходить, що цей чай позитивно і комплексно впливає на шлунково-кишковий тракт: допомагає їжі перетравлюватися, зв’язує зайвий жир, усуває дискомфорт.
  7. Добре впливає на серцево-судинну систему в цілому. Нормалізує серцебиття, зміцнює серцевий м’яз (дяка калію), відновлює еластичність судин і очищає їхні протоки шляхом стимуляції вироблення власного колагену.
  8. І нарешті, Сунь Чжень має просто чудовий сечогінний ефект, але діє м’яко, що важливо при наявності каменів у нирках. Його бажано пити всім чоловікам та жінкам, котрі мають захворювання органів малого тазу. Оскільки цей напій має і антибактеріальну дію, він здатний знімати запалення сечовивідних шляхів, нирок.

Також наголошується, що чай Соснові Голки і в гарячому, і в холодному вигляді дуже добре втамовує спрагу. Спрага дорівнює зневодненню, а настій Сунь Чжень багатий електролітами – мінералами і вітамінами. Тому його особливо добре вводити до свого раціон влітку, або вживати після значних фізичних навантажень.

Вгору^

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.