Полезные свойства чая

Корисні властивості чаю

Суперечки про користь того чи іншого продукту, а тим більше напою, вестимуться стільки скільки буде існувати сам продукт. Цейлонські, японські, китайські чаї в усьому їх різноманітті, не стали винятком. І все ж, для чаїв притаманні корисні властивості, оскаржувати які не зважиться ніхто, адже наука все давним-давно підтвердила.

Корисні властивості чаю по сортах

Матча. Японський зелений чай у вигляді пудри, є одним з найбільш корисних видів чаю, так як містить дуже велику кількість корисних речовин, вітамінів і мікроелементів. Він підвищує імунітет, поліпшує роботу мозку, уповільнює процес старіння організму. Є хорошою профілактикою серцево-судинних захворювань, знижує рівень поганого холестерину в крові. Запобігає появі каменів в нирках і жовчному міхурі. Зелений чай матча один з найсильніших антиоксидантів в природі.

Улуни. Чаї улуни неймовірно популярні серед молоді, а особливо, серед представниць прекрасної статі. Все тому, що саме улун допомагає жінкам правильно стежити за шкірою, покращуючи процес регенерації клітин. Допомагає улун і в боротьбі із зайвою вагою, адже нормалізація роботи шлунково-кишкового тракту – результат прямого впливу чаю улун на організм.

Зелені чаї. Китайські зелені чаї, перш за все – тонізуючі напої. Якщо ви часто відчуваєте апатію, пригніченість, відчуття втоми і сонливість, заварюйте китайський зелений чай, і ви не прогадаєте. Крім того, китайські зелені чаї давно довели свою спроможність у боротьбі з порушеннями кров’яного тиску.

Червоні чаї. Рекомендовані всім, хто має проблеми із зором. Безумовно, такі чаї не повернуть вам втрачену частину здоров’я, а ось те що залишилось – побережуть. За умови, що ви будете знати міру у вживанні червоних чаїв і не забувати про профілактику очних хвороб. А ще червоний китайський чай в значній мірі покращує мозковий кровообіг.

Білі чаї. Цей вид китайського чаю один з небагатьох, що володіє антивірусними властивостями. Вживання білого чаю в холодну пору року або після тривалої прогулянки під весняним чи літнім дощем, допоможе запобігти можливій застуді. Так само білий чай позитивно впливає на шкіру, що давно доведено дослідженнями. Однак не поспішайте вірити тим, хто заявляє, ніби білий чай виліковує рак.

Пуери. Найпопулярніший і найбільш затребуваний на сьогодні китайський чай. З кожним роком пуерів на чайному ринку України стає все більше, а це значить, що до його вибору потрібно підійти дуже уважно, а про особливості цього напою дізнатися якомога більше. Пуер володіє дуже сильним тонізуючим ефектом, тому будьте обережні, випиваючи цей чай перед сном і постарайтеся обійтися без нього, якщо у вас спостерігається тахікардія. Завдяки тому, що пуер виводить шлаки і токсини з організму, він здатен спалювати жири краще за інші чаїв, але не покладайте всю надію про схуднення тільки на нього. Пуер так само здатний знизити рівень цукру в крові і поліпшити діяльність мозку, що повністю пояснює, чому студенти, бізнесмени і артисти, серед всіх інших чаїв, вважають за краще пити саме цей вид китайського чаю.

Вгору^

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.