Польза чая Лунцзин

Користь чаю Лунцзин

Про те, яка користь чаю Лунцзин приноситься організму, китайському народу відомо вже більше 1000 років. Про історію походження даного сорту ходить багато легенд. Одна з них говорить про те, як боги, насолоджуючись чайною церемонією, перекинули чашу на чайні кущі, після чого рослини отримали цілющі властивості. Друга стверджує, що в одному китайському селі жив безсмертний мудрець, який викопав криницю для свого дракона, а поруч посадив чайний кущ. Після цього він вирушив разом з драконом на небеса, а місцевим жителям залишив знання про цілющий кущ, що росте поблизу чарівного колодязя. Також ця легенда говорить й про другу назву напою – «Колодязь Дракона».

Насправді ж корисними властивостями чайні кущі наділяють клімат та грунт, на якому вони ростуть, оскільки в ньому міститься велика кількість корисних мікро та макроелементів. В горах провінції Ханчжоу постійно змінюється вологість й температура повітря, а тумани змінює сонце. Такі зміни сприяють накопиченню великої кількості катехінів в чайних листах, які й мають сприятливий вплив на організм.

Сировину для виробництва цілющого напою збирають, починаючи з весни й закінчуючи серединою осені. Для отримання 1 кг Лунцзин необхідно близько 100 тисяч верхніх пагонів. Процес обробки досить довгий та марудний. До цієї справи допускають тільки досвідчених фахівців. Все це наділяє напій статусом елітного чаю та обумовлює його високу вартість. Зеленому чаю Колодязь Дракона притаманні такі характеристики:

  • Зелений колір, що на китайській мові звучить, як «се люй»;
  • Солодкий смак – «вей гань»;
  • Ароматний запах – «сян юй»;
  • Гарний вигляд – «син мей».

Цілющі властивості Лунцзин

Випиваючи кожну чашечку благородного зеленого чаю, ви отримуєте можливість не тільки насолодитися свіжим смаком й приголомшливим ароматом, але й збагатити свій організм безліччю корисних вітамінів та мікроелементів. Напій благотворно впливає на роботу всіх систем, оскільки його склад багатий калієм, кальцієм, фтором, вітамінами групи В і С, катехінами, антиоксидантами й амінокислотами.

Такий багатий склад сприяє зміцненню імунної системи, завдяки чому організм легко перемагає віруси, що викликають різні захворювання. Регулярне вживання Лунцзин дозволить забути про часті застуди.

Також чай Колодязь Дракона зміцнює стінки судин та покращує роботу серцевого м’яза, що є відмінною профілактикою інфаркту, інсульту й інших захворювань, пов’язаних з серцево-судинною системою. Напій піклується про здоров’я порожнини рота: зміцнює зуби і значно зменшує кровоточивість ясен.

Чай добре допомагає позбавитися від зайвої ваги. Він сприяє спалюванню жирів, виведенню зайвої рідини, токсинів і шлаків з організму. Вживання напою гарантує поліпшення роботи шлунково-кишкового тракту, прискорення метаболізму.

Чай Колодязь Дракона допомагає продовжити молодість: він уповільнює природний процес старіння всього організму, покращує стан шкіри, надаючи їй здорового відтінку. Випита чашка благородного напою після важкого робочого дня зніме втому й принесе гармонію в думки. Вранці – відмінно підбадьорить, збільшить працездатність та підвищить концентрацію уваги.

Важливо, що Лунцзин має профілактичну дію проти онкологічних захворювань. Діючі речовини запобігають розвитку ракових клітин та сприяють їх загибелі. В цілому даний сорт сприятливо впливає на роботу кожної системи організму людини. Щоб користь чаю Лунцзин відчувалася й вам, рекомендуємо вживати його щодня по чашці вранці і після обіду.

Вгору^

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.