Польза чая пуэр

Користь чаю Пуер

Про те, яка користь чаю пуер приноситься організму, китайському народу відомо ще з давніх часів. У Піднебесній цей напій наділяють унікальними якостями: він продовжує молодість та зцілює від 100 хвороб. Нам цей сорт став знайомим зовсім недавно. Однак цінителі елітного чаю вже встигли оцінити неперевершені смакові якості благородного напою та відчути на собі його сприятливий вплив.

Щоб заварка зберегла в собі корисні речовини, хімічні мікроелементи та вітаміни, якими багаті чайні листи, важливо дотримуватися суворих правил збору, обробки та зберігання. Тоді напій не тільки здивує унікальним смаком та ароматом, а й стане відмінною профілактикою багатьох захворювань, додасть сил та енергії, наділить позитивом й направить думки в потрібне русло для реалізації поставлених цілей.

ТОП 7 корисних властивостей чаю Пуер

Корисні властивості пуер – це не вигадка стародавнього народу, а факт, підтверджений дослідженнями наукових центрів багатьох країн нашої планети. Напій досконально вивчили в Тайвані, Лондоні, США й отримали позитивні результати, які свідчать, що пуер:

  1. благотворно впливає на організм при порушенні травлення;
  2. допомагає при загостреннях хвороб шлунково-кишкового тракту;
  3. є профілактикою онкологічних захворювань;
  4. покращує увагу та концентрацію;
  5. очищає організм від шлаків і токсинів;
  6. знижує рівень цукру й холестерину;
  7. допомагає позбутися від зайвих кілограмів.

Звичайно, склянка чаю, випита коли-не-коли не оздоровить вас й не стане панацеєю від усіх хвороб. Напій слід вживати регулярно, не менше 500 мл в день, й тоді вже за 2 місяці ви відчуєте якісні зміни в своєму самопочутті в кращу сторону.

Пуер для шлунка

Пуер сприятливо впливає на шлунково-кишковий тракт й систему травлення. За рахунок технології виготовлення напій є лужним, тому його можна вживати людям, які страждають на гастрит й виразкову хворобу шлунка. Головне в цьому випадку пити його в теплому, а не в гарячому вигляді. Також чай сприяє засвоєнню їжі, прискоренню травлення, виведенню шлаків та токсинів, що з’являються при харчових отруєннях й надмірному вживанні алкоголю. Пектин, що входить до складу, ефективно виводить шкідливі речовини з організму і очищує кишечник. Ще пуер добре очищує печінку, що сприяє омолодженню всього організму.

Пуер для серця та судин

Чудодійний вплив напою просліджується також на рівні серцево-судинної системи. Вченими доведено, що регулярне вживання трьох чашок чаю на день протягом 2 місяців сприяє зниженню рівня холестерину на 30-60%. Це сприяє зміцненню серцевого м’яза й стінок судин, а значить зводить до мінімуму ризик виникнення інфаркту та інсульту. Також напій є відмінною профілактикою цукрового діабету, оскільки зменшує кількість цукру в крові.

Пуер проти раку

Регулярне вживання чаю пуер гарантує значне зниження ризику виникнення онкологічних захворювань. Вченими з Англії доведено, що в чайному листі міститься пектин, що блокує білок Gal3, який сприяє зародженню й розвитку ракових клітин.

Пуер для краси і здоров’я

Також пуер чудово впливає на красу тіла, шкіри, волосся і нігтів. Шкіра набуває природного здорового відтінку, а волосся й нігті зміцнюються, стають менш ламкими. Напій сприяє прискоренню обміну речовин, допомагає скоригувати вагу й позбутися від зайвих кілограмів.

З вищесказаного можна зробити висновок, що напій більш ніж корисний. Тому поспішіть поповнити свою колекцію елітних сортів чаєм пуер.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.