КОРПОРАТИВНІ ПОДАРУНКИ

Якщо ваша компанія дарує подарунки щорічно – не повторитись із вмістом досить важко. Як догодити всім: і партнерам, і співробітникам – подарувати чай!

Кожен подарунок має свій меседж. Невловиме невербальне послання, що складається з десятків деталей. Ваш чайний подарунок розповість про тепло, турботу та увагу.

готові набори чаю

Набір китайського чаю у колбах “Три сорти”

180 грн

Недорогий подарунковий набір чаю в скляних колбах “Три сорти” – для новачків і чаеманов зі стажем. Склад: Те Гуань Інь Ван, Шу Пуер 2001 р., квіти чайної троянди. Розраховано на 9 чаювань. Приймаємо замовлення на корпоративні подарунки. Робимо безкоштовне брендування від 50 наборів.

Читати далі

Набір китайського чаю в колбах “П’ять сортів”

280 грн

Гідний подарунковий набір чаю в скляних колбах “П’ять сортів”. Склад: Те Гуань Інь Ван, Шу Пуер 2001р., Нувара Елія, Золотий Равлик, квіти чайної троянди. Розраховано на 15 чаювань. Приймаємо замовлення на корпоративні подарунки. Робимо безкоштовне брендування від 30 наборів.

Читати далі

Набір китайського чаю в колбах “Сім сортів”

380 грн

Розкішний подарунковий набір чаю в скляних колбах “Сім сортів”. Склад: Молочний улун Еліт, Квіти Анчан, Те Гуань Інь Ван, Шу Пуер 2001 р., Нувара Елія, Золотий Равлик, квіти чайної троянди. На 20 чаювань. Приймаємо замовлення на корпоративні подарунки. Робимо безкоштовне брендування від 25 наборів.

Читати далі

Набір чаю Матча в колбах Гурман з вінчиком

650 грн

Дегустаційний набір з п’яти сортів кольорового Матча. Складається з 80 г порошку (16 г х 5 видів) в скляних колбах: кольорові Рожевий, Блакитний і Жовтий Матча, зелені Матча Церемоніальний і Преміум та електровінчик.

Читати далі

Набір чаю Матча в колбах Гурман

550 грн700 грн

Дегустаційний набір з п’яти сортів кольорового Матча. Складається з 80 г порошку (16 г х 5 видів) в скляних колбах: кольорові Рожевий, Блакитний і Жовтий Матча, зелені Матча Церемоніальний і Преміум.

Читати далі

Набір чаю у боксі “Вітаю”

700 грн

Подарунковий набір чаю в дерев’яному боксі: 3 сорти по 50 г і стакан з подвійними стінками на 400 мл. Склад чаю: Мао Фен, Шу Пуер 2001 р., Нувара Елія. На 30 чаювань. Приймаємо замовлення на корпоративні подарунки. Робимо безкоштовне брендування від 50 наборів.

Читати далі

Набір чаю Матча МАКСІ БОКС чорний

2 150 грн

Багатий подарунковий набір для чаю Матча MAXI BOX – це чай Матча Преміум Еліт, 100г (Японія), Блакитна Матча, 16г і Рожева Матча, 16г і чотири аксесуари (2 із них із чорного бамбука). Кращий варіант подарунка!

Читати далі

Набір чаю Матча МАКСІ БОКС білий

2 050 грн

Багатий подарунковий набір для чаю Матча MAXI BOX – це Матча Преміум Еліт, 100 г (Японія), Блакитна Матча (Анчан), 16 г і Рожева Матча (Пітахайя), 16 г і чотири аксесуари (2 із них із білого бамбука). Кращий варіант подарунка!

Читати далі

У нас можна замовити турботливі чайні подарунки

Ми робимо брендовані чайні набори китайського чаю і чаю матча в рамках будь-якого бюджету. Пропонуємо на вибір два варіанти пакування – картонні й дерев’яні короби, дизайн яких створюється індивідуально під кожного клієнта.

Зберемо оригінальну комбінацію вмісту подарунків з використанням більш ніж 20 видів листового чаю, 5 видів зеленого матча та 5 видів кольорової матча. За необхідності доповнимо чай автентичними інструментами для приготування, спеціальним посудом або цікавими аксесуарами.

ПРИКЛАДИ ДИЗАЙНУ

Зробити корпоративне замовлення

    Ваше ім'я*

    Номер телефону*