готові набори чаю

У нас можна замовити турботливі чайні подарунки

Ми робимо брендовані чайні набори китайського чаю і чаю матча в рамках будь-якого бюджету. Пропонуємо на вибір два варіанти пакування – картонні й дерев’яні короби, дизайн яких створюється індивідуально під кожного клієнта.

Зберемо оригінальну комбінацію вмісту подарунків з використанням більш ніж 20 видів листового чаю, 6 видів зеленого матча та 4 видів кольорової матча. За необхідності доповнимо чай автентичними інструментами для приготування, спеціальним посудом або цікавими аксесуарами.

Для корпоративних подарунків ми беремо найсвіжіший чай і пакуємо його до професійної упаковки, що не дозволяє йому окислюватися і втрачати смаку. А деякі сорти за цей час можуть стати ще шляхетнішими.Тому не бійтеся замовляти набори заздалегідь: якість чаю від цього анітрохи не постраждає, але вийде врахувати всі моменти й обійтися без звичних передноворічних авралів. Обіцяємо, що з нашими корпоративними подарунками кількість незадоволених їхніх одержувачів тяжітиме до нуля!

набори в дерев'яних боксах

приклади дизайну

ОСЬ ЧОМУ

чайний набір ідеальний у якості корпоративного подарунка:

У кожного подарунка є свій меседж. Невловиме невербальне послання, що складається з десятків деталей. Ваш чайний подарунок розповість про тепло, турботу і увагу.

Зробити корпоративне замовлення

    Ваше ім'я*

    Номер телефону*