Лучшие чаи для детокса и полного очищения

Кращі чаї для детоксу та очищення

У найзагальнішому розумінні детоксикація – це процес очищення організму від шкідливих, отруйних, обтяжливих речовин. Насправді цей процес триває безперервно. Токсичні речовини постійно потрапляють до людського організму – з повітрям, водою, продуктами харчування, засобами догляду. Тому офіційна медицина зверхньо дивиться на всі ці детокс-програми і детокс-меню. Мовляв, тіло щохвилини від чогось очищається, прекрасно справляючись з цією роботою.

Тільки офіційна медицина оцінює сферичну людини у вакуумі, а не сучасних жителів великих міст, що аж ніяк не «зелені зони». Як живе сьогодні середньостатистичний городянин? П’є не найчистішу воду. Харчується часто на ходу і не здоровою їжею. Хвороби переносить на ногах. Лікарські препарати вживає постійно. Стресами оточений з ніг до голови. Дихає забрудненим повітрям. В таких умовах тіло вже не здатне ефективно справлятися з детоксикацією і вимагає підтримки. Один з варіантів допомоги – кращі чаї для детоксу й очищення.

Суть детоксу

Існує безліч програм та способів детоксикації. Їхню суть можна звести до двох слів – їжа та режим. Говорячи про їжу, важливо відзначити, що для якісної детоксикації, коли організм вже перевантажений, недостатньо просто відмовитися від шкідливої ​​їжі. Необхідно також ввести до раціону продукти, здатні прискорити цей процес. Зробити його глибоким і об’ємним. Дістати «сміття» з найвіддаленіших куточків тіла.

До таких належать всі зелені – буквально – продукти. Тобто, продукти зеленого кольору, багаті клітковиною, хлорофілом і антиоксидантами, які зазнали мінімальної теплової обробки. Серед них є і деякі сорти чаю. Які?

Кращі чаї для детоксу та очищення організму

Мабуть, всі сорти чаю (листового і матча) в силу свого рослинного походження допомагають тілу очищатися від токсинів. Але деяким сортам це вдається найкраще:

  1. Зелений матча. Його насичений зелений колір вказує на високий вміст хлорофілу і антиоксидантів. Активні речовини чаю здатні зв’язувати як шкідливі речовини ззовні, так й ті, що продукує тіло. Наприклад, продукти розпаду гормонів. Напій містить багато клітковини і запускає процес очищення кишківника, відновлюючи його мікрофлору. Зелений матча сприяє омолодженню і очищенню на клітинному рівні, забезпечуючи найглибший рівень детоксикації.
  2. Фіолетова матча (екстракт ягід асаї). Формула її ефективності аналогічна – величезна кількість антиоксидантів (іншого виду, ніж епігаллокатехін зеленого матча) і клітковини. Її очисна дію починається в кишківнику з реанімації його мікробіоти. Коли природні процеси виведення сміття нормалізуються, починається процес очищення клітин під дією антиоксидантів та фітонутрієнтів.
  3. Зелений чай. Зелений чай будь-якого виду, будучи полегшеною копією зеленого матча, також буде корисним в справі глибокого очищення всіх систем організму. Він містить достатню кількість антиоксидантів, які при постійному вживанні запускають і підтримують природні процеси очищення.
  4. Жовта матча (екстракт плодів манго). Як і будь-який інший сорт матча, містить багато клітковини, помітно покращуючи травні процеси і сприяючи природному очищенню кишківника. Багатий вітамінами і мінералами, а особливо – вітаміном С, який, будучи антиоксидантом, також нормалізує більшість обмінних процесів.

Мабуть, найкращим сценарієм для детоксу всього організму стане одночасне вживання зеленого матча (як самостійного напою) та інших сортів матча (в складі основних і другорядних страв). Це дозволить домогтися всеосяжного, багаторівневого очищення організму і отримати тривалий ефект.

Вгору^

360 грн690 грн

Ексклюзивна рожева матча з пітахаї (Dragon Fruit). Насичений рожевий колір, смак груші, ківі і полуниці. Підходить для заварювання рожевого матча-латте, приготування смузі і боулів, додавання у каші, морозиво, десерти.

NEW!
125 грн

Квіти чайної троянди з м'яким квітковим смаком і солодким ароматом. Зміцнюють імунітет, очищають, допомагають при набряках. Можна пити в чистому вигляді або використовувати як добавку до чаю.

85 грн370 грн

Класичний китайський зелений чай з бутонами жасмину. Свіжий, жасминовий смак з невагомо легким солодким присмаком. Збадьорливий напій для розпивання протягом дня.

HIT!
85 грн370 грн

Подрібнений цейлонський чорний чай. Класична міцність напою відмінно поєднується з пряно-медовими нотами аромату і легкою гіркуватістю післясмаку. Бадьорить, тонізує, додає сил.

360 грн690 грн

Екстракт ягід асаї, перетертих в пудру. Свою назву "матча" отримав завдяки порошковому стану. Яскравий фіолетовий колір, смак малини з шоколадними нотами. Не заварюється як чай або латте. Але ідеально підходить для приготування смузі і боулів, додавання в каші, морозиво, десерти.

SALE —30%
105 грн438 грн

Економний сорт зеленого чаю Матча (Китай). Має однорідну порошкову структуру. Колір порошку - приглушено-зелений, смак виражений, гірко-трав'янистий, з терпким присмаком.

HIT!
130 грн595 грн

Виключно молоді чайні листочки із золотистою брунькою. Насичений пряний смак з карамельною терпкістю післясмаку і ароматом кураги, чорносливу та лісового горіха. Має осаджуючий і протизапальний ефект.

180 грн

Недорогий подарунковий набір чаю в скляних колбах "Три смаки" - для новачків і чаеманов зі стажем. Склад: Те Гуань Інь Ван, Золотий Равлик, квіти чайної троянди. Розраховано на 9 чаювань.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.