Легенда про чай Билочунь

Легенди: чай Білочунь

Чай Білочунь – легенда про походження

Весняним ранком 1678 року китайський імператор Кансі поїхав в околицю своїх володінь – місцевість біля озера Тайху. Неподалік знаходилися гори Дунтін, де він дуже любить влаштовувати піші прогулянки. Один з представників місцевої влади, дізнавшись про приїзд імператора, вирішив зробити йому подарунок і запросив на плантації, де вирощувався кращий в окрузі чай, сорту «Сяшаженьсян».

Скуштувавши чашку чаю імператор Кансі був вражений тим, як такий вишуканий і шляхетний напій міг отримати таку вульгарну назву – «Убивчо ароматний». Намилувавшись чаїнками в чашці, він вирішив дати напою іншу назву – «Смарагдові Спіралі Весни», що повністю відповідає цьому чаю. Не забув він додати і місце, де знаходяться кращі плантації цього сорту, щоб гори Дунтін стали знамениті і прославили цей вишуканий напій. Так, під час правління династії Цин, за чаєм назавжди закріпилася його шляхетна назва, яку використовують і досі – «Дунтін Білочунь».

Як відрізнити справжній чай Білочунь

Традиційний чай Білочунь складається з тонких чаїнок насиченого зеленого кольору, покритих ніжним пухом. У заварці чай набуває густий, виразний аромат, солодкуватий смак з відтінком легкої гірчинки. Цей сорт чаю насичений поліфенолами і амінокислотами, які сприяють підвищенню імунітету і загальному зміцненню здоров’я. Дунтін Білочунь називають чаєм «трьох свіжостей і однієї ніжності»:

  • свіжий аромат;
  • свіжий смак;
  • свіжий колір;
  • ніжність зірваної чайної бруньки з листочком.

Особливості заварювання чаю Білочунь

При заварюванні чаю Білочунь рекомендуємо спочатку наливати в чайник воду, температурою 75-80°С, а після насипати заварку. Пити чай краще методом Гунфу Ча, витримуючи кожну протоку не більше 45 секунд. Традиційні норми заварювання: 1,5 чайні ложки на гайвань об’ємом 150 мл.

Вгору^

HIT!
110 грн520 грн

Вишуканий зелений чай улун. Ніжний солодкуватий смак топленого молока і делікатний шлейф тягучої вершкової карамелі. Розслабляє, заспокоює і гармонізує стан. Для будь-якого часу доби.

790 грн

Набір для чаю Матча BAMBUK BOX - це чай Матча Преміум Еліт 50 г, чорний вінчик Часен і чорна ложечка Чашаку в подарунковій коробці. Це готовий набір для справжнього японського чаювання. Відеоогляд у описі товару.

550 грн

Авторська чаша тяван Astonishing Tulip об'ємом 334 мл для заварювання пудрового чаю матча традиційним способом за допомогою бамбукового вінчика Тясен. Виготовлена в єдиному екземплярі!

360 грн690 грн

Ексклюзивна рожева матча з пітахаї (Dragon Fruit). Насичений рожевий колір, смак груші, ківі і полуниці. Підходить для заварювання рожевого матча-латте, приготування смузі і боулів, додавання у каші, морозиво, десерти.

180 грн

Термо стакан з подвійними стінками на 400 мл. Підходить для заварювання чаю Матча, Матча Латте, Ice Matcha Latte і інших напоїв. Зберігає температуру напою гарячою або холодною до 4-х годин.

690 грн

Набір для чаю Матча BAMBUK BOX - це чай Матча Преміум Еліт 50 г, білий вінчик Часен і біла ложечка Чашаку в подарунковій коробці. Це готовий набір для справжнього японського чаювання. Відеоогляд у описі товару.

SALE —30%
105 грн438 грн

Економний сорт зеленого чаю Матча (Китай). Має однорідну порошкову структуру. Колір порошку - приглушено-зелений, смак виражений, гірко-трав'янистий, з терпким присмаком.

440 грн

Якщо можна було створити найкращий набір для новачків - ми це зробили. Три хітових сорти Матча чаю і електровінчик - це 15 порцій чаю і Матча-Латте, приготованих в домашніх умовах за 5 хвилин!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.