Легенда о Лунцзин. Чай Колодец Дракона

Легенди: чай Лунцзин

Чай Лунцзин: історія походження

Для виготовлення чаю Лунцзин використовують верхівки чайних пагонів з двома листочками. В одному кілограмі чаю може міститися до ста тисяч пагонів, а ручне збирання та обробка чайного листя вимагає знань, вправності і кваліфікації. Це ті фактори, що роблять ціну на Лунцзин такою високою.

Чай Лунцзин став дуже популярний в Китаї завдяки імператору Цян Лун. Сталося це за часів його правління: 1735 – 1796 рр. Під час об’їзду своїх володінь, імператор заїхав в чайні сади гір Ши Фен. Місцеві монахи вирішили пригостити імператора чаєм і налили йому чашечку запашного Лунцзин. Імператор дуже зацікавився даними чаєм і ченці провели його в скромні сади, де росло всього лише вісімнадцять кущів цього сорту. З яких монахи піднесли імператору кращі листя в подарунок.

Повернувшись до палацу, імператора Цян Лун сповістили про жахливу хворобу його матері. Він відразу ж пішов до неї, наказавши приготувати з собою чашку чаю зі свіжозібраного листя. Матері дуже сподобався незвичайний смак і аромат напою і вона почала його пити щодня. Через деякий час здоров’я матері пішло на поправку і вона повністю одужала. На радощах, імператор Цян Лун знову відправився до гір Ши Фен, де віддячив ченцям, а вісімнадцяти кущам присвоїв імператорський статус. Ті самі 18 кущів вважаються «предками» теперішнього Лунцзин і початком його сходження і поширення. А чай, зібраний з тих кущів цінується найбільше і є чаєм Лунцзин екстра-класу.

Легенда про чай “Колодязь Дракона”

Другу назва – “Колодязь Дракона” цей чай отримав від наступної легенди. Розповідають, що в колодязі, який стояв посеред села, поруч з якими були розташовані плантації Лунцзин, була найсмачніша вода для приготування їжі і заварювання чаю. Склад води був насичений мінералами настільки, що в ясний день промені сонця заломлювалися особливим чином і в сяйві створювався оптичний ефект, що нагадував жителям села казкового дракона. Цей символ став настільки сильно асоціюватися у жителів усього села зі справжнім драконом, що в періоди посухи до колодязя приходили молитися і просити великого дракона послати рятівний дощ. А пізніше і чай стали називати Сіху Лунцзин, що означає “Колодязь Дракона”

Вгору^

NEW!
125 грн

Квіти чайної троянди з м'яким квітковим смаком і солодким ароматом. Зміцнюють імунітет, очищають, допомагають при набряках. Можна пити в чистому вигляді або використовувати як добавку до чаю.

890 грн

Подарунковий Матча набір TIN BOX - це зелений чай Матча Daily і блакитний тайський чай Матча вагою по 30 грам, білий вінчик Часен і біла ложечка Чашаку. У наборі 30 порцій чаю та аксесуари для заварювання. Є відеоогляд.

79 грн

Містить 5 видів найпопулярніших елітних китайських чаїв по 5 грамів кожен. Всі сорти підписані і розфасовані по окремим порційним пакетам. Один зразок розрахований на чайник об'ємом 250 мл.

360 грн690 грн

Екстракт ягід асаї, перетертих в пудру. Свою назву "матча" отримав завдяки порошковому стану. Яскравий фіолетовий колір, смак малини з шоколадними нотами. Не заварюється як чай або латте. Але ідеально підходить для приготування смузі і боулів, додавання в каші, морозиво, десерти.

400 грн

Подарунковий міні набір для дегустації чаю матча. Складається з трьох сортів чаю по 16 г (8 порцій) у скляних колбах: Матча Преміум, Матча Церемоніальний, Блакитний Матча. Відеоогляд у описі товару.

410 грн800 грн

Зелений чай Matcha Daily (Японія, Сідзуока). Церемоніальний сорт для щоденного вживання. Салатовий колір, найтонший помел, м'який і глибокий смак. Енергія і бадьорість до 5 годин.

SALE —30%
105 грн438 грн

Економний сорт зеленого чаю Матча (Китай). Має однорідну порошкову структуру. Колір порошку - приглушено-зелений, смак виражений, гірко-трав'янистий, з терпким присмаком.

NEW!
190 грн900 грн

Гречаний чай із зерен молодої "молочної" гречки. М'який і солодкий смак з ароматом шоколадного печива зі спеціями. Відновлює сили і зміцнює імунітет. Для будь-якого часу доби.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.