Чай жасминовая жемчужина

Легенди: чай Жасминова Перлина

Чай Жасминова Перлина: історія походження

За переказами, в одному невеличкому селі біля міста Фучжоу жили брат і сестра. Вони були сиротами, їм не було кому допомогти, і вони змушені були працювати в поті чола день і ніч, щоб забезпечити своє прожиття. Сестра була вміла рукодільниця – весь день вона пряла з ниток речі на продаж, фарбуючи їх в самі різні кольори натуральними барвниками, які вони отримувала з квітів, що росли неподалік. Брат же весь тиждень без відпочинку трудився в поле, допомагаючи місцевим фермерам.

Одного разу, в сезон дощів, від щоденного перебування під холодним дощем, брат захворів. Він занедужав, але хвороба почала прогресувати дуже швидко і навіть місцеві лікарі не могли нічим допомогти. Знесилена від горя дівчинка швидко взяла себе в руки і вирішила, у що б то не стало допомогти братові. Вона стала більше працювати і робити ще більш дивної краси речі. В один день, вона відносила чергове замовлення місцевій бабусі, яка була дуже шанована в тому місті. Літня жінка знала про горе дівчинки і, побачивши те, як вона намагається заробити заради свого брата, вирішила їй допомогти. Вона розповіла історію про могутнього покровителя цього міста – дракона, який допомагає всім, хто до нього звернеться.

Дізнавшись де його шукати, дівчинка вирушила високо в гори, залишивши брата на піклування бабусі. Минали тижні, місяці, і, одного разу влаштувавшись на привал, дівчинка забрела в одну печеру, в якій, незважаючи на холодну погоду, було тепло і затишно. Дівчинка розкрила від подиву рот, побачивши, що посеред печери гордо височить дракон неймовірної краси. На шиї у нього красувалися численні перлини, від яких виходило це тепло. Вислухавши дівчинку, дракон злетів у небеса, залишивши посеред печери самотню намистину перлів.

Незважаючи на пронизливий холод і дощ, вона посадила її в землю, і скоро звідти з’явилися перші паростки майбутнього куща. Погода і численні опади заважали кущу рости і намагалися його знищити, але дбайливі руки дівчинки терпляче вирощували і доглядали за ніжною рослиною. Як тільки на кущику з’явилися перші ніжні листочки, дівчинка їх зірвала і засушила разом з квітами жасмину, як вказав дракон. Всі разом вона скрутила в маленькі перлини на кшталт тих, що прикрашали його шию. Після цього вона негайно вирушила додому до улюбленого брата з повним подолом жасминових перлинок. Повернувшись, дівчинка заварила цілющий настій і стала кожен день поїти їм знесиленого від хвороби брата. Через деякий час, він почав йти на поправку, а незабаром і повністю вилікувався.

Вгору^

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.