Маски с чаем матча для лица

Маски з чаєм матча

Маски для обличчя з чаєм матча набирають таку ж популярність, як і сам напій. Зелений порошок має протизапальні, омолоджуючі, протинабрякові, ранозагоювальні і відбілюючі властивості. Тому його використовують в косметології для обгортань, масок, кремів і т.д.

Шкіра здатна вбирати в себе все те, що ми на неї накладаємо. Тому домашні маски з натуральних інгредієнтів – це джерело її здоров’я і краси.

Розберемо найдієвіші маски:

  • Ліфтинг-маска (2 ч.л. зеленого чаю матча, 3 ч.л. сметани, 1 ч.л. меду). Маска наноситься на 20-30 хвилин і змивається теплою водою.
  • Поживна (2 ч.л. зеленого чаю матча, 4 ч.л. подрібненої вівсянки, 1 ч.л. меду, 6 ч.л. гарячої води). Корисну суміш наносимо на обличчя на півгодини. Для кращого результату процедуру краще проводити курсом 10-12 разів.
  • Відбілююча (2 ч.л. зеленого чаю матча, 2 ч.л. рисового борошна). У суху суміш додати гарячої води так, щоб вийшла консистенція сметани. На обличчя наноситься маска на 15 хвилин і змивається теплою водою.
  • Омолоджуюча (1 ч.л. зеленого чаю матча, 1 ч.л. бентоїнової глини). Сухі складові змішуються з водою і у вигляді пасти наносяться на обличчя на 15-20 хвилин. Для зменшення зморшок і підвищення пружності шкіри маску використовують 2-3 рази на тиждень і після неї наносять зволожуючий крем.

Яскраво зелений чай матча відмінно усуває акне і надмірну жирність шкіри. Він також стимулює кращу циркуляцію в крові, завдяки чому вирівнюється тон шкіри і підвищується її опір старінню. Только уявіть, його антиоксидантна активність у 4 рази більше, ніж у прославлених ягід годжі! А саме антиоксиданти захищають нашу шкіру від старіння!

В Японії жінки вже давно використовують маски для обличчя з чаю матча і залишаються гарними. Хочете шкіру, як шовк? Спробуйте найкращу для вас маску з матча!

Вгору^

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.