Матча для беременных и кормящих мам

Матча для вагітних та мам, що годують

Сучасні доказові лікарі стверджують, що вагітним і особливо жінкам, що годують, не потрібно дотримуватися будь-якої дієти, крім «дієти здорового глузду». Немає ніякої необхідності харчуватися тільки гречкою, кефіром та курячими філе – таке харчування впливає на мікробіом жінки і не дає дитині поступово, через мамине молоко, знайомитися зі звичними для сім’ї продуктами. Так, італійські медики стверджують, що келих білого вина раз на тиждень стимулює лактацію. А чашка кави з молоком практично не відіб’ється на стані материнського молока, але допоможе мамі відновити ресурс й стати більш зібраною після безсонної ночі.

Це про каву, а що з матча?

Згадані вище рекомендації стосуються жінок з нормальним здоров’ям і самопочуттям, але існують й альтернативні варіанти. Наприклад, тонус матки під час вагітності може бути виражений по-різному – іноді це варіант норми, іноді вимагає обережного втручання. Напевно, кращою рекомендацією буде звернутися за порадою до свого лікаря і разом з ним вирішувати, наскільки безпечним буде напій в кожному конкретному випадку. Причому обговорювати варто кожен сорт матча окремо, а ми вкажемо, на які моменти слід звернути увагу.

Матча по сортам для вагітних та мам, що годують

Зелений матча

Зелений матча – це палиця з двома кінцями. З одного боку, він має сильну стимулюючу дію, а з іншого – є джерелом величезної кількості антиоксидантів, які допомагають імунітету працювати на максимумі своїх можливостей. І це незаперечна перевага в період вагітності й вигодовування, коли перелік допустимих лікарських засобів сильно обмежений. Якщо ви хочете пити зелений матча в перерахованих станах, можна зменшити дозу вдвічі, готувати матча-лате (так теїн засвоюється ще довше) або використовувати сорт зеленого матча з мінімальними тонізуючими властивостями – наприклад, Преміум Еліт або Матча для латте й кулінарії.

Блакитний матча

І це ще одна палиця з двома кінцями. Сильний рослинний релаксант і ефективний антистресовий засіб. Вживання блакитного матча може бути корисним для запобігання підвищенню тонусу матки, післяпологовій депресії. Варіанти дбайливого вживання блакитного матча – скорочення рекомендованої дози, контроль кількості чаювань, приготування на молоці, вживання тільки в разі потреби.

Рожевий, Жовтий, Фіолетовий матча

Всі ці сорти матча в період вагітності та годування – простий і смачний спосіб заповнити дефіцити, які незмінно виникають в таких особливих станах. Кожен з цих сортів матча містить велику кількість вітамінів, мінералів, антиоксидантів та поживних речовин. Але деякі речовини містяться майже в терапевтичних дозах:

  • в жовтому та фіолетовому матча дуже багато вітаміну С;
  • в рожевому – заліза.

І всі вони разом служать відмінним джерелом рослинної клітковини.

Ці сорти матча не потребують тривалого приготування – можна додати відразу кілька сортів до склянки йогурту, з’їсти за пару хвилин й покрити частину потреб свого організму. Всі вони виготовлені з фруктів або ягід – манго, пітахайя, годжі, тому є потенційними алергенами. І якщо раніше ви не пробували жоден з перерахованих продуктів і не можете бути впевнені у відсутності алергічної реакції, кілька днів витратьте на те, щоб познайомити свій організм з новим продуктом. Спробуйте кожен сорт по черзі у невеликій кількості і відстежте реакції.

Якщо ви вагітні й раніше не пили матча, найбезпечніше проконсультуватися з лікарем. Якщо годуєте грудьми, просто вживайте матча не надто часто.

Вгору^

HIT!
135 грн2 250 грн

Хітовий блакитний чай Матча (Анчан). Яскраво блакитний колір настою, солодкий смак квітів і прянощів. Підходить для заварювання чаю, синього матча-лате, приготування смузі, випічки, морозива, десертів.

HIT!
135 грн2 250 грн

Ексклюзивний рожевий чай Матча (Пітахайя). Насичений рожевий колір, смак груші, ківі і полуниці. Підходить для заварювання рожевого матча-латте, приготування смузі і боулів, додавання у каші, морозиво, десерти.

80 грн1 150 грн

Екстракт плодів манго (Амчур), перетертих в пудру. Назву "матча" отримав завдяки порошковому стану. Яскравий жовтий колір, фруктовий смак з нотами кислинки. Для заварювання матча лате, додавання у смузі, боули, приготування чатні та каррі.

145 грн2 850 грн

Екстракт ягід годжі, перетертих в пудру. Назву "матча" отримав завдяки порошковому стану. Яскравий фіолетовий колір, смак малини з шоколадними нотами. Підходить для заварювання з молоком, як лате, для додавання у смузі, боули, до каш, десертів.

HIT!
205 грн4 200 грн

Зелений чай Матча Церемоніал (Японія, Удзі, Кіото). Сорт 5А, яскравий зелений колір, найтонший помел. Збивається в густу стійку піну. Смак повний і глибокий, з м'яким фруктовим присмаком. Енергія і бадьорість до 8 годин.

NEW!
80 грн1 350 грн

Екстракт солодкого фіолетового батата, перетертого в пудру. Назва "матча" отримав завдяки порошковому стану. Насичений бузковий колір, м'який і солодкий горіховий присмак. Підходить для заварювання з молоком як лате, для додавання в смузі, каші, десерти, випічку, муси.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.