Чай Молочный улун

Чай Молочний улун: цікаві факти

Чай Молочний Улун – це сорт китайського середньоферментованого “бірюзового” чаю, популярного в усьому світі. За ступенем обробки чайного листа (ферментації) він знаходиться між чорним і зеленим чаєм. Молочний улун отримав свою назву через ніжно вершковий карамельний аромат, який тонким шлейфом огортає скручене чайне листя. Він досягається завдяки делікатній обробці чайного листя молочним екстрактом на фінальній стадії виготовлення. Аромат справжнього молочного улуна не повинен збивати з ніг і бути солодко-приторним як згущене молоко. Навпаки, це ніжний і тонкий ароматний шлейф, який відмінно доповнює багатий смак якісного зеленого чаю.

Корисні властивості чаю Молочний улун

  • омолоджує і живить клітини шкіри;
  • очищає кров;
  • тонізує і зігріває;
  • зміцнює стінки кровоносних судин;
  • наповнює бадьорістю і енергією;
  • приносить радість.

Як виготовляють чай Молочний улун

Сировину для молочного улуна вирощують в провінціях Фуцзянь і Аньхой, які розташовані на сході Китаю. Основа для нього – чайні кущі сорту Цзинь Сюань. Це невибагливий сорт, який був створений в 80-х роках на Тайвані. Він може рости, як в горах, так і на рівнинах, що дозволяє вирощувати його у величезних об’ємах. Завдяки цьому, окремо від чистого Цзинь Сюаня, можуть робити і такі чаї, як молочний улун, який швидко завоював популярність незвичайним смаком і ароматом.

Знімають чайний урожай кілька разів на рік. Найкращий чай молочний улун виходить з високогірного осіннього збору. У зв’язку з тим що чайний лист знаходиться в повному соку і в ньому за літо накопичилося безліч вітамінів. При правильному виготовленні чаю сорту улун ферментація повинна торкнутися лише 50% чайного листа: край і зовнішню частину поверхні. Завдяки цьому внутрішні клітини зберігають свою соковиту структуру, соки якої потім повністю віддають при заварюванні. Тому, під час пиття ви можете помітити в улуні властивості, притаманні як чорному чаю – насичений аромат, так і зеленому – повний глибокий смак. Ще одним незаперечним плюсом улунів є те що він об’єднує в собі корисні властивості обох видів чаю.

Вгору^

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.