Рецепт мороженое с матча на сливках без яиц

Морозиво з Матча на вершках

Відсоток жирності вершків на ваш розсуд, але чим вище тим смачніше. Якщо необхідний дієтичний варіант беріть 12% вершки або молоко – тоді вийде знежирене морозиво на виході.

Для приготування морозива із зеленого чаю матча на 3 персони вам знадобиться:

Спосіб приготування:

  1. Збийте в блендері 400 мл вершків зі 100-150 г цукру. Заваріть 1 столову ложки чаю матча в 3-х ст. л. гарячої води і залиште заварюватися на кілька хвилин.
  2. Введіть охолоджену чайну пасту в вершки або молоко з цукром і ще раз збийте.
  3. Якщо у вас є морожениця – вилийте в неї суміш і доведіть морозиво до готовності, відповідно інструкції. Якщо немає – перелийте суміш в пластикову ємність і помістіть в морозильну камеру на добу.
  4. Після дістаньте, перебейте готову масу блендером до пухнастою структури. За бажанням можна додати м’яту, сік лайма чи лимона в процесі збивання.
  5. Заморозьте повторно протягом 2-3 годин.

Подивіться інші рецепти з чаєм Матча

Вгору^

Купити інгредієнти

SALE —25%
HIT!
295 грн1375 грн

Хітовий блакитний чай Матча (Таїланд). Яскраво блакитний колір настою, солодкий смак квітів і прянощів. Підходить для заварювання чаю, синього матча-латте, приготування смузі, випічки, морозива, десертів.

SALE —25%
HIT!
188 грн919 грн

Зелений чай Матча Преміум сорт АА (Японія) із листя з середини чайного куща. Чистий зелений колір і ніжна пудрова консистенція помелу. Глибокий смак зелені і трав.

690 грн790 грн

Набір для чаю Матча BAMBUK BOX - це чай Матча Преміум 50 г, вінчик Часен і ложечка Чашаку в подарунковій коробці. Це готовий набір для справжнього японського чаювання. Відеоогляд у описі товару.

SALE —14%
HIT!
290 грн 250 грн

Набір складається з трьох сортів: 2 сорти японського чаю Матча: Церемоніал і Преміум і 1 сорт блакитної матчі по 10 г кожен. 30 г пудрового чаю вистачить на приготування 15 порцій чаю або матча латте.

590 грн1090 грн

Зелений чай Матча Церемоніал (Японія, Удзі, Кіото). Сорт 5А, яскравий зелений колір, найтонший помел. Збивається в густу стійку піну. Смак повний і глибокий, з м'яким фруктовим присмаком.

HIT!
150 грн

Електричний вінчик IKEA для ретельного розмішування і збивання порошкового чаю Матча, а також гарячого і холодного молока. Ідеальний інструмент для приготування чаю матча або Матча-Латте.

SALE —15%
490 грн 417 грн

Часен (Тясен) - бамбуковий вінчик для чаю Матча на 80 зубців з білого необробленого бамбука. Аксесуар для автентичного заварювання пудрового чаю матча традиційним методом Усутя для щоденного вживання.

SALE —17%
HIT!
590 грн 490 грн

Бамбуковий вінчик Часен (Тясен) з обпаленого чорного бамбука на 80 зубців. Аксесуар для автентичного заварювання пудрового чаю матча традиційним методом Усутя для щоденного вживання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.