Наши сорта чая матча - сравнение

Зелені сорти чаю матча

Ми не перестаємо шукати нові сорта матча, тому новинки з’являються постійно. Вибір розширюється і одночасно з цим ускладнюється: потрібно більше часу, щоб вивчити описи і визначитися з сортом. Щоб вам було простіше, залишаємо порівняльну таблицю зелених сортів чаю матча з нашого асортименту. Сподіваємося, ця лаконічна структурована інформація допоможе вам швидко й правильно відшукати свого фаворита.

Матча Церемоніал Матча Преміум Еліт
Країна Японія, провінція Кіото, Удзі Японія, о. Хонсю, провінція Сідзуока
Сировина Висушене листя зеленого чаю (Камелія китайська), що тільки розкрилося. Висушене молоде листя зеленого чаю (Камелія китайська).
Опис Насичений зелений колір. Талькова консистенція. Терпко-солодкий фруктовий смак. Пряний аромат свіжої зелені. Темно-зелений колір. Талькова консистенція. Фруктово-трав’янистий смак з легкою гірчинкою. Пряний аромат свіжої зелені.
Ефект До 8-ми годин бадьорості. Чай насичує енергією і збільшує концентрацію. Омолоджує і зберігає здоров’я. Максимум антиоксидантів. До 5-ти годин бадьорості. Чай наповнює енергією і силами. Заглиблює в стан тонусу і рівноваги, допомагає залишатися в балансі протягом дня.
Вплив
 1. Покращує імунітет.
 2. Активізує роботу мозку.
 3. Профілактика ракових захворювань.
 4. Знижує вміст поганого холестерину.
 5. Очищає судини, допомагає серцю.
 6. Уповільнює старіння на клітинному рівні.
 1. Прискорює метаболізм.
 2. Джерело великої кількості антиоксидантів, мінералів, вітамінів.
 3. Стимулює імунітет.
 4. Знижує ризик онкозахворювань.
 5. Допомагає боротися зі стресом.
Як готувати Усутя*, койтя*, матча-латте. Приготування десертів, випічки, соусів, морозива. Койтя*, усутя*, матча-латте. Можна додавати до випічки, морозива, смузі.
Коли пити У першій половині дня, мінімум за 4 години до сну. У першій половині дня, мінімум за 4 години до сну.

* – заварювання матча методом усутя і койтя.

Матча Дейлі Токусен Матча Преміум
Країна Японія, о. Хонсю, провінція Сідзуока Китай
Сировина Висушене молоде листя зеленого чаю (Камелія китайська). Висушене серединне листя зеленого чаю (Камелія китайська).
Опис Салатовий колір. Шовковиста текстура. Горіхово-трав’янистий з гірчинкою смак. Трав’янистий аромат. Жовто-зелений колір. Талькова консистенція. Терпкий смак середньої насиченості.
Ефект До 5-ти годин бадьорості. Потужний тонізуючий ефект. Сприяє концентрації і фокусуванні на складних завданнях. До 3-х годин бадьорості. М’яко тонізує і насичує енергією.
Вплив
 1. Уповільнює старіння на клітинному рівні.
 2. Підтримує нервову систему.
 3. Служить профілактикою раку.
 4. Допомагає справлятися зі стресами.
 5. Прискорює метаболізм.
 6. Покращує настрій.
 1. Допомагає контролювати апетит.
 2. Покращує обмін речовин.
 3. Швидко розщеплює жири.
 4. Гальмує процеси старіння.
Як готувати Усутя*, матча-латте, будь-які десерти, випічка, коктейлі, смузі-боули, морозиво. Матча-латте, десерти, випічка, соуси.
Коли пити У першій половині дня, мінімум за 4 години до сну. У першій половині дня, мінімум за 4 години до сну.

* – заварювання матча методом усутя і койтя.

HIT!
205 грн4 200 грн

Зелений чай Матча Церемоніал (Японія, Удзі, Кіото). Сорт 5А, яскравий зелений колір, найтонший помел. Збивається в густу стійку піну. Смак повний і глибокий, з м'яким фруктовим присмаком. Енергія і бадьорість до 8 годин.

160 грн3 000 грн

Зелений чай Матча Преміум Еліт вищого сорту 4А (Японія). Краще листя, наповнене вітамінами і катехінами. Делікатний помел на низьких обертах. Глибокий, м'який смак з ароматом свіжих трав. Енергія і бадьорість до 5 годин.

HIT!
135 грн2 250 грн

Зелений чай Матча Дейлі Токусен (Японія). Вищий сорт АААА для щоденного вживання. Салатовий колір, найтонший помел, м'який і глибокий смак. Енергія і бадьорість до 5 годин.

Немає в наявності
250 грн

Зелений чай Матча Дейлі Токусен (Японія). Пакування: залізна баночка об'ємом 30 г. Відмінний сорт для щоденного вживання. Салатовий колір, м'який смак. Енергія і бадьорість до 5 годин.

HIT!
145 грн2 450 грн

Зелений чай Матча Преміум сорт АА (Китай) із листя з середини чайного куща. Чистий зелений колір і ніжна пудрова консистенція помелу. Глибокий смак зелені і трав. Енергія і бадьорість до 3 годин.

135 грн2 250 грн

Зелений чай матча екстра тонкого помелу для приготування Матча-Лате і кулінарних виробів. Максимально зберігає насиченість кольору, інтенсивність смаку і освіжаючі властивості після приготування. Енергія і бадьорість до 3 годин.

4 мысли о “Зелені сорти чаю матча

  • Teaguru сказал:

   Здравствуйте, это классификация чая чайного листа по качеству, величине, роду. Чем выше сорт А, тем качество чайного листа считается лучше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.