Обмін і повернення товару


Обмін і повернення товару здійснюється відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів». Покупець має право повернути або обміняти чай, посуд, подарункові набори неналежної якості протягом 14 днів.

Чай і чайні добавки (група продовольчі товари):

Покупець має право повернути чай неналежної якості, а саме: не придатний до вживання, з порушенням обов’язкових вимог до товару, з вичерпаним терміном придатності, а також доставлений в упаковці з порушеною цілісністю.

Чайний посуд та інше (група непродовольчі товари):

Покупець має право повернути непродовольчий товар тільки в тому випадку, якщо:

  • товар не використовувався;
  • збережена повна комплектація товару (посуду);
  • фірмова упаковка ціла і неушкоджена: є неушкоджені фабричні ярлики, наклейки і т.п. (заборонено пошкоджувати фірмовий короб, приклеювати або писати на ньому).

Відправлення посилки з поверненням:

  • належної якості здійснюється за рахунок клієнта;
  • неналежної якості здійснюється за рахунок постачальника.

Для відправлення посилки з поверненням або обміном прохання попередньо зв’язатися з нами для уточнення всіх нюансів. Вкажіть № замовлення, причину повернення, в разі необхідності – фотографії товару.

Також переконливо просимо перевіряти зовнішній вигляд і комплектність замовлення в момент отримання, це допоможе уникнути непорозумінь.

Процедура повернення:

  1. Клієнт зв’язується з менеджером (протягом 14 днів після покупки) по телефону +38 (096) 429-8323 і називає номер замовлення, товар, причину повернення;
  2. Менеджер надає дані для повернення товару;
  3. Клієнт повертає товар протягом робочих 5 днів;
  4. Після отримання повернення ми перевіряємо товар на цілісність, повну комплектацію, фірмову упаковку, невикористання товару;
  5. Ми повертаємо кошти за товар на рахунок клієнта протягом робочих 5 днів.

Ми завжди відкриті до діалогу і прагнемо вирішити будь-яке питання в індивідуальному порядку. Якщо у вас виникли питання – ми з радістю відповімо. Пишіть нам на пошту teaonline.com.ua@gmail.com або телефонуйте: +38 (096) 429-8323