Подарункові набори чаю для чоловіків на 23 лютого

Щоб привітати чоловіків з наймужнішим днем ​​в році, зовсім не обов’язково годинами ламати голову, цілими днями просиджувати в інтернеті й об’їжджати всі міські сувенірні магазини – досить просто купити подарункові набори чаю до 23 лютого. Це свіжо, оригінально, смачно і корисно. А ще гарантовано сподобається чоловікові й зведе вас у ранг ідеального дарувальника.

Кращі подарункові набори чаю для чоловіків

Подарунковий набір чаю “Мужність”

590 грн

Подарунковий набір чаю “Мужність” – відмінний подарунок чоловікові до будь-якого свята. Склад набору: 3 сорти китайського чаю: Да Хун Пао Імператорський (який допоможе розслабитися і відпочити після насиченого трудового дня), Шу Пуер 2001 року (ідеальний напій, якщо потрібно підбадьоритися і включитися у вирішення задач) і Дянь Хун (для спокійних вечірніх чаювань). А також: керамічна кружка на 480 мл, 2 баночки меду ТМ Мед-Шмед та льодяник тростинка. Кожен пакет з чаєм має етикетку з описом і методом заварювання.

Артикул: 312 Категорія: Теги: ,
Читати далі

Подарунковий набір Чайна Енергія

450 грн650 грн

Подарунковий набір “Чайна Енергія” буде до смаку всім любителям чаю, як новачкам, так і чайним профі. Складається із 4-х знаменитих сортів китайського чаю по 50 грамів кожний. Перший набір – 2 класичних та 2 елітних сорти чаю. Другий набір – 4 елітних сорти чаю. Кожний пакет має єтикетку з описом чаю та методом заварювання.

Артикул: 012 Категорія: Теги: ,
Читати далі

Подарунковий чай в банці

179 грн249 грн

Чай в подарунковій упаковці: 2 сорти китайського чаю в скляній банці з щільною герметичною кришкою. Банка містить етикетку з описом і способом заварювання чаю та упакована в подарункову коробку з картону. Готовий варіант подарунка для любителя якісного китайського чаю.

Артикул: 754 Категорія: Теги: ,
Читати далі

Подарунковий набір чаю Пуер

350 грн450 грн

Недорогий подарунковий набір чаю Пуер в декількох варіаціях. Основний набір складається із 3-х сортів пуеру по 50 грамів кожен. Додатково можна укомплектувати знаменитою смолою пуеру – Ча Гао. Кожен сорт чаю має етикетку з описом і методом заварювання. А сам подарунковий короб прикрашений стрічкою і етикеткою, всередині – декоративне сіно.

Читати далі

Подарунковий набір Червоний чай

360 грн390 грн

Недорогий подарунковий набір Червоний чай в декількох варіаціях. Основний набір складається з 3-х знаменитих червоних чаїв по 50 грамів кожен. Додатково можна укомплектувати скляною колбою з елітним чаєм Цзінь Цзюнь Мей. Кожен сорт чаю має етикетку з описом і методом заварювання. А сам подарунковий короб прикрашений стрічкою і етикеткою, всередині – декоративне сіно.

Читати далі

Подарунковий набір Елітний чай

230 грн260 грн

Недорогий подарунковий набір Елітний чай в декількох варіаціях. Основний набір складається з двох білих і одного жовтого чаю по 25 грамів кожен. Додатково можна укомплектувати скляною колбою з елітним чаєм Лунцзин. Кожен сорт чаю має етикетку з описом і методом заварювання. А сам подарунковий короб прикрашений стрічкою і етикеткою, всередині – декоративне сіно.

Читати далі

Подарунковий набір Чорний чай

300 грн320 грн

Недорогий подарунковий набір Чорний чай в декількох варіаціях. Основний набір складається з 3-х чорних чаїв по 50 грамів кожен. Додатково можна укомплектувати скляною колбою з елітним чаєм Золотий Равлик. Кожен сорт чаю має етикетку з описом і методом заварювання. А сам подарунковий короб прикрашений стрічкою і етикеткою, всередині – декоративне сіно.

Читати далі

Подарунковий набір Зелений чай

400 грн420 грн

Недорогий подарунковий набір Зелений чай в декількох варіаціях. Основний набір складається з 3-х знаменитих зелених чаїв по 50 грамів кожен. Додатково можна укомплектувати скляною колбою з елітним чаєм Жасминова перлина. Кожен сорт чаю має етикетку з описом і методом заварювання. А сам подарунковий короб прикрашений стрічкою і етикеткою, всередині – декоративне сіно.

Читати далі

Подарунковий набір чаю Улун

460 грн490 грн

Недорогий подарунковий набір чаю Улун в декількох варіаціях. Основний набір складається з 3-х улунів по 50 грамів кожен. Додатково можна укомплектувати скляною колбою з чаєм Женьшень Улун. Кожен сорт чаю має етикетку з описом і методом заварювання. А сам подарунковий короб прикрашений стрічкою і етикеткою, всередині – декоративне сіно.

Читати далі

Чому чайний набір - це хороша ідея подарунка на 23 лютого?

Кажуть, що жінкам складно догодити. Але чоловікам часом догодити ще складніше, адже доводиться пробиратися крізь нетрі стереотипів й відсівати недостатньо мужні, корисні, практичні подарунки. На щастя, про всі ці труднощі можна забути, якщо дарувати чайні набори:

Чай – універсальний подарунок

Його п’ють якщо не всі, то практично всі. Вранці або ввечері, щоб зігрітися або охолодитися, з десертами або окремо від будь-якої їжі. Він не входить до списку алергенів, може вживатися навіть при проблемах зі здоров’ям. Ось чому, подарувавши такий подарунок, ви ніколи не почуєте у відповідь «Ой, а мені цього не можна».

Презент, який вас ні до чого не зобов’язує

Якісний чай не надто дешевий, й не дуже дорогий. Він коштує рівно стільки, щоб людині було приємно від подарунка, але без почуття ніяковості через його вартість. Тому набір з однаковим успіхом можна подарувати коханому чоловікові, батькові, братові, колезі, одно, давньому другові або далекому родичу.

Привід спробувати щось нове

Чоловіки за своєю суттю шукачі, дослідники. І в своїй більшості люблять пробувати щось нове, знайомиться з новими речами, отримувати нові смакові відчуття. Будь-якому чоловікові буде цікаво вивчити вміст набору, спробувати кожен сорт на смак, розширити свої горизонти й, можливо, навіть стати справжнім шанувальником якісного чаю.

Усі подарункові набори чаю

НОВИНКА!
590 грн

Подарунковий набір чаю "Мужність" - відмінний подарунок чоловікові до будь-якого свята. Склад набору: 3 сорти китайського чаю: Да Хун Пао Імператорський (який допоможе розслабитися і відпочити після насиченого трудового дня), Шу Пуер 2001 року (ідеальний напій, якщо потрібно підбадьоритися і включитися у вирішення задач) і Дянь Хун (для спокійних вечірніх чаювань). А також: керамічна кружка на 480 мл, 2 баночки меду ТМ Мед-Шмед та льодяник тростинка. Кожен пакет з чаєм має етикетку з описом і методом заварювання.

НОВИНКА!
590 грн

Подарунковий набір чаю "Ніжність" - відмінний подарунок дівчині або чоловікові для будь-якої події. Склад набору: 2 сорти китайського чаю: Молочний улун еліт (напій відмінно збалансує і приведе думки в порядок), Шу Пуер 2001 року (ідеальний, якщо потрібно підбадьоритися і включитися у вирішення задач), а також бутони троянд і квіти синього тайського чаю Анчан в скляній колбі. Доповнює набір чаю: яскрава керамічна кружка на 320 мл, 2 баночки меду ТМ Мед-Шмед і льодяник тростинка. Кожен пакет з чаєм має етикетку з описом і методом заварювання.

179 грн249 грн

Чай в подарунковій упаковці: 2 сорти китайського чаю в скляній банці з щільною герметичною кришкою. Банка містить етикетку з описом і способом заварювання чаю та упакована в подарункову коробку з картону. Готовий варіант подарунка для любителя якісного китайського чаю.

230 грн260 грн

Недорогий подарунковий набір Елітний чай в декількох варіаціях. Основний набір складається з двох білих і одного жовтого чаю по 25 грамів кожен. Додатково можна укомплектувати скляною колбою з елітним чаєм Лунцзин. Кожен сорт чаю має етикетку з описом і методом заварювання. А сам подарунковий короб прикрашений стрічкою і етикеткою, всередині - декоративне сіно.

460 грн490 грн

Недорогий подарунковий набір чаю Улун в декількох варіаціях. Основний набір складається з 3-х улунів по 50 грамів кожен. Додатково можна укомплектувати скляною колбою з чаєм Женьшень Улун. Кожен сорт чаю має етикетку з описом і методом заварювання. А сам подарунковий короб прикрашений стрічкою і етикеткою, всередині - декоративне сіно.

SALE -8%
500 грн 460 грн

Багатий подарунковий набір чаю в скляних колбах "Сім смаків" - для новачків і чаеманів зі стажем. Складається з семи сортів: Жасминовий сніг, Шу Пуер з Менхаю, Зелені спіралі весни, Золотий равлик, Женьшень улун, Залізна Бодхисаттва, Весняний настрій. Кожна туба розрахована на 2-3 чаювання.

НОВИНКА!
590 грн

Подарунковий набір чаю "Тепло" - відмінний подарунок для дорогої вам людини. Склад набору: 2 сорти китайського чаю: Молочний улун еліт (напій відмінно збалансує і призведе думки в порядок), Дянь Хун 50 г (для спокійних вечірніх чаювань), а також бутони троянд і квіти синього тайського чаю Анчан в скляній колбі. Доповнює набір чаю: керамічна кружка на 350 мл, ароматна свічка в скляному підсвічнику, 2 баночки меду ТМ Мед-Шмед і льодяник тростинка. Кожен пакет з чаєм має етикетку з описом і методом заварювання.

290 грн

Ви в пошуку гідного подарунка для родича, друга або колеги? Коробка з 6 кульок зв'язаного чаю (по 2 штуки кожного виду) - ідеальне рішення! Ретельно підібрані смаки не залишать байдужим жодного шанувальника якісного елітного чаю. Рекомендуємо доповнити подарунок спеціальним скляним чайником для заварювання в'язаного чаю.

790 грн890 грн

Стартовий набір чаю Матча №2 складається з чаю Матча Преміум, вагою 50 грам, вінчика Часен і ложечки Чашаку в подарунковій коробці. Це готовий набір для справжнього японського чаювання. Вид упаковки може змінюватися в залежності від поставки.

350 грн450 грн

Недорогий подарунковий набір чаю Пуер в декількох варіаціях. Основний набір складається із 3-х сортів пуеру по 50 грамів кожен. Додатково можна укомплектувати знаменитою смолою пуеру - Ча Гао. Кожен сорт чаю має етикетку з описом і методом заварювання. А сам подарунковий короб прикрашений стрічкою і етикеткою, всередині - декоративне сіно.

2.090 грн2.190 грн

Подарунковий набір Матча №4 містить все необхідне для заварювання ідеального чаю матча в стилі традиційної японської чайної церемонії. Складається з 100 г преміального чаю Матча і 5 аксесуарів. Відмінний подарунок, як для поціновувачів матча чаювань, так і для новачків, які ніколи не пробували цей напій раніше. У нашому магазині ви можете купити набір чаю Матча за кращою в Києві ціною.

300 грн320 грн

Недорогий подарунковий набір Чорний чай в декількох варіаціях. Основний набір складається з 3-х чорних чаїв по 50 грамів кожен. Додатково можна укомплектувати скляною колбою з елітним чаєм Золотий Равлик. Кожен сорт чаю має етикетку з описом і методом заварювання. А сам подарунковий короб прикрашений стрічкою і етикеткою, всередині - декоративне сіно.

360 грн390 грн

Недорогий подарунковий набір Червоний чай в декількох варіаціях. Основний набір складається з 3-х знаменитих червоних чаїв по 50 грамів кожен. Додатково можна укомплектувати скляною колбою з елітним чаєм Цзінь Цзюнь Мей. Кожен сорт чаю має етикетку з описом і методом заварювання. А сам подарунковий короб прикрашений стрічкою і етикеткою, всередині - декоративне сіно.

НОВИНКА!
350 грн500 грн

Цей набір - ідеальний подарунок для знавців японського чаювання, а також новачків, які хочуть почати знайомство з матча з найкращого варіанта. Складається з трьох сортів чаю по 12 г у скляних колбах: Матча Преміум, Матча Церемоніальний, Блакитний Матча і додатково може комплектуватися електровінчиком для збивання чайної пудри і молока. Одна колба розрахована на приготування 6 порцій чаю або матча-латте.

990 грн1.090 грн

Подарунковий набір чаю Матча №3 складається з чаю Матча Органік, вагою 30 грам, вінчика Часен і ложечки Чашаку в подарунковій коробці. Цей готовий набір є прекрасним подарунком і містить всі необхідні інструменти, щоб насолодитися справжнім японським Матча чаюванням у власній оселі. Вигляд упаковки може змінюватися в залежності від поставки.

SALE -14%
250 грн 216 грн

Подарунковий набір чаю в скляних колбах "Три смаки" - ідеальний подарунок для поціновувачів китайських чаювань. Складається з трьох сортів: Жасминовий сніг (зелений чай з жасмином), Золотий равлик (червоний чай), Весняний настрій (купаж з квітів: троянда і сніжна слива). Кожна туба розрахована на 2-3 чаювання. Скло, з яких зроблені колби, не змінює природний смак і аромат чаю.

SALE -10%
HIT!
450 грн650 грн

Подарунковий набір "Чайна Енергія" буде до смаку всім любителям чаю, як новачкам, так і чайним профі. Складається із 4-х знаменитих сортів китайського чаю по 50 грамів кожний. Перший набір - 2 класичних та 2 елітних сорти чаю. Другий набір - 4 елітних сорти чаю. Кожний пакет має єтикетку з описом чаю та методом заварювання.

400 грн420 грн

Недорогий подарунковий набір Зелений чай в декількох варіаціях. Основний набір складається з 3-х знаменитих зелених чаїв по 50 грамів кожен. Додатково можна укомплектувати скляною колбою з елітним чаєм Жасминова перлина. Кожен сорт чаю має етикетку з описом і методом заварювання. А сам подарунковий короб прикрашений стрічкою і етикеткою, всередині - декоративне сіно.

ТОП 4 причини купити елітний чай в подарунковій упаковці