Подарункові набори чаю на 8 березня

Міжнародний жіночий день – це ще один привід привітати всіх улюблених жінок, продемонструвати їм свою турботу, увагу, любов та піднести подарункові набори чаю на 8 березня. Чому саме чаю? Дивіться самі.

За статистикою, жінки п’ють чай частіше за чоловіків. Це й не дивно – у нього приємний смак, легкий ненав’язливий аромат, до нього прекрасно підходять всілякі десерти.

Тому чай – це вихід із ситуації, коли потрібно привітати жінку, але ви не впевнені, що добре знаєте  її смаки в напоях, прикрасах, книгах. Хочете зробити по-справжньому приємний та корисний подарунок – просто даруйте чай.

Кращі подарункові набори чаю для жінок

Подарунковий набір чаю “Ніжність”

590 грн

Подарунковий набір чаю “Ніжність” – відмінний подарунок дівчині або чоловікові для будь-якої події. Склад набору: 2 сорти китайського чаю: Молочний улун еліт (напій відмінно збалансує і приведе думки в порядок), Шу Пуер 2001 року (ідеальний, якщо потрібно підбадьоритися і включитися у вирішення задач), а також бутони троянд і квіти синього тайського чаю Анчан в скляній колбі. Доповнює набір чаю: яскрава керамічна кружка на 320 мл, 2 баночки меду ТМ Мед-Шмед і льодяник тростинка. Кожен пакет з чаєм має етикетку з описом і методом заварювання.

Артикул: 313 Категорія: Теги: ,
Читати далі

Подарунковий набір чаю “Тепло”

590 грн

Подарунковий набір чаю “Тепло” – відмінний подарунок для дорогої вам людини. Склад набору: 2 сорти китайського чаю: Молочний улун еліт (напій відмінно збалансує і призведе думки в порядок), Дянь Хун 50 г (для спокійних вечірніх чаювань), а також бутони троянд і квіти синього тайського чаю Анчан в скляній колбі. Доповнює набір чаю: керамічна кружка на 350 мл, ароматна свічка в скляному підсвічнику, 2 баночки меду ТМ Мед-Шмед і льодяник тростинка. Кожен пакет з чаєм має етикетку з описом і методом заварювання.

Артикул: 314 Категорія: Теги: ,
Читати далі

Набір чаю в колбах “Сім смаків”

500 грн

Багатий подарунковий набір чаю в скляних колбах “Сім смаків” – для новачків і чаеманів зі стажем. Складається з семи сортів: Жасминовий сніг, Шу Пуер з Менхаю, Зелені спіралі весни, Золотий равлик, Женьшень улун, Залізна Бодхисаттва, Весняний настрій. Кожна туба розрахована на 2-3 чаювання.

Читати далі

Набір чаю в колбах “Три смаки”

250 грн

Подарунковий набір чаю в скляних колбах “Три смаки” – ідеальний подарунок для поціновувачів китайських чаювань. Складається з трьох сортів: Жасминовий сніг (зелений чай з жасмином), Золотий равлик (червоний чай), Весняний настрій (купаж з квітів: троянда і сніжна слива). Кожна туба розрахована на 2-3 чаювання. Скло, з яких зроблені колби, не змінює природний смак і аромат чаю.

Артикул: 044 Категорія:
Читати далі

Набір зв’язаного чаю

290 грн

Ви в пошуку гідного подарунка для родича, друга або колеги? Коробка з 6 кульок зв’язаного чаю (по 2 штуки кожного виду) – ідеальне рішення! Ретельно підібрані смаки не залишать байдужим жодного шанувальника якісного елітного чаю.

Читати далі

Подарунковий чай в банці

179 грн

Чай в подарунковій упаковці: 2 сорти китайського чаю в скляній банці з щільною герметичною кришкою. Банка містить етикетку з описом і способом заварювання чаю та упакована в подарункову коробку з картону. Готовий варіант подарунка для любителя якісного китайського чаю.

Артикул: 754 Категорія: Теги: ,
Читати далі

Подарунковий набір Чайна Енергія

450 грн650 грн

Подарунковий набір “Чайна Енергія” буде до смаку всім любителям чаю, як новачкам, так і чайним профі. Складається із 4-х знаменитих сортів китайського чаю по 50 грамів кожний. Перший набір – 2 класичних та 2 елітних сорти чаю. Другий набір – 4 елітних сорти чаю. Кожний пакет має єтикетку з описом чаю та методом заварювання.

Артикул: 012 Категорія: Теги: ,
Читати далі

Подарунковий набір чаю Улун

460 грн490 грн

Недорогий подарунковий набір чаю Улун в декількох варіаціях. Основний набір складається з 3-х улунів по 50 грамів кожен. Додатково можна укомплектувати скляною колбою з чаєм Женьшень Улун. Кожен сорт чаю має етикетку з описом і методом заварювання. А сам подарунковий короб прикрашений стрічкою і етикеткою, всередині – декоративне сіно.

Читати далі

Подарунковий набір Елітний чай

230 грн260 грн

Недорогий подарунковий набір Елітний чай в декількох варіаціях. Основний набір складається з двох білих і одного жовтого чаю по 25 грамів кожен. Додатково можна укомплектувати скляною колбою з елітним чаєм Лунцзин. Кожен сорт чаю має етикетку з описом і методом заварювання. А сам подарунковий короб прикрашений стрічкою і етикеткою, всередині – декоративне сіно.

Читати далі

Подарунковий набір Зелений чай

400 грн420 грн

Недорогий подарунковий набір Зелений чай в декількох варіаціях. Основний набір складається з 3-х знаменитих зелених чаїв по 50 грамів кожен. Додатково можна укомплектувати скляною колбою з елітним чаєм Жасминова перлина. Кожен сорт чаю має етикетку з описом і методом заварювання. А сам подарунковий короб прикрашений стрічкою і етикеткою, всередині – декоративне сіно.

Читати далі

Чому набори чаю - це гарна ідея подарунка на 8 березня?

Чай – всезагальний улюбленець! Він відмінно зігріває, має легкий підбадьорливий ефект та допомагає зібратися з думками, налаштуватися на потрібну хвилю. Певні, з вами теж таке траплялося – поганий настрій, неуважність, немає бажання щось робити. Але варто випити чашку чаю, трохи заспокоїтися й все «симптоми» як рукою зняло.

Чай – поза часом

Мабуть, жодна зі сфер людського життя не підпадає під вплив такої кількості стереотипів та забобонів, як вибір подарунка.

Молодим жінкам не радять дарувати перли, а зрілим – засоби для догляду за собою. Не загрузнути в цьому хитросплетінні заборон та обмежень допоможе готовий набір чаю. Адже щодо нього не існує ніяких забобонів.

Чай – це смачно

За великим рахунком – не існує несмачного чаю, є лиш різні смакові переваги. Одним жінкам до душі ніжний білий чай, а хтось без розуму від пуеру.

Крім того, такий подарунок – це завжди спосіб познайомитися з чимось новим, відкрити для себе незнані смаки й сорти. Ви, як дарувальник, можете підібрати набір «під» конкретну людину.

Чай – це красиво та індивідуально

Подарунковий чайний набір – це готовий, охайний, красиво упакований подарунок, всередині якого, крім чаю, є приємні й смачні бонуси.

Його приємно отримати в руки, а ще приємніше відкривати в передчутті сюрпризу.

Подарункові набори чаю на 8 березня можна подарувати сестрі, бабусі, коханій, подрузі, колезі.

Всі подарункові набори чаю

SALE -15%
841 грн927 грн

Подарунковий набір чаю Матча №3 складається з чаю Матча Органік, вагою 30 грам, вінчика Часен і ложечки Чашаку в подарунковій коробці. Цей готовий набір є прекрасним подарунком і містить всі необхідні інструменти, щоб насолодитися справжнім японським Матча чаюванням у власній оселі. Відеоогляд у описі товару.

SALE -10%
HIT!
450 грн650 грн

Подарунковий набір "Чайна Енергія" буде до смаку всім любителям чаю, як новачкам, так і чайним профі. Складається із 4-х знаменитих сортів китайського чаю по 50 грамів кожний. Перший набір - 2 класичних та 2 елітних сорти чаю. Другий набір - 4 елітних сорти чаю. Кожний пакет має єтикетку з описом чаю та методом заварювання.

360 грн390 грн

Недорогий подарунковий набір Червоний чай в декількох варіаціях. Основний набір складається з 3-х знаменитих червоних чаїв по 50 грамів кожен. Додатково можна укомплектувати скляною колбою з елітним чаєм Цзінь Цзюнь Мей. Кожен сорт чаю має етикетку з описом і методом заварювання. А сам подарунковий короб прикрашений стрічкою і етикеткою, всередині - декоративне сіно.

230 грн260 грн

Недорогий подарунковий набір Елітний чай в декількох варіаціях. Основний набір складається з двох білих і одного жовтого чаю по 25 грамів кожен. Додатково можна укомплектувати скляною колбою з елітним чаєм Лунцзин. Кожен сорт чаю має етикетку з описом і методом заварювання. А сам подарунковий короб прикрашений стрічкою і етикеткою, всередині - декоративне сіно.

350 грн

Подарунковий міні набір для дегустації чаю матча. Складається з трьох сортів чаю по 12 г (6 порцій) у скляних колбах: Матча Преміум, Матча Церемоніальний, Блакитний Матча. Відеоогляд у описі товару.

300 грн320 грн

Недорогий подарунковий набір Чорний чай в декількох варіаціях. Основний набір складається з 3-х чорних чаїв по 50 грамів кожен. Додатково можна укомплектувати скляною колбою з елітним чаєм Золотий Равлик. Кожен сорт чаю має етикетку з описом і методом заварювання. А сам подарунковий короб прикрашений стрічкою і етикеткою, всередині - декоративне сіно.

500 грн

Ідеальний набір для того, хто хоче почати знайомство з матча з найкращого варіанта. Складається з трьох сортів чаю по 12 г (6 порцій) у скляних колбах: Матча Преміум, Матча Церемоніальний, Блакитний Матча і електровінчик для збивання чайної пудри і молока. Відеоогляд у описі товару.

460 грн490 грн

Недорогий подарунковий набір чаю Улун в декількох варіаціях. Основний набір складається з 3-х улунів по 50 грамів кожен. Додатково можна укомплектувати скляною колбою з чаєм Женьшень Улун. Кожен сорт чаю має етикетку з описом і методом заварювання. А сам подарунковий короб прикрашений стрічкою і етикеткою, всередині - декоративне сіно.

350 грн450 грн

Недорогий подарунковий набір чаю Пуер в декількох варіаціях. Основний набір складається із 3-х сортів пуеру по 50 грамів кожен. Додатково можна укомплектувати знаменитою смолою пуеру - Ча Гао. Кожен сорт чаю має етикетку з описом і методом заварювання. А сам подарунковий короб прикрашений стрічкою і етикеткою, всередині - декоративне сіно.

НОВИНКА!
360 грн

Подарунковий набір чаю в скляних колбах "П'ять смаків" - для новачків і чаєманів зі стажем. Складається з п'яти сортів: Те Гуань Інь Ван, Золотий равлик, Женьшень улун, Петтіагала, квіти чайної троянди. Кожого сорту вистачить на 2-3 чаювання.

790 грн890 грн

Стартовий набір чаю Матча №2 складається з чаю Матча Преміум, вагою 50 грам, вінчика Часен і ложечки Чашаку в подарунковій коробці. Це готовий набір для справжнього японського чаювання. Відеоогляд у описі товару.

1.990 грн2.090 грн

Подарунковий набір Матча №4 містить все необхідне для заварювання ідеального чаю матча в стилі традиційної японської чайної церемонії. Складається зі 100 г преміального чаю Матча, 12 г Блакитної Матчі і 4-х аксесуарів. Відмінний подарунок, як для поціновувачів матча чаювань, так і для новачків, які ніколи не пробували цей напій раніше. У нашому магазині ви можете купити набір чаю Матча за кращою в Києві ціною. Відеоогляд у описі товару.

ТОП 5 причин купити чай в подарунок на 8 березня