Подарункові набори чаю на 8 березня

Міжнародний жіночий день – це ще один привід привітати всіх улюблених жінок, продемонструвати їм свою турботу, увагу, любов та піднести подарункові набори чаю на 8 березня. Чому саме чаю? Дивіться самі.

За статистикою, жінки п’ють чай частіше за чоловіків. Це й не дивно – у нього приємний смак, легкий ненав’язливий аромат, до нього прекрасно підходять всілякі десерти.

Тому чай – це вихід із ситуації, коли потрібно привітати жінку, але ви не впевнені, що добре знаєте  її смаки в напоях, прикрасах, книгах. Хочете зробити по-справжньому приємний та корисний подарунок – просто даруйте чай.

Кращі подарункові набори чаю для жінок

Подарунковий набір чаю “Ніжність”

590 грн

Подарунковий набір чаю “Ніжність” – відмінний подарунок дівчині або чоловікові для будь-якої події. Склад набору: 2 сорти китайського чаю: Молочний улун еліт (напій відмінно збалансує і приведе думки в порядок), Шу Пуер 2001 року (ідеальний, якщо потрібно підбадьоритися і включитися у вирішення задач), а також бутони троянд і квіти синього тайського чаю Анчан в скляній колбі. Доповнює набір чаю: яскрава керамічна кружка на 320 мл, 2 баночки меду ТМ Мед-Шмед і льодяник тростинка. Кожен пакет з чаєм має етикетку з описом і методом заварювання.

Артикул: 313 Категорія:
Читати далі

Подарунковий набір чаю “Тепло”

550 грн

Набір чаю “Тепло” – відмінний подарунок для дорогої вам людини. Склад: 2 сорти чаю Молочний улун еліт, Золотий Равлик, яскрава керамічна кружка, дві дизайнерських свічки та подарункова листівка.

Читати далі

Набір чаю в колбах “Сім смаків”

500 грн

Багатий подарунковий набір чаю в скляних колбах “Сім смаків” – для новачків і чаеманів зі стажем. Складається з семи сортів: Жасминовий сніг, Шу Пуер з Менхаю, Зелені спіралі весни, Золотий равлик, Женьшень улун, Залізна Бодхисаттва, Весняний настрій. Кожна туба розрахована на 2-3 чаювання.

Артикул: 045 Категорія:
Читати далі

Набір чаю в колбах “Три смаки”

250 грн

Подарунковий набір чаю в скляних колбах “Три смаки” – ідеальний подарунок для поціновувачів китайських чаювань. Складається з трьох сортів: Жасминовий сніг (зелений чай з жасмином), Золотий равлик (червоний чай), Весняний настрій (купаж з квітів: троянда і сніжна слива). Кожна туба розрахована на 2-3 чаювання. Скло, з яких зроблені колби, не змінює природний смак і аромат чаю.

Артикул: 044 Категорія:
Читати далі

Набір зв’язаного чаю

290 грн 250 грн

Ви в пошуку гідного подарунка для родича, друга або колеги? Коробка з 6 кульок зв’язаного чаю (по 2 кожного виду) – ідеальне рішення! Чайні квіти не залишать байдужим жодного чаємана.

Артикул: 019 Категорія:
Читати далі

Подарунковий чай в банці

179 грн

Чай в подарунковій упаковці: 2 сорти китайського чаю в скляній банці з щільною герметичною кришкою. Банка містить етикетку з описом і способом заварювання чаю та упакована в подарункову коробку з картону. Готовий варіант подарунка для любителя якісного китайського чаю.

Артикул: 754 Категорія:
Читати далі

Подарунковий набір Чайна Енергія

590 грн 550 грн

Набір “Чайна Енергія” припаде до смаку всім любителям якісного чаю. Складається з шести сортів знаменитого чаю, наповнених енергією Ча Ци. Розрахований на 40 чаювань.

Читати далі

Подарунковий набір чаю Улун

450 грн490 грн

Недорогий подарунковий набір чаю Улун в декількох варіаціях. Основний набір складається з 3-х улунів по 50 г кожен. Додатково можна укомплектувати скляною колбою з чаєм Женьшень Улун.

Артикул: 062 Категорія:
Читати далі

Подарунковий набір Елітний чай

230 грн260 грн

Недорогий подарунковий набір Елітний чай в декількох варіаціях. Основний набір складається з двох білих і одного жовтого чаю по 25 г кожен. Додатково можна укомплектувати скляною колбою з елітним чаєм Лунцзин.

Артикул: 102 Категорія:
Читати далі

Подарунковий набір Зелений чай

400 грн420 грн

Недорогий подарунковий набір Зелений чай в декількох варіаціях. Основний набір складається з 3-х знаменитих зелених чаїв по 50 г кожен. Додатково можна укомплектувати скляною колбою з елітним чаєм Жасминова перлина.

Артикул: 063 Категорія:
Читати далі

Чому набори чаю - це гарна ідея подарунка на 8 березня?

Чай – всезагальний улюбленець! Він відмінно зігріває, має легкий підбадьорливий ефект та допомагає зібратися з думками, налаштуватися на потрібну хвилю. Певні, з вами теж таке траплялося – поганий настрій, неуважність, немає бажання щось робити. Але варто випити чашку чаю, трохи заспокоїтися й все «симптоми» як рукою зняло.

Чай – поза часом

Мабуть, жодна зі сфер людського життя не підпадає під вплив такої кількості стереотипів та забобонів, як вибір подарунка.

Молодим жінкам не радять дарувати перли, а зрілим – засоби для догляду за собою. Не загрузнути в цьому хитросплетінні заборон та обмежень допоможе готовий набір чаю. Адже щодо нього не існує ніяких забобонів.

Чай – це смачно

За великим рахунком – не існує несмачного чаю, є лиш різні смакові переваги. Одним жінкам до душі ніжний білий чай, а хтось без розуму від пуеру.

Крім того, такий подарунок – це завжди спосіб познайомитися з чимось новим, відкрити для себе незнані смаки й сорти. Ви, як дарувальник, можете підібрати набір «під» конкретну людину.

Чай – це красиво та індивідуально

Подарунковий чайний набір – це готовий, охайний, красиво упакований подарунок, всередині якого, крім чаю, є приємні й смачні бонуси.

Його приємно отримати в руки, а ще приємніше відкривати в передчутті сюрпризу.

Подарункові набори чаю на 8 березня можна подарувати сестрі, бабусі, коханій, подрузі, колезі.

Всі подарункові набори чаю

NEW!
500 грн

Дегустаційний набір чаю матча. Складається з п'яти сортів чаю по 12 г (6 порцій) в скляних колбах: кольорові Рожевий і Блакитний Матча, зелені Матча Церемоніальний, Преміум, і кулінарний.

690 грн790 грн

Набір для чаю Матча BAMBUK BOX - це чай Матча Преміум 50 г, вінчик Часен і ложечка Чашаку в подарунковій коробці. Це готовий набір для справжнього японського чаювання. Відеоогляд у описі товару.

350 грн

Подарунковий міні набір для дегустації чаю матча. Складається з трьох сортів чаю по 12 г (6 порцій) у скляних колбах: Матча Преміум, Матча Церемоніальний, Блакитний Матча. Відеоогляд у описі товару.

550 грн

Набір чаю "Тепло" - відмінний подарунок для дорогої вам людини. Склад: 2 сорти чаю Молочний улун еліт, Золотий Равлик, яскрава керамічна кружка, дві дизайнерських свічки та подарункова листівка.

HIT!
1590 грн1750 грн

Багатий подарунковий набір для чаю Матча MAXI BOX - це 100 г чаю Матча Преміум Еліт (Японія), 12 г Блакитної Матчі (Таїланд) і п'ять аксесуарів (два з них в білому бамбуці). Кращий варіант подарунка. Є відеоогляд.

SALE —14%
290 грн 250 грн

Ви в пошуку гідного подарунка для родича, друга або колеги? Коробка з 6 кульок зв'язаного чаю (по 2 кожного виду) - ідеальне рішення! Чайні квіти не залишать байдужим жодного чаємана.

390 грн

Взірець чаю кольорова матча складається з трьох сортів: японський зелений чай матча Церемоніал, блакитна матча і рожева матча по 10 г кожен. Разом це 30 г пудрового чаю, яких вистачить на 15 порцій чаю або матча латте.

SALE —7%
590 грн 550 грн

Набір "Чайна Енергія" припаде до смаку всім любителям якісного чаю. Складається з шести сортів знаменитого чаю, наповнених енергією Ча Ци. Розрахований на 40 чаювань.

450 грн

Недорогий подарунковий набір чаю Пуер. Складається із 3-х сортів пуеру по 50 г кожен і 10 кубиків знаменитої пуерної смоли. Набір для бадьорості, зняття стресу і відновлення психічних сил.

320 грн

Недорогий подарунковий набір Чорний чай для поціновувача міцного та насиченого чаю. Складається з 3-х чорних чаїв по 50 г кожен і скляної колби з елітним чаєм Золотий Равлик.

180 грн

Недорогий подарунковий набір чаю в скляних колбах "Три смаки" - для новачків і чаеманов зі стажем. Склад: Те Гуань Інь Ван, Золотий Равлик, квіти чайної троянди. Розраховано на 9 чаювань.

SALE —10%
HIT!
500 грн 449 грн

Ідеальний набір для того, хто хоче почати знайомство з матча з найкращого варіанта. Складається з трьох сортів чаю по 12 г (6 порцій) у скляних колбах: Матча Преміум, Матча Церемоніал, Блакитний Матча і електровінчик. Є відеоогляд.

890 грн990 грн

Подарунковий Матча набір TIN BOX - це зелений чай Матча Daily і блакитний тайський чай Матча вагою по 30 грам, вінчик Часен і ложечка Чашаку. У наборі 30 порцій чаю та аксесуари для заварювання. Є відеоогляд.

SALE —8%
650 грн 599 грн

Дегустаційний набір чаю матча. Складається з п'яти сортів чаю по 12 г (6 порцій) в скляних колбах: кольорові Рожевий і Блакитний Матча, зелені Матча Церемоніальний, Преміум, і кулінарний та електровінчика.

SALE —14%
HIT!
290 грн 250 грн

Набір складається з трьох сортів: 2 сорти японського чаю Матча: Церемоніал і Преміум і 1 сорт блакитної матчі по 10 г кожен. 30 г пудрового чаю вистачить на приготування 15 порцій чаю або матча латте.

360 грн

Набір чаю на подарунок у скляних колбах "П'ять сортів" - для новачків і чаєманів зі стажем. Склад: Те Гуань Інь Ван, Золотий Равлик, Женьшень улун, Шу Пуер 2001 р., квіти чайної троянди. Розраховано на 15 чаювань.

SALE —21%
440 грн 349 грн

Якщо можна було створити найкращий набір для новачків - ми це зробили. Три хітових сорти Матча чаю і електровінчик - це 15 порцій чаю і Матча-Латте, приготованих в домашніх умовах за 5 хвилин!

ТОП 5 причин купити чай в подарунок на 8 березня