Рецепт матча на кокосовом молоке

Рецепт матча на кокосовому молоці

Унікальність чаю матча полягає в тому, що він залишається смачним незалежно від способу приготування, й рецепт матча на кокосовому молоці – тому підтвердження. Правильно приготований чай матча на воді має дуже легку однорідну текстуру, виражений, але не набридливий смак. Тому легко п’ється та не набридає з часом. Здається, що його вже не можна зробити кращим.

Ні, можна! Й потрібно. Тому що світ матча – величезний. Він відкриває безмежне поле для кулінарних експериментів, й з кожним новим рецептом ви будете відкривати все нові й нові грані чаю.

Як готувати матча на кокосовому молоці

Готувати матча можна на будь-якому тваринному чи рослинному молоці – це в теорії. А на практиці виявляється, що не будь-яке молоко для цього підходить. Наприклад, будь-яке тваринне молоко – дуже жирне й занадто пахуче (навіть пастеризоване). Тому смак напою зовсім не виграє від такого сусідства.

Смак рослинного молока безпосередньо залежить від типу рослини. У вівсяного молока майже нейтральний смак й може відчуватися віддалена гіркота. Гречане має занадто сильний аромат гречки, при цьому багатьом воно здається занадто «прісним». Мигдальне чи будь-яке інше горіхове молоко теж може видаватися трішки масним, до того ж, часто викликає різні за силою алергічні реакції. Тому кокосове молоко – ідеальний варіант: ніжне, не дуже жирне, з приємним характерним смаком. Воно ідеально поєднується із солодко-трав’янисто-вершковим смаком матча, розкриваючи його по-новому.

Щоб приготувати матча на кокосовому молоці, вам знадобиться:

  • кокосове молоко – ¾ склянки;
  • очищена гаряча вода (t – 80-85°C) – ¼ склянки;
  • чай матча (підходить і зелений, і блакитний) – 2 грами або 2 ложечки чашаку;
  • підсолоджувач, який зазвичай використовуєте (підійде мед, коричневий або білий цукор, рослинні замінники).

Без спеціального інструменту тут не обійтися. Звичайно, ви можете використовувати й бамбуковий вінчик часен, але збити молоко з його допомогою – не вийде. Тому саме для цього рецепта дуже рекомендуємо використовувати електричний вінчик.

У самому процесі приготування немає нічого складного, відніме він від сили 5 хвилин, якщо ви заздалегідь закип’ятили воду, й вона вже встигла трохи охолонути:

  1. Весь обсяг чаю матча всипте в чашу.
  2. Влийте воду й за допомогою вінчика збийте суміш матча та води до стану «пасти». Важливо, щоб вона була однорідною, без грудочок.
  3. Якщо любите солодкий чай, в отриману суміш додайте підсолоджувач (мед, цукор, сироп та ін.) Та ще раз збийте до повного його розчинення.
  4. Молоко слід підігріти до температури 80°C та збити до утворення густої стійкої піни за допомогою того ж електричного вінчика.
  5. Обережно влийте в пасту збите молоко. Якщо чаша висока, отриману суміш можна змішати до однорідності за допомогою вінчика. Якщо немає, обережно змішайте компоненти вручну за допомогою ложки або кулінарного вінчика.

Напій виходить оптимальної температури, його можна відразу пити без найменшого дискомфорту та навіть поєднувати з улюбленими корисними солодощами та десертами. А якщо додати до нього лід, отримаєте прекрасний охолоджуючий напій для літа. Якщо результат приготування чимось вас не влаштовує, спробуйте адаптувати рецепт матча на кокосовому молоці під себе: використовуйте більше води, замініть підсолоджувач, замініть кокосове молоко іншим, спробуйте різні види матча – Матча Преміальний або Матча Церемоніал.

Вгору^

Купити інгредієнти

HIT!
135 грн2 250 грн

Хітовий блакитний чай Матча (Анчан). Яскраво блакитний колір настою, солодкий смак квітів і прянощів. Підходить для заварювання чаю, синього матча-лате, приготування смузі, випічки, морозива, десертів.

HIT!
145 грн2 450 грн

Зелений чай Матча Преміум сорт АА (Китай) із листя з середини чайного куща. Чистий зелений колір і ніжна пудрова консистенція помелу. Глибокий смак зелені і трав. Енергія і бадьорість до 3 годин.

HIT!
990 грн

Набір для чаю Матча Бамбук Бокс - це чай Матча Преміум Еліт 50 г, білий вінчик Часен і біла ложечка Чашаку в подарунковій коробці. Це готовий набір для справжнього японського чаювання. Відеоогляд у описі товару.

HIT!
250 грн

Набір складається з трьох сортів: 2 сорти зеленого чаю Матча: Церемоніал і Преміум і 1 сорт блакитної матча по 10 г кожен. 30 г пудрового чаю вистачить на приготування 15 порцій чаю або матча латте.

HIT!
205 грн4 200 грн

Зелений чай Матча Церемоніал (Японія, Удзі, Кіото). Сорт 5А, яскравий зелений колір, найтонший помел. Збивається в густу стійку піну. Смак повний і глибокий, з м'яким фруктовим присмаком. Енергія і бадьорість до 8 годин.

HIT!
150 грн

Електричний вінчик (капучінатор) для ретельного розмішування і збивання порошкового чаю Матча, а також гарячого і холодного молока. Ідеальний інструмент для приготування чаю матча або Матча-Лате. Батарейки в комплект не входять.

590 грн

Часен (Тясен) - бамбуковий вінчик для чаю Матча на 80 зубців з білого необробленого бамбука. Аксесуар для автентичного заварювання пудрового чаю матча традиційним методом Усутя для щоденного вживання.

HIT!
Немає в наявності
790 грн

Бамбуковий вінчик Часен (Тясен) з обпаленого чорного бамбука на 80 зубців. Аксесуар для автентичного заварювання пудрового чаю матча традиційним методом Усутя для щоденного вживання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.