Энергия Ча Ци в чае

Що таке енергія Ча Ци

Енергія Ча Ци – це і є життєва сила чаю, яку дарує неспішне і уважне чаювання. Це стан знаходження в моменті “тут і зараз” і називається він Cha Qi. Рівновага. Концентрація. Впевненість. Розуміння.

Ча Ци можна було б перекласти як «енергія чаю». Але, взагалі, точний переклад і пояснення неможливі. Cha Qi виникає під час чаювання. Все стає добре, спокійно і зрозуміло. Як відчути ефект Ча Ци і від чого це залежить читайте далі.

Від чого залежить енергія Ча Ци?

У Китаї гори споконвіку вважаються “місцем сили”, саме тому високогірні чаї дуже цінні і накопичують в собі неймовірну енергію. Недарма в цій країні як раз цей напій використовується від ста хвороб. Звичайно, у важких випадках він не допоможе, але в якості профілактики підійде ідеально.

Багато що залежить від “людського фактора”: від майстрів, які доглядають за чайними деревами, збирають і сушать листя. При використанні неорганічних добрив енергія Ча Ци гине, тому чай, який вирощується в екологічно чистих місцевостях так цінується в Китаї і за його межами.

Найбільше енергії Ча Ци сконцентровано в таких сортах чаю, як улун і пуер, особливо цінні старі шени. Вони справжній акумулятор чайної енергії, при цьому його Ци постійно змінюється.

Як сприйняти енергію Ча Ци?

Далеко не кожна людина може відчути це неймовірне відчуття. Якщо ви уважні до тонким почуттям, то вам це під силу. Нас просять описати цю енергію, але це важко. А все тому, що для кожної людини вона може бути різною. Хтось відчуває повну розслабленість, хтось – душевний спокій і тепло, а для кого-то чаювання асоціюється зі стоянням на вершині гори. Все індивідуально.

Для того щоб у вас вийшло відчути справжню чайну енергію потрібно всього лише прислухатися до свого організму. Під час чаювання не поспішайте, і не пийте чай на ходу. Сядьте, розслабтеся і відчуєте його смак і аромат. Пробуйте і у вас обов’язково вийде зануритися в стан релаксу і зосередженості. Стан Ча Ци.

Енергія Ча Ци доступна кожній людині! Головне пити якісний чай і навчитися її відчувати.

Вгору^

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.