Что такое смола пуэра

Що таке смола пуеру

Далеко не всі шанувальники, які шукають незвичайний чай знають, що таке смола пуеру. Такою цінною інформацією володіють тільки ті цінителі китайських напоїв, які знають історію їх походження. Пуерна смола – це елітний сорт чаю, який представляє з себе екстракт з листя дикорослих пуерних дерев, віком понад 100 років.

Вперше Ча Гао (офіційна назва чаю) побачив світ у 7 столітті. В період правління династії Тан при дворі імператора створили цех, в якому займалися виробництвом смоли пуеру. Готовий продукт призначався тільки для імператора та його сім’ї. Ближче до 10 століття ексклюзивний напій вже могла собі дозволити Юньнаньська еліта, а до 13 – високопоставлені ченці Тибету. Нам же цей чудовий за всіма критеріями чай став доступний зовсім недавно.

Як виготовляють Ча Гао

Ексклюзивним і дорогим Ча Гао роблять його унікальні властивості, що сприятливо впливають на організм, і технологія виготовлення. Цей процес досить складний і трудомісткий. Для виробництва 1 кг смоли пуеру переробляють від 70 до 100 кг чайного листа. Привертають до цієї справи професіоналів.

Як правило, беруть участь три людини, які змінюють один одного. Майстри протягом 24 годин млоять листя в спеціальних котлах в джерельній воді при +75°С, постійно контролюючи температуру нагрівання, помішуючи і перевертаючи сировину. В результаті всі корисні речовини екстрагуються, і отриману пуерну масу розливають по формах. Готовий продукт, так званий «концентрат пуеру», має в десятки разів примножені цілющі властивості.

Пуерне сп’яніння

Цінителям дорогих китайських чаїв і зокрема пуерів, знайоме таке поняття, як «чайне сп’яніння» – Ча Ци. Смола пуеру має тонізуючий ефект, який проявляється набагато швидше і яскравіше, ніж від звичайного листового чаю. Тому, насолоджуючись напоєм, головне не переборщити! Вживання чаю в розумних кількостях (250-500 мл на день) гарантує ефективне пробудження, приємне і заспокійливе розслаблення, нормалізацію емоційного стану. Також напій сприяє гармонійному плину думок, направляючи їх у потрібне русло, спонукає до прийняття вірних рішень і дій. Пуерна смола Ча Гао – це незвичайний напій, який обовязково варто спробувати хоча б один раз. Купити смолу пуеру можна тут.

Вгору^

105 грн470 грн

Шу Пуер Лао Ча Тоу "Старі Чайні Голови" з м'яким смаком, нотами горіхів, сухого дерева і фініків. Класична м'якість витриманого пуеру, нафтова тягучість настою і соковитий глибокий післясмак.

HIT!
465 грн2225 грн

Зелений чай Матча Церемоніал (Японія, Удзі, Кіото). Сорт 5А, яскравий зелений колір, найтонший помел. Збивається в густу стійку піну. Смак повний і глибокий, з м'яким фруктовим присмаком.

HIT!
79 грн

Містить 5 видів найкращих китайських чаїв по 5 грамів кожен. Всі сорти підписані і розфасовані по окремим порційним пакетам. Один зразок розрахований на чайник об'ємом 250 мл.

SALE —15%
HIT!
89 грн399 грн

Елітний зелений улун з міцних чайних листочків, які проходять процедуру тривалого томління і скручування. М'який смак і тонкий медово-орхідеевий аромат. Очищає кров і лімфу, освіжає і тонізує.

295 грн1375 грн

Зелений чай Matcha Daily Tokusen (Японія). Церемоніальний сорт для щоденного вживання. Салатовий колір, найтонший помел, м'який і глибокий смак. Енергія і бадьорість до 5 годин.

550 грн

Дегустаційний набір з п'яти сортів кольорового Матча. Складається з 80 г порошку (16 г х 5 видів) в скляних колбах: кольорові Рожевий, Блакитний і Жовтий Матча, зелені Матча Церемоніальний і Преміум.

69 грн

Містить 5 видів традиційних і елітних чорних чаїв по 5 грамів кожен. Всі сорти підписані і розфасовані по окремим порційним пакетам. Один зразок розрахований на чайник об'ємом 250 мл.

80 грн370 грн

Шу Пуер 2007 р. з сильним і глибоким смаком обсмажених горіхів і в'яленого чорносливу. Відмінно допомагає схудненню, прискорює процеси перетравлення їжі і розщеплює жири.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.