Сколько матча можно пить в день

Скільки матча можна пити на день

Скільки матча можна пити на день? Ймовірно, ви теж свого часу замислювались над цим питанням. Але більшість відкритих джерел відповідають на нього тільки в контексті вживання зеленого матча. Це логічно, адже сорт має виражену стимулюючу дію, підвищує тиск і термогенез. Потенційно може створювати надмірне навантаження на серцево-судинну систему, підвищувати температуру і тиск.

Ця здатність виражена у всіх сортів матча без винятку. У якогось більше (наприклад, Матча Церемоніальний), у якогось менше (наприклад, Матча для лате і кулінарії), але неконтрольоване вживання навіть воду може перетворити на отруту.

В реальності ж існує більше одного сорту матча. Тільки в нашому магазині представлено 10 різновидів. Жоден з цих сортів не володіє вираженою стимулюючою дією, що не скасовує необхідності знати допустиму денну порцію для кожного сорту кольорового матча. Наприклад, блакитна матча – потужний релаксант. У складі жовтої і фіолетової матча багато вітаміну С. Вітаміну, що необхідний нашому організму в певній кількості – не більше 100 мг на день (за винятком періодів хвороби, коли вітамін витрачається в прискореному темпі і виправдане його активне вживання). Але при систематичному перевищенні цієї дози можливі побічні ефекти у вигляді різних розладів травної системи, мігрені, нудоти. Щоб уникнути цих та інших неприємних симптомів, необхідно знати про допустимі денні кількості для кожного з сортів матча.

Скільки матча можна пити на день по сортам

Зелений матча

Має потужну і тривалу стимулюючу дію. Підвищує рівень енергії, прискорює обмінні процеси та ліпідний обмін, може призводити до зростання артеріального тиску. Для людей з нормально працюючою серцево-судинною системою перераховані ефекти безпечні, а часом навіть бажані. Наприклад, гіпотоніки добре зігріваються і стають активними після чашки матча.

Допустима кількість матча на день – 2 чашки. Наш стандартний рецепт приготування матча і матча-лате передбачає використання 2 г порошку на порцію. Отже, бажана кількість матча на день – 4 грами. Максимально допустима кількість чашок на день – 3, але ми не радимо слідувати цій рекомендації на постійній основі.

Блакитна матча

На противагу зеленому сорту, блакитна матча – ефективний релаксант. Вона розслабляє нервову систему, подовжує час передачі нервових імпульсів. Ми починаємо повільніше реагувати на подразники, заспокоюється дихання, розслабляються м’язи, сповільнюється вимова. Це добре для людей, які знаходяться вдома, на своєму дивані, і втомилися після трудового дня або складного проекту.

Допустима кількість чашок на день – 2. Якщо ви користуєтеся для приготування рецептами нашого сайту, ці чашки еквівалентні 4 грамам блакитного матча на день. Максимально допустима кількість чашок на день – 3.

Рожева матча

Цей сорт матча багатий вітамінами й мінералами, але вираженої дії на організм не має. Як і явного переважання якоїсь речовини в складі. З іншого боку, в ньому досить багато фарбувальних пігментів, здатних викликати алергічні реакції. Тому краще не вживати більше 10 грамів рожевої матча на день.

Фіолетова матча, Жовта матча

Ці різновиди матча виготовлені з різних продуктів, мають різний вітамінно-мінеральний профіль, але об’єднані з тієї причини, що у обох з них в цьому профілі виражено переважає вітамін С. Виходячи з цього, ми рекомендуємо вживати в день не більше 5 грамів порошку, підвищуючи цю кількість вдвічі лише в періоди лікування й відновлення після вірусних або бактеріальних захворювань.

Вгору^

HIT!
950 грн

Дегустаційний набір з п'яти сортів кольорового Матча. Складається з 80 г порошку (16 г х 5 видів) в скляних колбах: кольорові Рожевий, Блакитний і Жовтий Матча, зелені Матча Церемоніальний і Преміум та електровінчик.

HIT!
150 грн

Електричний вінчик (капучінатор) для ретельного розмішування і збивання порошкового чаю Матча, а також гарячого і холодного молока. Ідеальний інструмент для приготування чаю матча або Матча-Лате. Батарейки в комплект не входять.

1 600 грн

Подарунковий Матча набір Тін Бокс - це зелений чай Матча Дейлі Токусен і блакитний чай Матча вагою по 30 грам, чорний вінчик Часен і чорна ложечка Чашаку. У наборі 30 порцій чаю та аксесуари для заварювання. Є відеоогляд.

HIT!
145 грн2 450 грн

Зелений чай Матча Преміум сорт АА (Китай) із листя з середини чайного куща. Чистий зелений колір і ніжна пудрова консистенція помелу. Глибокий смак зелені і трав. Енергія і бадьорість до 3 годин.

NEW!
80 грн1 350 грн

Екстракт солодкого фіолетового батата, перетертого в пудру. Назва "матча" отримав завдяки порошковому стану. Насичений бузковий колір, м'який і солодкий горіховий присмак. Підходить для заварювання з молоком як лате, для додавання в смузі, каші, десерти, випічку, муси.

90 грн1 500 грн

Екстракт плодів манго (Амчур), перетертих в пудру. Назву "матча" отримав завдяки порошковому стану. Яскравий жовтий колір, фруктовий смак з нотами кислинки. Для заварювання матча лате, додавання у смузі, боули, приготування чатні та каррі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.