Стартовый набор для матча-латте

Стартовий набір для матча-латте

Якщо оцінювати чайні звички європейців – міцний та солодкий чорний чай в супроводі бутерброда або десерту – стає ясно, чому традиційний японський чай матча їм (й нам теж, звичайно ж) не відразу припадає до смаку. Просто ці напої про різне: чорний – про фізичне насичення, а матча – про духовне наповнення, розвиток гарного смаку, поповнення ресурсів. Це не добре, й не погано – якісний чорний чай теж може бути «красивим» і ритуальним. Просто пояснення причини, з якої перший ковток матча може вас злегка засмутити.

Зелений матча й справді не схожий на інші сорти, навіть на листковий зелений чай: більш насичений смак, глибока гірчинка, оксамитова текстура, велика кількість нот в післясмаці. Це відкриється вам потім, а спочатку може здатися незвичайним, навіть дивним. Саме тому всім, хто готується до першого знайомства з матча, ми рекомендуємо починати зі стартового набору для матча-латте.

Далі ми опишемо склад найпопулярнішого набору, а весь асортимент доступний за посиланням

Що входить до складу найпопулярнішого набору:

  1. Зелений чай матча Церемоніальний Сагано (Японія). Класичний японський чай церемоніальної якості. Яскравий, глибокий, насичений. Дорогий. Ідеально підходить для проведення чайної церемонії, безпрецедентно бадьорить, має здатність гальмувати старіння на клітинному рівні, ефективний для профілактики раку та деяких системних захворювань. Його можна заварювати по методу Усутя і Койтя, готувати матча-латте, додавати в усі види страв.
  2. Зелений чай матча Преміум (Японія). Не менш японський, але не такий консервативний чай. У порошку не такий яскравий колір, в смаку – менше терпкості, тому він здається більш знайомим. Виготовляється з тої ж сировини, що й матча Церемоніальний, але зібраної пізніше – він не такий яскравий й коштує менше. При цьому напій все одно добре бадьорить, гармонізує, насичує і має значний позитивний вплив на організм.
  3. Блакитна матча (Таїланд). Сучасна варіація традиційного тайського чаю Анчан. Насичено-блакитна, з приємним квітковим смаком й ледь вловимим ароматом. Прекрасний натуральний релаксант і абсолютно безпечний інструмент в боротьбі з повсякденними навантаженнями.
  4. Електровінчик. Універсальний електричний вінчик з харчової сталі, що працює від двох батарей АА (до комплекту не входять). Підходить для приготування чаю на воді і матча-латте (чудово збиває будь-яке молоко).

Чому ми рекомендуємо саме цей набір?

З наступних причин:

  1. У наборі є електричний вінчик, тому ви можете почати знайомство з приготування матча-латте. Чай, розведений в молоці, виходить не таким насиченим. До нього простіше звикнути.
  2. Крім вінчика ви отримуєте три різних сорти найсвіжішого матча – Блакитну матчу, Церемоніальний та Преміум сорти. Вони помітно відрізняються один від одного, що істотно підвищує шанси визначитися з улюбленим напоєм.
  3. У кожному пакетику – 10 грамів пудрового чаю. Або 5 повноцінних чаювань для кожного сорту і 15 чаювань – для всього набору. Досить не тільки, щоб продегустувати, а й сформувати звичку починати ранок з матча.
  4. Чай підібраний так, щоб ви могли пити матча й вранці (зелена матча), й ввечері (блакитна матча).
  5. Чай герметично упакований в непрозорі пакети: їх вміст надійно захищений від кисню, вологи, теплового випромінювання сонця. Словом, від усього, що може виснажити порошок. Якщо з першої спроби чай не сподобався, відкладіть його на деякий час і обов’язково спробуйте знову – він залишиться свіжим.
  6. Використовувати вінчик ви можете не тільки для чаю – з його допомогою можна збивати інші не дуже густі рідини в невеликій кількості.

І наостанок залишаємо основну причину – стартовий набір для матча-латте вигідно купувати, тому що чай в наборі обходиться дешевше, ніж при покупці окремо. Це означає, що ви зможете вибрати той сорт чаю матча, який підійде саме вам і в наступний раз візьмете його вже у більшому обсязі.

Вгору^

69 грн

Містить 5 видів традиційних і елітних чорних чаїв по 5 грамів кожен. Всі сорти підписані і розфасовані по окремим порційним пакетам. Один зразок розрахований на чайник об'ємом 250 мл.

SALE —30%
105 грн438 грн

Економний сорт зеленого чаю Матча (Китай). Має однорідну порошкову структуру. Колір порошку - приглушено-зелений, смак виражений, гірко-трав'янистий, з терпким присмаком.

410 грн800 грн

Зелений чай Matcha Daily (Японія, Сідзуока). Церемоніальний сорт для щоденного вживання. Салатовий колір, найтонший помел, м'який і глибокий смак. Енергія і бадьорість до 5 годин.

85 грн370 грн

Класичний китайський зелений чай з бутонами жасмину. Свіжий, жасминовий смак з невагомо легким солодким присмаком. Збадьорливий напій для розпивання протягом дня.

990 грн

Подарунковий Матча набір TIN BOX - це зелений чай Матча Daily і блакитний тайський чай Матча вагою по 30 грам, чорний вінчик Часен і чорна ложечка Чашаку. У наборі 30 порцій чаю та аксесуари для заварювання. Є відеоогляд.

HIT!
85 грн370 грн

Традиційний зелений китайський чай з чайної бруньки з двома листочками зібраний перед сезоном дощів. М'який смак зеленого чаю з солодкуватим присмаком. Покращує обмін речовин і травлення.

790 грн

Набір для чаю Матча BAMBUK BOX - це чай Матча Преміум Еліт 50 г, чорний вінчик Часен і чорна ложечка Чашаку в подарунковій коробці. Це готовий набір для справжнього японського чаювання. Відеоогляд у описі товару.

HIT!
110 грн520 грн

Вишуканий зелений чай улун. Ніжний солодкуватий смак топленого молока і делікатний шлейф тягучої вершкової карамелі. Розслабляє, заспокоює і гармонізує стан. Для будь-якого часу доби.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.