Рецепты с чаем Матча

Найкращі рецепти з чаєм Матча

Збита в чай ​​густа піна – це не єдиний варіант приготування напою на основі матчі. Існують різноманітні рецепти з чаєм Матча, які з кожним днем ​​набувають все більшої популярності. Матча (Маття) – це порошок зеленого кольору, який отримують шляхом подрібнення чайного листя. Цей сорт зеленого чаю концентрований і дуже корисний, оскільки всі вітаміни, що містяться в чайних листах, повністю потрапляють в організм. Напій заряджає енергією і надає бадьорості на весь день.

Ще одна перевага Матча пудри полягає в тому, що з неї готують не тільки напої. Також її використовують в приготуванні багатьох страв, тим самим надаючи їм непередаваний смак і додаткову корисність. Кожен день кращі кулінари поповнюють спеціалізовані книги і простори інтернету новими рецептами, в яких головним інгредієнтом стає зелений пудровий чай.

Що можна приготувати з Матча

Як говорилося вище, рецептів з чаєм Матча існує досить багато. Його використовують для приготування холодних і гарячих напоїв: матча-латте, коктейлів і смузі. Випивши один з напоїв з ранку, ви гарантовано отримаєте заряд енергії на цілий день.

Також Матчу використовують в якості добавки у приготуванні морозива. Його готують як на спеціалізованому виробництві, так і в домашніх умовах. Холодний десерт стає яскравого фісташкового кольору і набуває непередаваного смаку. Також зелений порошок використовують при приготуванні соусів до м’яса, риби і т.д.

Найширше застосування Матча порошок знайшов у кулінарії при виготовленні випічки і десертів. Печиво, кекси, торти, панкейки, чізкейки, тістечка, млинці, пудинги і мафіни набувають гарного зеленого відтінку, стають надзвичайно смачними і корисними. Вивчайте більш детально все рецепти з чаєм Матча на нашому сайті, щоб порадувати себе, своїх рідних і близьких людей корисними стравами. Для приготування десертів з чаєм матча ми рекомендуємо сорт Матча Преміальний.

ТОП 5 рецептів з чаєм Матча

  1. Маття Латте
  2. Чізкейк Нью Йорк з маття
  3. Маття пудинг з насінням Чіа
  4. Маття морозиво на вершках
  5. Млинці з маття

Всі рецепти з порошковим чаєм маття тут.

Вгору^

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.