Рецепт чая Матча: Койтя и Усутя

Рецепт чаю Матча (Усутя та Койтя)

Як приготувати чай Матча Усутя і Койтя на основі води

Інгредієнти на 1 порцію:

Рекомендуємо готувати цей рецепт на основі спеціального чаю Матча церемоніальної якості.

  1. Кладемо порошок Матча в широку піалу або Чаван і наливаємо трохи гарячої води (80°С), щоб прикрити дно.
  2. Вінчиком Часен “струшуємо” чай, щоб він перемішався з водою.
  3. Починаємо збивати порошок за допомогою вінчика активними зигзагоподібними рухами. Потім додаємо ще трохи гарячої води і продовжуємо збивати. Друге збивання більш інтенсивне, щоб в результаті вийшла стійка густа піна.
  4. Додаємо залишок води, перемішуємо в останнє і насолоджуємося чаюванням.

Традиційний чай матча можна заварювати двома способами: міцний (койтя) і слабкий (усутя)

Метод заварювання Як часто пити Кількість Матча  Об’єм води Дегустаційні характеристики
Койтя 1-2 рази на тиждень 4 грама (4 ложки чашаку) 50-80 мл Койтя повинен вийти густим і тягучим із солодко-терпким смаком
Усутя Кожний день 2 грама (2 ложки чашаку) 80-100 мл Усутя повинен вийти негустим і терпкуватим з легким трав’янистим присмаком

Подивіться інші рецепти з чаєм Матча

Вгору^

Купити інгредієнти

HIT!
135 грн2 250 грн

Хітовий блакитний чай Матча (Анчан). Яскраво блакитний колір настою, солодкий смак квітів і прянощів. Підходить для заварювання чаю, синього матча-лате, приготування смузі, випічки, морозива, десертів.

HIT!
145 грн2 450 грн

Зелений чай Матча Преміум сорт АА (Китай) із листя з середини чайного куща. Чистий зелений колір і ніжна пудрова консистенція помелу. Глибокий смак зелені і трав. Енергія і бадьорість до 3 годин.

HIT!
990 грн

Набір для чаю Матча Бамбук Бокс - це чай Матча Преміум Еліт 50 г, білий вінчик Часен і біла ложечка Чашаку в подарунковій коробці. Це готовий набір для справжнього японського чаювання. Відеоогляд у описі товару.

HIT!
250 грн

Набір складається з трьох сортів: 2 сорти зеленого чаю Матча: Церемоніал і Преміум і 1 сорт блакитної матча по 10 г кожен. 30 г пудрового чаю вистачить на приготування 15 порцій чаю або матча латте.

HIT!
205 грн4 200 грн

Зелений чай Матча Церемоніал (Японія, Удзі, Кіото). Сорт 5А, яскравий зелений колір, найтонший помел. Збивається в густу стійку піну. Смак повний і глибокий, з м'яким фруктовим присмаком. Енергія і бадьорість до 8 годин.

HIT!
150 грн

Електричний вінчик (капучінатор) для ретельного розмішування і збивання порошкового чаю Матча, а також гарячого і холодного молока. Ідеальний інструмент для приготування чаю матча або Матча-Лате. Батарейки в комплект не входять.

590 грн

Часен (Тясен) - бамбуковий вінчик для чаю Матча на 80 зубців з білого необробленого бамбука. Аксесуар для автентичного заварювання пудрового чаю матча традиційним методом Усутя для щоденного вживання.

HIT!
Немає в наявності
790 грн

Бамбуковий вінчик Часен (Тясен) з обпаленого чорного бамбука на 80 зубців. Аксесуар для автентичного заварювання пудрового чаю матча традиційним методом Усутя для щоденного вживання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.