Співпраця по дропшиппінгу


Як працює дропшіппінг:

Дропшиппінг – це система співпраці без закупівлі товару. Вона складається з трьох елементів: постачальник => дропшіппер => покупець. Покупець звертається до дропшіпперу, той передає замовлення постачальнику, постачальник відправляє товар безпосередньо замовнику.

При співпраці по дропшиппінгу ваша комісія складає 20% від роздрібних цін і 10% від акційних цін.

Для реєстрації, як дропшіппер ви повинні написати лист на пошту teaonline.com.ua@gmail.com з темою ДРОПШИПІНГ і вказати свої дані (ПІБ, імейл, мобільний номер телефону) для того, щоб ми зареєстрували вас в базі, як партнера.

Як відбувається співробітництво:

  1. Ви отримуєте замовлення від клієнта і уточнюєте у вашого менеджера, чи всі товари в наявності. Оскільки на нашому сайті є авторські роботи, то іноді товарні позиції можуть випадати з асортименту та зміни на сайті можуть не бути внесені вчасно.
  2. Після підтвердження наявності клієнт перераховує вам повну вартість замовлення, а ви перераховуєте нам суму за мінусом -20% (комісію ви відразу залишаєте собі).
  3. Далі пишете нам дані для відправлення замовлення вашого клієнта і ми ставимо її в найближчу відправку (терміни відправки 1-3 дні).
  4. Ми відправляємо замовлення клієнта (доставку оплачує покупець).

Наприклад: 1500-20% = 300 грн (ваша комісія).

Умови співпраці:

  • мінімальне замовлення 500 грн;
  • якщо ви продаєте через соцмережі (Facebook, Instagram і ін.), то у вас повинно бути не менше 1000 підписників;
  • ціна за якою ви продаєте не повинна бути нижчою за нашу роздрібну ціну;
  • відправка виключно ТК Нова Пошта;
  • накладеного платежа у нас немає;
  • з питань ваших клієнтів ви можете консультуватися онлайн (по вайбер) з нашим фахівцем.

Обмін і повернення товару здійснюється безпосередньо за схемою «покупець => постачальник» відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів». Покупець має право повернути або обміняти чай, посуд, подарункові набори неналежної якості протягом 14 днів. Повні умови обміну і повернення товару тут

Якщо у вас виникли питання – ми з радістю відповімо. Для консультації та / або початку співпраці пишіть нам на пошту teaonline.com.ua@gmail.com або телефонуйте: +38 (096) 985-7796