Упаковка і зберігання чаю

Друзі, ми часто отримуємо питання про упаковку ваших замовлень і правильних умовах зберігання китайського чаю. Отже, відповідаємо:

Ми пакуємо чаї в непрозорі фольговані пакети, в яких він може зберігатися і надалі. Кожен пакет закривається на багаторазову кліпсу або zip-lock і супроводжується етикеткою з назвою, видом чаю, правилами заварювання, а також адресою нашого сайту і акаунтами в соціальних мережах для швидкого зв’язку.

Як ми отримуємо чай з Китаю, Японії, Індії, Цейлону

Ми отримуємо чай в оригінальній заводській упаковці вагою 1-5 кг. Розсипний чай приходить в герметичних пакетах з повітрям або без повітря (вакуумні пакети). Вид упаковки залежить від типу чайного листа і сорту чаю.

  1. Чай Матча зберігається у герметичній непрозорій упаковці, щоб уникнути окислювальних процесів і тим самим максимально зберегти всі корисні якості чайного порошку.
  2. Світлі улуни: Те Гуань Інь, Молочний улун тощо, для збереження своїх властивостей повинні зберігатися в вакуумних пакетах. Вакуумна герметична упаковка – це кращий варіант для зберігання скрученого чаю, так як лист не контактує з повітрям. Відповідно не окислюється і чайний аромат не вивітрюється.
  3. Чаї з об’ємним листом: Лунцзин Преміум, Дянь Хун, Бай Му Дань тощо повинні зберігається виключно в пакетах з повітрям.
  4. Пресовані Пуери як правило мають фабричну паперову упаковку, у виняткових випадках – коробку. У паперовій упаковці пресований чай добре зберігається і «дихає».

Для доставки посилок по Україні ми співпрацюємо з компаній Нова Пошта, яка упаковує ваше замовлення в фірмові пакети і забезпечує цілісність і захист вантажу.

Правила зберігання чаю

Існує ряд умов, яких ми рекомендуємо дотримуватися при тривалому зберіганні чаю:

  • Чай повинен зберігатися виключно в сухому місці. При високій вологості заварка відсиріває за дуже короткий термін і в результаті втрачає свої смакові якості. На противагу, якщо повітря в приміщенні дуже сухе (більше 85%) рекомендуємо ставити на полицю з чаєм піалу з чистою водою для відновлення балансу природної вологості.
  • Чайна заварка не повинна піддаватися впливу прямих сонячних променів, так як лист тьмяніє, і майбутній напій втрачає природний колір.
  • Правила зберігання чаю не рекомендують тримати відкритий пакет з чайною заваркою поруч з ароматними речовинами. Суха заварка дуже гігроскопічна і швидко вбирає сторонні запахи. Тому, помістивши чай на одну полицю зі спеціями або оцтом, ви незабаром відчуєте їх смак в завареному напої.
  • Якщо у вас є можливість, то для наступних сортів: світлі улун, білі, жовті й зелені чаї, допускається зберігання чаю в холодильнику. Суть зберігання в холодильнику полягає в тому, щоб не дати листу окислюватися. У холоді процеси бродіння (окислення) уповільнюються, а сам лист довше зберігає смакові і ароматичні властивості. Пуери, чорні і червоні чаї, а також сильноферментовані улуни допускають зберігання просто на полиці в шафі.

Дотримання цих нехитрих правил допоможе вам максимально довго насолоджуватися усіма відтінками смаку і аромату справжнього китайського чаю.

Вгору^

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.