Наша упаковка чая

Упаковка і зберігання чаю

Друзі, ми часто отримуємо питання про упаковку ваших замовлень і правильних умовах зберігання китайського чаю. Отже, відповідаємо:

Ми пакуємо чаї в непрозорі фольговані пакети, в яких він може зберігатися і надалі. Кожен пакет закривається на багаторазову кліпсу або zip-lock і супроводжується етикеткою з назвою, видом чаю, правилами заварювання, а також адресою нашого сайту і акаунтами в соціальних мережах для швидкого зв’язку.

Як ми отримуємо чай з Китаю, Японії, Індії, Цейлону

Ми отримуємо чай в оригінальній заводській упаковці вагою 1-5 кг. Розсипний чай приходить в герметичних пакетах з повітрям або без повітря (вакуумні пакети). Вид упаковки залежить від типу чайного листа і сорту чаю.

  1. Чай Матча зберігається у герметичній непрозорій упаковці, щоб уникнути окислювальних процесів і тим самим максимально зберегти всі корисні якості чайного порошку.
  2. Світлі улуни: Те Гуань Інь, Молочний улун тощо, для збереження своїх властивостей повинні зберігатися в вакуумних пакетах. Вакуумна герметична упаковка – це кращий варіант для зберігання скрученого чаю, так як лист не контактує з повітрям. Відповідно не окислюється і чайний аромат не вивітрюється.
  3. Чаї з об’ємним листом: Лунцзин Преміум, Дянь Хун, Бай Му Дань тощо повинні зберігається виключно в пакетах з повітрям.
  4. Пресовані Пуери як правило мають фабричну паперову упаковку, у виняткових випадках – коробку. У паперовій упаковці пресований чай добре зберігається і «дихає».

Для доставки посилок по Україні ми співпрацюємо з компаній Нова Пошта, яка упаковує ваше замовлення в фірмові пакети і забезпечує цілісність і захист вантажу.

Правила зберігання чаю

Існує ряд умов, яких ми рекомендуємо дотримуватися при тривалому зберіганні чаю:

  • Чай повинен зберігатися виключно в сухому місці. При високій вологості заварка відсиріває за дуже короткий термін і в результаті втрачає свої смакові якості. На противагу, якщо повітря в приміщенні дуже сухе (більше 85%) рекомендуємо ставити на полицю з чаєм піалу з чистою водою для відновлення балансу природної вологості.
  • Чайна заварка не повинна піддаватися впливу прямих сонячних променів, так як лист тьмяніє, і майбутній напій втрачає природний колір.
  • Правила зберігання чаю не рекомендують тримати відкритий пакет з чайною заваркою поруч з ароматними речовинами. Суха заварка дуже гігроскопічна і швидко вбирає сторонні запахи. Тому, помістивши чай на одну полицю зі спеціями або оцтом, ви незабаром відчуєте їх смак в завареному напої.
  • Якщо у вас є можливість, то для наступних сортів: світлі улун, білі, жовті й зелені чаї, допускається зберігання чаю в холодильнику. Суть зберігання в холодильнику полягає в тому, щоб не дати листу окислюватися. У холоді процеси бродіння (окислення) уповільнюються, а сам лист довше зберігає смакові і ароматичні властивості. Пуери, чорні і червоні чаї, а також сильноферментовані улуни допускають зберігання просто на полиці в шафі.

Дотримання цих нехитрих правил допоможе вам максимально довго насолоджуватися усіма відтінками смаку і аромату справжнього китайського чаю.

Вгору^

-25%
100 грн 75 грн

Мірна ложечка Чашаку з білого необпаленого бамбуку для швидкого і акуратного відмірювання 1 г порошкового чаю Матча. Чайна ложка з бамбука з плоскою основою, що працює за принципом ковша.

HIT!
550 грн

Ідеальний набір для того, хто хоче почати знайомство з матча з найкращого варіанта. Складається з трьох сортів чаю по 16 г (8 порцій) у скляних колбах: Матча Преміум, Матча Церемоніал, Блакитний Матча і електровінчик. Є відеоогляд.

80 грн370 грн

Шу Пуер 2007 р. з сильним і глибоким смаком обсмажених горіхів і в'яленого чорносливу. Відмінно допомагає схудненню, прискорює процеси перетравлення їжі і розщеплює жири.

HIT!
130 грн595 грн

Виключно молоді чайні листочки із золотистою брунькою. Насичений пряний смак з карамельною терпкістю післясмаку і ароматом кураги, чорносливу та лісового горіха. Має осаджуючий і протизапальний ефект.

HIT!
2050 грн

Багатий подарунковий набір для чаю Матча MAXI BOX - це Матча Преміум Еліт, 100 г (Японія), Блакитна Матча, 16 г і Рожева Матча, 16 г і чотири аксесуари (2 із них із білого бамбука). Кращий варіант подарунка!

90 грн395 грн

Листочок з середини куща з додаванням чайної бруньки. М'який, насичений і міцний смак з глибоким, оксамитовим післясмаком і пряним ароматом стиглих фруктів. Відмінний чай для обіду і ранньої вечері.

-14%
315 грн2550 грн

Ексклюзивна рожева матча з пітахаї (Dragon Fruit). Насичений рожевий колір, смак груші, ківі і полуниці. Підходить для заварювання рожевого матча-латте, приготування смузі і боулів, додавання у каші, морозиво, десерти.

295 грн1375 грн

Зелений чай Matcha Daily Tokusen (Японія). Церемоніальний сорт для щоденного вживання. Салатовий колір, найтонший помел, м'який і глибокий смак. Енергія і бадьорість до 5 годин.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.