От чего зависит цена на чай матча

Від чого залежить ціна на чай матча

Від чого залежить ціна на чай матча? На відміну від інших видів зеленого чаю матча відрізняється способами вирощування, обробкою і варіантами використання. Серед японців матча є одним з найпопулярніших напоїв. Перемелені в порошок листя цього чаю використовують в різних стравах, десертах і навіть як інгредієнт в косметичних засобах. Так чим зумовлена така висока вартість? Вся справа в тому, що його виробництво – це довгий і дорогий процес. Адже саме особливості самого процесу збору та виробництва зумовлюють все ті унікальні властивості чаю матча, які цінуються в усьому світі.

За кілька тижнів до збору чаю рослини накривають щільним полотном, і далі чайні бруньки продовжують рости в тіні. Відсутність прямих сонячних променів дозволяє чайним листям зберегти більше хлорофілу і амінокислот. Амінокислоти і надають напою солодкуватий смак. До того ж, випиваючи чай із заваркою людина отримує клітковину, всі вітаміни і мінерали. Детальніше про користь чаю матча читайте в статті.

Після збору чайне листя сушать, видаляють з них стебла і прожилки. І тільки після цього сухі чайні листочки перетирають вручну на млинових жорнах до стану пудри. Тільки уявіть, щоб отримати 30 г зеленого порошку людині потрібно терти листя близько години. У промислових умовах перетирання виконують повільно на обладнанні з гранітними жорнами. Одержаний ніжний, однорідний порошок яскраво-смарагдового кольору і є зеленим чаєм матча.

Сорти чаю Матча

Сорт чаю показує який тип листя був використаний для його виробництва.

  1. Блакитна Матча виготовлена з перемелених пелюсток квітки Кліторія Трійчаста. Чайного листя в цьому сорті немає.
  2. Рожева Матча виготовлена з сублімованого тропічного фрукта пітахайя. Чайного листя в цьому сорті немає.
  3. Матча Церемоніальний збирається в першу чергу, чудова якість чаю, тільки кращі відібрані листочки. Найповільніший помел на гранітних жорнах.
  4. Матча Преміум Еліт виготовлений з листя, зібраного в другу чергу і дбайливо перемеленого гранітними жорнами на низьких обертах.
  5. Matcha Daily виготовлений з кращих листочків другого збору, осінній урожай. Акуратно перемелений в ніжну талькову пудру на низьких обертах.
  6. Матча Преміальний виготовлений з листя, зібраних з середини куща і швидко перемелений гранітними жорнами.
  7. Матча класик виготовлений з листя повного розкриття з середини чайного куща, він перемелений швидко, щоб отримати велику кількість готової продукції за короткий час.

Справжні гурмани запевняють, що одна чаша цього напою по корисним властивостям може замінити 10 чашок класичного зеленого чаю. Так що матча зі своїм оригінальним смаком заслуговує на високу популярність. Запам’ятайте, ціна на чай матча не може бути низькою. Дешевий чай – це ознака низької якості. Тому не економте на власному здоров’ї.

Вгору^

790 грн

Набір для чаю Матча BAMBUK BOX - це чай Матча Преміум Еліт 50 г, чорний вінчик Часен і чорна ложечка Чашаку в подарунковій коробці. Це готовий набір для справжнього японського чаювання. Відеоогляд у описі товару.

SALE —15%
64 грн293 грн

Крупнолистовий індійський чорний чай. М'який фруктовий аромат і насичений міцний пряний смак. Відмінний чай для сніданку. Підходить для розпивання з молоком і спеціями. Бадьорить, тонізує, прояснює свідомість.

180 грн

Недорогий подарунковий набір чаю в скляних колбах "Три смаки" - для новачків і чаеманов зі стажем. Склад: Те Гуань Інь Ван, Золотий Равлик, квіти чайної троянди. Розраховано на 9 чаювань.

SALE —30%
105 грн438 грн

Економний сорт зеленого чаю Матча (Китай). Має однорідну порошкову структуру. Колір порошку - приглушено-зелений, смак виражений, гірко-трав'янистий, з терпким присмаком.

390 грн

Взірець чаю кольорова матча складається з трьох сортів: японський зелений чай матча Церемоніал, блакитна матча і рожева матча по 10 г кожен. Разом це 30 г пудрового чаю, яких вистачить на 15 порцій чаю або матча латте.

550 грн

Авторська чаша тяван Celestial Leopard об'ємом 370 мл для заварювання пудрового чаю матча традиційним способом за допомогою бамбукового вінчика Тясен. Виготовлена в єдиному екземплярі!

400 грн

Подарунковий міні набір для дегустації чаю матча. Складається з трьох сортів чаю по 16 г (8 порцій) у скляних колбах: Матча Преміум, Матча Церемоніальний, Блакитний Матча. Відеоогляд у описі товару.

HIT!
150 грн

Мірна ложечка Чашаку з чорного обпаленого бамбуку для швидкого і акуратного відмірювання 1 г порошкового чаю Матча. Чайна ложка з бамбука з плоскою основою, що працює за принципом ковша.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.