Как приготовить Матча Латте

Як приготувати Матча Латте

Неймовірно красивий зелений напій з густою піною став фаворитом серед багатьох людей. Купити матча для Матча Латте в Києві і в інших містах України можна у нас в магазині. Висока якість продукції вже доведена сотнями задоволених клієнтів!

Найцікавіше те, що Матча Латте навіть замінює ранковий ритуал з кавою! Адже він відмінно бадьорить, але містить в своєму складі виключно корисні складові.

У чому ж секрет популярності Матча Латте?

  • У його складі антиоксидантів в 10 разів більше, ніж в звичайному зеленому чаї. А це значить, що він активно бореться зі старінням.
  • Матча вважається відмінним засобом для детоксу. Він допомагає печінці самостійно очищатися.
  • У порошку є хлорофіл, який відмінно справляється з виведенням важких металів з організму.
  • Такий вид чаю бадьорить і активізує роботу головного мозку. По суті, він легко замінює каву.
  • Активні речовини матча допомагають людям із зайвою вагою набути ідеальну фігуру. А все тому, що він пригнічує апетит і гальмує ріст жирових клітин.
  • L-теанін, що входить до складу напою, допомагає розслабитися і боротися зі стресом.
  • Та й ніде правди діти, яскраво зелене Латте виглядає чудово і незвичайно! Тому відмовитися від такої краси просто неможливо!

Як приготувати Матча Латте

Все не так складно як ви думаєте. Ви зможете приготувати напій самостійно. Засипаєте 2 ч.л. матча порошку в чашу, наливаєте гарячої води 60-80 мл і ретельно збиваєте суміш бамбуковим вінчиком. Можна скористатися електровінчиком. Далі 150 мл підігрітого кокосового (або будь-якого іншого) молока збиваєте до утворення піни і акуратно додаєте в чай. От і все! Детальний фото рецепт приготування матча латте тут.

Можна купити матча для Латте в Києві або іншому місті через наш інтернет-магазин, щоб насолоджуватися смаком і ароматом диво-напою!

Вгору^

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.