Как похудеть на чае матча

Як схуднути на чаї матча

Зелений матча допомагає худнути. Це факт, а не вигадки модних блогерів. Факт, підтверджений науковими даними, з логічним обґрунтуванням. Зелений матча – не чарівна таблетка. Це теж факт – він не зробить за вас вашу роботу. Не замінить спорт, не зменшить обсяг шлунка, не допоможе наїдатися половиною зернятка. Але з ним кожне ваше зусилля стає в 2 рази ефективнішим.

Чому?

Зелений матча – унікальний, багатий антиоксидантами і корисний для здоров’я напій, який, в тому числі, допомагає спалювати жир. Його основний антиоксидант – «EGCG» (епігаллокатехін-3-галлат) – пов’язаний з потенційними перевагами втрати ваги, і тут його в рази більше, ніж в звичайному зеленому чаї. Згідно з аналізом, опублікованому у вересні 2003 року в журналі «Хроматографія», концентрація ЕГКГ в зеленому матча в три-чотири рази вища, ніж в звичайному зеленому чаї.

Як діє антиоксидант?

EGCG підвищує метаболізм під час вправ помірної інтенсивності, тим самим збільшуючи втрату ваги. Результати одного з досліджень свідчать, що в середньому екстракт зеленого чаю збільшував здатність його учасників до спалювання жиру на 17 відсотків, коли вони займалися велоспортом протягом 30 хвилин. Доброю новиною є те, що кількість ЕГКГ, використаного в дослідженні, міститься в 1-2 чашках чаю матча.

EGCG, найпоширеніший катехін, що міститься в чаї, – це поліфенол (рослинний гормон), який, згідно з фундаментальним дослідженням, впливає на здоров’я людини та її хвороби. Катехіни – це тип флавоноїдів і антиоксидантів, які борються з рядом захворювань.

Як схуднути на чаї матча?

Щоб отримати кількість ЕГКГ, достатню для прискорення метаболізму, досить випивати 1-2 чашки чаю в день. Тому все, що вам потрібно зробити – це ввести матча в свій повсякденний раціон (бажано пити його між прийомами їжі).Якщо пити його з корисними закусками, можна навчитися контролювати апетит. Справа в тому, що EGCG стимулює гормони голоду, які допомагають вам відчувати себе ситим навіть після легкого перекусу. Про це свідчать результати експерименту, опублікованого у вересні 2015 року в «Журналі клінічної біохімії та харчування».

Щоб прискорити процес спалювання жиру під час тренувань, випийте чашку матча за 30 хвилин до тренування. Для кращого схуднення необхідно поєднувати поживну низькокалорійну дієту з фізичними вправами і регулярним вживанням матча.

Матча + кайенський перець?

Втім, пити матча можна з ще більшою користю для ваги тіла, якщо додати до нього трохи кайенского перцю. Речовина капсаїцин в складі останнього здатна піднімати температуру тіла, тим самим прискорюючи спалювання жиру. А в поєднанні з будь-якими видами кофеїну знижує споживання калорій навіть поза будь-якої дієти.

Щоб приготувати матча з каєнським перцем, використовуйте будь-який прийнятний рецепт, тільки, крім матча, додайте невелику кількість (на кінчику ножа) подрібненого кайенського перцю і ретельно все збийте електричним вінчиком. Напій допомагає вирішити відразу кілька завдань по зниженню ваги – прискорити термогенез і швидкість руйнування жирових клітин, забезпечити дефіцит калорій, наповнити енергією для ефективніших тренувань.

Обов’язково пам’ятайте про запобіжні заходи і випивайте в день не більше 3 чашок матча в будь-якому вигляді. Перевищення рекомендованої дози викликає побічні ефекти: запаморочення, нудоту, прискорене серцебиття, розлад травлення тощо.

Вгору^

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Обратный звонок


Звоним с 10:00 до 18:30 или на следующий день